Apdrošināšana

Lai Tavā ceļojumā neaizmirstams ir tikai pozitīvais, izvēlies ceļojumu apdrošināšanas programmu atbilstoši sava ceļojuma mērķim:

Standarta
Izvēlies kādu no standarta programmām, ja plāno mierīgu atpūtu pie jūras vai meklēsi piedzīvojumus, nodarbojoties ar niršanu vai raftingu. Platīna programmas ietvaros Tu saņemsi atlīdzību par medicīniskajiem izdevumiem gan ārvalstīs, gan Latvijā, atlīdzību par naudas vai bagāžas zādzību, tulkošanas pakalpojumiem, reisa atcelšanu dabas stihiju dēļ, vietas atteikumu lidmašīnā un pat aizvietojošo transportu, ja Tavs reiss kavējas, bet Tev ir jāpaspēj uz kruīzu vai kādu citu svarīgu pasākumu.
Ziemas sporta
Ziemas sporta programma būs pareizā izvēle, ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar kalnu slēpošanu, snovbordu, hokeju , biatlonu ātrslidošanu, daiļslidošanu, šorttreku vai braukt ar sniega motociklu. Zelta programmas ietvaros segsim zaudējumus arī tad, ja atkušņa vai sniegputeņa dēļ slēpošanas trase būs slēgta.
Ekstrēmā sporta
Šī apdrošināšanas programma ir kā radīta Tev, ja esi ekstrēmo sporta veidu cienītājs(-a) un ceļojuma laikā plāno sērfot ar pūķi, skriet maratonu, nodarboties ar autosportu, cīņas sportu vai citām īpaši paaugstināta riska sporta aktivitātēm. Iegādājoties papildu segumu, būsi pasargāts arī sacensību laikā.
Studentu
Plāno studēt ārzemēs? Izvēlies studentu programmu. Tās ietvaros būs apdrošināta arī Tava civiltiesiskā atbildība, dokumenti, bagāža un nelaimes gadījumu risks.
Senioru
Ja esi ceļotājs, kas vecāks par 75 gadiem, izvēlies vienu no senioru programmām vai ceļojumā ar lidmašīnu – Senioru (avio). Programmas ietvaros atlīdzināsim zaudējumus arī par bagāžas sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma dokumentu atjaunošanu u. c.
Ukrainas ceļojumu apdrošināšanas programma
Ja plāno doties uz Ukrainu, ceļojumu apdrošināšanas programmu vīzas saņemšanai vai iebraukšanai valstī. Šī apdrošināšanas programma atbilst Ukrainas Republikas prasībām vīzas izsniegšanai, un tajā iekļauti medicīniskās palīdzības riski un garantija segt izdevumus karantīnas laikā.

Ieteikumi Tev pirms ceļojuma apdrošināšanas iegādes:
1. Pārbaudi Ārlietu ministrijas mājas lapā konkrētās valsts ieceļošanas nosacījumus
2. Pārbaudi SPKC mājas lapā, vai ceļojuma galamērķis ir pietiekami drošs.
3. Iegādājies ceļojumu biļetes vai ceļazīmes, vienlaicīgi iegādājoties ceļojuma apdrošināšanas polisi ar paplašinātu Covid-19 segumu.

Neaizmirsti arī par EVAK!
Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespējas saņemt valsts garantēto neatliekamo medicīnisko palīdzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, Norvēģijā, Lihtenšteinā, Īslandē un Šveices Konfederācijā, maksājot attiecīgajā valstī noteikto pacienta iemaksu. Ja Tev ir EVAK, tad izdevumus par pacienta iemaksu kompensēs apdrošinātājs.

EVAK bez maksas vari saņemt, personīgi ierodoties Veselības norēķinu centra centrālajā birojā (Rīgā, Cēsu ielā 31 k-3, 6. ieeja) vai kādā no teritoriālajām nodaļām. Pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas uzrādi šo karti attiecīgajā medicīnas iestādē.

Ņem vērā:
Personai, kurai nav tiesību saņemt Latvijas Republikā izdotu EVAK karti (nerezidenti un iedzīvotāji, kuri maksā nodokļus ārzemēs), apdrošināšanas atlīdzība medicīniskiem izdevumiem* nevar pārsniegt 5 000 EUR visā līguma darbības periodā Sudraba programmai, 10 000 EUR – Zelta programmai un 15 000 EUR Platīna programmai.

Uzzini vairāk par EVAK šeit

Covid-19 segums:
Ceļojuma atcelšana vai pārtraukšana**, ja šis risks ir iekļauts polisē, paredz papildu atlīdzību šādos gadījumos:
• par ceļojuma atcelšanu (viesnīcas, biļetes, ceļazīmes), ja klients saslimst vai tiek ievietots karantīnā pirms ceļojuma sākuma un ārstēšanās vai karantīnas ilgums daļēji vai pilnībā pārklājas ar Ceļojuma periodu. Segums ir spēkā ja polise noformēta vismaz 120 stundas pirms paredzētā ceļojuma sākuma un tests uz COVID-19 veikts ne ātrāk kā pēc 72 stundas pēc polises noslēgšanas;
• ja veselības stāvokļa dēļ (piemēram, paaugstinātas temperatūras vai citu iespējamo Covid-19 simptomu gadījumā) klientu neielaiž lidmašīnā, prāmī vai autobusā, vai tiek liegta iebraukšana valstī, tad tiek atlīdzināti izdevumi par ceļojuma atcelšanu (attiecas uz Zelta un Platīna programmām);
pēc atgriešanās Latvijā, ja klientam nepieciešama obligātā karantīna valsts norādītajā viesnīcā, apmaksā izdevumus līdz 300 EUR (attiecas uz Platīna programmu);
• par uzturēšanos karantīnā, atrodoties ārzemēs (izdevumi līdz 50/75/100 EUR dienā***), un transporta izdevumiem, lai atgrieztos mājās - gadījumā, ja klients tiek ievietots karantīnā pozitīva Covid-19 testa gadījumā vai pēc kontakta ar inficētu personu.

Apmaksā medicīnisko palīdzību , gadījumos, kad to nenodrošina attiecīgā valsts, nesedz EVAK karte vai kāda cita organizācija (aviokompānija, viesnīca utt.), tiek segta ambulatorā un stacionārā palīdzība šādā apmērā:
• programmas Sudraba, Zelta un Platīna – pilnas apdrošinājuma summas ietvaros
• programma Bronza - 5 000 EUR
• Atlīdzinās izdevumus, kas radušies, lai nogādātu Tavu bērnu uz mājām, ja viņš palicis bez pieaugušā uzraudzības.
• Medicīniskā transporta vai repatriācijas izdevumu apmaksa, lai nogādātu Tevi uz Latviju.

Covid-19 apdrošināšana nav spēkā ASV, Kanādā, Japānā, Austrālijā un Jaunzēlandē, izņemot, ja Jūsu Ceļojums sākas 15 dienā un vēlāk pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai gadījumā, ja Jūs 3 mēnešu laikā pirms Ceļojuma sākuma datuma, pārslimojāt COVID-19 infekciju un varat uzrādīt negatīvu PĶR testu pēc atveseļošanās

Pilna informācijā par iekļautajiem riskiem un nosacījumiem atspoguļota polises īpašajos nosacījumos.

Neapmaksā pašizolācijas izdevumus pēc atgriešanās no ceļojuma, atrašanos karantīnā pirms brīvas pārvietošanās pa ceļojuma valsts teritoriju un izdevumi, kas saistīti ar obligāto testu, kas jāveic, lai atgrieztos mītnes zemē vai ieceļotu citā valstī.

Ceļojuma apdrošināšana darbojas bez ierobežojumiem visās programmās neatkarīgi no saslimstības koeficienta valstī, uz kuru dodas klients!

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!