Aviobiļetes

lidot.lv

REZERVĒJIET AVIOBIĻETES ĒRTI UN DROŠI MŪSU PORTĀLĀ WWW.LIDOT.LV

Mēs nodrošinam kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus jau vairāk kā 30 gadus. Ja ir nepieciešama palīdzība, rezervējot aviobiļeti mūsu portālā, aicinām sazināties ar mums pa e-pastu  celojumi@latviatours.lv 

NODERĪGIE PADOMI, KAS ĻAUS JUMS ATRAST LĒTĀKĀS AVIOBIĻETES

Internets lidojuma rezervēšanu mūsdienās padarījis ārkārtīgi vienkāršu, taču bieži vien attopamies, iztērējuši vairāk, nekā plānots. Diemžēl nav tādas „vienotas formulas”, kā atrast lētāko lidojumu, bet, ja esat gatavs ieguldīt nedaudz laika un pūļu, jau nākamā lidojuma iegāde Jums var sniegt būtisku ietaupījumu!  Ar dažiem noderīgiem padomiem, kas ļaus Jums atrast lētākās aviobiļetes, dalās lielākā aviobiļešu rezervēšanas interneta „Lidot.lv” direktore Ieva Keiša.

1. Lētās lidojumu dienas
Ja mēs ierasti nedēļu dalām darba dienās un brīvdienās, tad aviokompāniju nedēļa ir citāda. Kopumā ir mazāk populāras dienas, kurās lidojumi ir lētāki. Otrdienas, trešdienas un sestdienas gandrīz vienmēr būs lētākās lidojumu dienas. Dārgākās biļetes tradicionāli būs nedēļas iecienītākajās lidojumu dienās – piektdienās un svētdienās. Ja iespējams, pievērsiet tam uzmanību – ietaupījums tiešām var būt būtisks!

2. Elastība ir iespēja ietaupīt
Dažkārt nelielas neērtības var ietaupīt lielu naudu. Piemēram, izvēloties netiešo reisu caur kādu no lielākajām lidostām (reisu ar savienojumu, piemēram caur Frankfurti, Helsinkiem, Londonu u. c.), var gūt ievērojamus ietaupījumus. Turklāt šajos gadījumos rodas iespēja paplašināt ceļojuma spektru, apskatot tranzīta pilsētu. Dažkārt, izvēloties savienotos reisus, pievienojot vienu vai divas papildu pieturas, ir iespējams ietaupīt pat līdz 50 %. Arī divu vienvirziena biļešu pirkums var būt finansiāli izdevīgāks par vienu divvirziena ceļazīmi.

3. Cenu salīdzināšana
Vienmēr svarīgi sākt ar lidojumu cenu salīdzināšanu. Daži ceļotāji uzreiz dodas uz kādas pazīstamas lidsabiedrības mājaslapu, lai rezervētu biļeti. Šis nav ceļš, ko izvēlēties, ja vēlaties ietaupīt. Kā liecina nesen veiktā iedzīvotāju aptauja, sabiedrība arvien biežāk izmanto interneta veikalu sniegtās iespējas, jo tās sniedz iespēju salīdzināt pakalpojumu cenas. Tāda pati tendence vērojama attiecībā uz aviobiļešu rezervēšanu. Aviobiļešu cenas var ļoti vienkārši salīdzināt specializētās interneta aviobiļešu rezervēšanas mājaslapās (piemēram, Lidot.lv). Šādas tiešsaistes platformas apkopo informāciju par visiem lidsabiedrību reisiem un cenām, ļaujot atrast optimālāko variantu.

4. Meklējiet biļeti vienai personai
Ja plānojat ceļojumu divām vai vairākām personām, ieteicams sākt meklēt aviobiļešu cenas vienai personai. Lidsabiedrību rezervēšanas sistēmas pieprasa vienādu cenu, ja tiek iegādātas vairākas biļetes (pieņemot, ka pasažieri vēlēsies sēdvietas blakus un tādēļ aviobiļetēm jābūt tajā pašā cenu kategorijā). Tātad, ja iegādājaties biļetes divām personām un ir pieejama viena biļete par 100 eiro un vairākas par 200 eiro, Jums būs jāmaksā 200 eiro par katru biļeti. Tādēļ ir vērts pārbaudīt, vai cena vienai un divām personām nav būtiski atšķirīga.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!