Mani ceļojumi
Ceļojumi

🌿TENDENCE 2023: ILGTSPĒJĪGA CEĻOŠANA

Šogad turpinām iesākto Ilgtspējas kursu un esam izvirzījuši mērķi iegūt prestižo GreenLife sertifikātu.

13.03.2023

Ceļojumi

Kvalitatīvs un pārsteidzošs atpūtas piedāvājums - Club Med

Mūsdienu pasaulē ģimenes vērtības ir svarīgākas kā jebkad agrāk, tāpēc neaizmirstamas brīvdienas kopā ar ģimeni vietās, kur tā ir nevis vienkārši atpūta, bet gan labi saplānota un organizēta atpūta - ir ārkārtīgi svarīgas. Labākie tūroperatori zina, ka pilnvērtīgai atpūtai ir svarīgi piedāvāt ne tikai kvalitatīvus viesnīcu numurus, bet arī organizēt saistošus sporta un kultūras pasākumus visai ģimenei.

18.05.2022

Ceļojumi

Top 10 saulaini galamērķi medusmēnesim

Daudziem jaunlaulātajiem medusmēnesis ir dzīves nozīmīgākais ceļojums, tādēļ ir svarīgi izvēlēties īsto galamērķi. 2020. gadā daudzi pāri dosies eksotiskos medusmēnešos, tādēļ piedāvājam TOP 10 saulainus galamērķus šī gada kāzu ceļojumiem.

23.01.2020

Ceļojumi

Taizeme - vieta, kas nebeigs pārsteigt!

Taizeme ir eksotiski skaista un ļoti daudzveidīga. Te vienuviet ir iespaidīgas klintis, pasakainas salas un pludmales ar maģiskiem saulrietiem. Pēc pilsētu izpētes iespējams doties aizraujošās pastaigās džungļos, ziloņu safari, iepazīt vietējās ciltis vai nodoties izklaidei ūdenī – vindsērfings, snorkelēšana, burāšana, niršana. Un ēdiens! Tas šeit ir debešķīgs! Pikantas mērces, gardas kokosriekstu zupas, eksotiski augļi un neparasti deserti – viss, ko gurmānu garšas kārpiņas var kārot! Turklāt visus ceļotājus iepriecinās kāds jaunums – uz Taizemi tagad var doties līdz 30 dienām bez vīzas. Turpinājumā iepazīstieties ar Latvia Tours ceļojumu ekspertu pieredzi. Iespējams, tā var noderēt jūsu nākamajā ceļojumā uz Taizemi!

25.10.2019

Ceļojumi

Idejas ceļojumam skolēnu rudens brīvlaikā

Skola nesen sākusies, bet bērni jau sapņo par pirmo brīvlaiku. Šogad rudens brīvdienas skolās paredzētas no pirmdienas, 21. oktobra, līdz piektdienai, 25. oktobrim, tātad, pieskaitot sestdienas un svētdienas, sanāk brangas brīvdienas, kurās doties saulainā ceļojumā vai meklēt citus piedzīvojumus. Jūs varat izvēlēties čārterceļojumu uz kādu no siltajiem galamērķiem, kas vēl pieejami vēlu rudenī, – Kipra, Turcija, Portugāle, Madeira (Portugāle), Malaga Spānijā, Ēģiptes kūrorti, vai doties ceļojumā uz kādu no Eiropas atrakciju parkiem. Izvēles iespējas ir visplašākās. Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar populārākajiem atrakciju parkiem Eiropā.

04.10.2019

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!