Mani ceļojumi

Iepazīsties! Club Med: detalizēti un ar lielu mīlestību pārdomāta atpūta!

Jūs vēlaties izbaudīt tālās Karību salas, romantiskās Maldīvu vai eksotiskās Meksikas pludmales?
Vai tomēr šogad Spānijas, Itālijas, Francijas pludmales?
Vai Jūs labāk aizrauj sniegotie kalni un dažnedažādas ziemas aktivitātes?

Tikai pie Latvia Tours! Ekskluzīvi piedāvājumi Club Méditerranée kūrortiem!
👉 Latvia Tours ir vienīgais oficiālais franču ekskluzīvo kūrortu zīmola Club Méditerranée pārstāvis Latvijā.

Gandrīz 80 Club Med kūrorti pasaules skaistākajās vietās Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Amerikā un Karību jūras reģionā ir kas vairāk nekā tikai viesnīcas, ClubMed piedāvā viesiem unikālu koncepciju – un tas ir vairāk kā All Inclusive!

Droši vien Jūs domājat, ar ko gan var pārsteigt Club Med formula "viss iekļauts"?
Formula “viss iekļauts” Club Med nozīmē, ka ceļojuma cenā ietilpst ne tikai bagātīga infrastruktūra un ērta dzīvošana dažādu līmeņu kūrortpilsētās ( 3*, 4*, 5* ), villās un kotedžās, lieliska ēdināšana, ko papildina nacionālā virtuve, vietējie vai premium klases alkoholiskie dzērieni, teatralizēti iestudējumi vakaros, priekšnesumi bērniem, tematiskie vakari, koncerti, deju nodarbības, gleznošanas studijas, bet arī daudzveidīgi sporta veidi ar instruktoriem dažādiem sagatavotības līmeņiem: vindsērfings, burāšana, ūdens slēpošana, niršana ar akvalangu un snorkelēšana, teniss, skrituļslidošana, cirka trapece, u.c. Pat Club Med slēpošanas kūrortos darbojas sistēma “viss iekļauts”, kas nozīmē, ka ceļojuma cenā ietilpst ne tikai augstāk aprakstītais serviss, bet arī pacēlāju izmaksas, slēpošanas instruktoru pakalpojumi bērniem un pieaugušajiem. Īpašu popularitāti izpelnījušies Club Med slēpošanas kūrorti Francijas, Itālijas un Šveices Alpos. Šīs kūrortpilsētiņas ir ideāli piemērotas kā pāriem, tā ģimenēm ar bērniem. Šeit ikviens viesis jūtas patiesi gaidīts un vēlams.

👉 Slēpotāji ļoti augsti novērtēs ClubMed slēpošanas kūrortus! Atšķirīgs koncepts no citiem pasaules kūrortiem ar All Inclusive piedāvā visplašākās slēpošanas iespējas gan iesācējiem, gan profesionāļiem , gan ekstrēmās izklaides cienītājiem.

👉 Perfekti ģimenēm ar bērniem – bērnu klubos ar ļoti plašu nodarbību programmu viņus pieskatīs un izklaidēs profesionāls personāls.

PAPILDUS - ĪPAŠAS ATLAIDES ĢIMENĒM AR BĒRNIEM!
• Bezmaksas dzīvošana: slēpošanas kūrortos - bērniem līdz 4 gadiem, pludmales atpūtas kūrortos – bērniem līdz 6 gadu vecumam;
• 50% atlaide dzīvošanai bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem;
• 20% atlaide dzīvošanai bērniem vecumā no 12 līdz 17 gadiem ārpus skolas brīvlaika;
• Bezmaksas bērnu klubs bērniem vecumā no 4 līdz 17 gadiem - jūsu bērni tiks izglītoti un izklaidēti profesionāla personāla uzraudzībā bez maksas.

Vai vēlies uzzināt vairāk par piedāvājumiem?
☎ +371 67 085 001
📩 celojumi@latviatours.lv
💖 Atpūties no sirds ar Latvia Tours!

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!