Mani ceļojumi

Apdrošināšana

Kāpēc nepieciešama veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumiem?

  • Veselība - ja ceļojuma laikā atgadīsies kāds negadījums, pasliktināsies veselība vai saasināsies kāda sena slimība, ceļojumu apdrošināšanas polise segs izdevumus, kas būs saistīti ar neplānoto ārsta apmeklējumu.
  • Ieguldījums - ja gadās nepatīkami pārsteigumi vai neveiksmīgas situācijas, kuru dēļ var nākties vai nu pārtraukt ceļojumu vai to atcelt pavisam, zaudējot ieguldītos līdzekļus, tad ar ceļojumu apdrošināšanas polisi ieguldītos līdzekļus var atgūt (iegādājoties ceļojuma apdrošināšanas polisi laicīgi, vismaz pāris nedēļas pirms ceļojuma sākšanās, nodrošinām, ka negaidītu situāciju rezultātā nepaliekam bez ceļojuma vai bez ieguldītās naudas.
  • Ietaupījums - ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļautā medicīnisko izdevumu segšana nodrošinās to, ka nepieciešamības gadījumā laicīgi un kvalitatīvi varam saņemt nepieciešamos pakalpojumus, neraizējoties, ka tas izmaksās lielas summas, kas neiekļaujas paredzētajā (un neparedzētajā) budžetā.
  • Aizsardzība - ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļautie bagāžas nozaudēšanas, bojāšanas vai nozagšanas riski nodrošinās, ka tiks segti arī izdevumi par pirkumiem, kas veikti, atjaunojot bagāžā bijušās mantas - apģērbs un pirmās nepieciešamības preces.
  • Izdevīgi - atlīdzību var saņemt gan atgriežoties mājās, gan pakalpojuma sniegšanas vietā (ja nepieciešama garantija medicīnisko pakalpojumu izdevumu segšanai).


Piedāvājam apdrošināšanas kompānijas:

BTA
SEESAM

BAN
ERGO

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!