Mani ceļojumi
Ceļojumi

Idejas ceļojumam skolēnu rudens brīvlaikā

Skola nesen sākusies, bet bērni jau sapņo par pirmo brīvlaiku. Šogad rudens brīvdienas skolās paredzētas no pirmdienas, 21. oktobra, līdz piektdienai, 25. oktobrim, tātad, pieskaitot sestdienas un svētdienas, sanāk brangas brīvdienas, kurās doties saulainā ceļojumā vai meklēt citus piedzīvojumus. Jūs varat izvēlēties čārterceļojumu uz kādu no siltajiem galamērķiem, kas vēl pieejami vēlu rudenī, – Kipra, Turcija, Portugāle, Madeira (Portugāle), Malaga Spānijā, Ēģiptes kūrorti, vai doties ceļojumā uz kādu no Eiropas atrakciju parkiem. Izvēles iespējas ir visplašākās. Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar populārākajiem atrakciju parkiem Eiropā.

04.10.2019

Ceļojumi

Latvia Tours lidojuma pieredze Aeroflot Biznesa klasē

Lai gan jau daudzus gadus darbojos Tūrisma biznesā, jāatzīst, ka, neskatoties uz faktu, ka Aeroflot ir Krievijas vadošā lidsabiedrība un aviokompāniju alianses “SkyTeam” biedrs, un tai ir jaunākā flote pasaulē, Aeroflot vārds daudzu klientu apziņā joprojām ir saistīts ar dažādiem stereotipiem, un tā nu martā man bija tā iespēja pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma, pašai izmēģināt, cik no tiem atbilst patiesībai.

19.07.2019

Ceļojumi

Lielā viļņa galotni meklējot – atklāj labākās vietas sērfošanai

Ir cilvēki, kuriem viļņi nemēdz būt pārāk lieli, – sērfošana var būt gan hobijs, gan dzīvesveids. Latvijā var apgūt sērfošanas pamatus, bet, lai noķertu īstu lielo vilni, jādodas ceļā. Piedāvājam labākās vietas, kurp doties sērfošanas entuziastiem.

04.07.2019

Ceļojumi

Iedvesmojoši - Latvia Tours kliente Ausma 87 gados apceļo pasauli

Ausmas kundzei šogad aprit 87 gadi, viņas hobijs ir ceļošana. Nesen viņa atgriezusies no Zaļā Raga salām, tikko jau otro reizi pabijusi Ēģiptē, bet sapņo par iespēju apmeklēt Tobago.

05.04.2019

Ceļojumi

Īsās brīvdienas Somijā

Ja skolēnu pavasara brīvdienās vai Lieldienās plānojat doties īsā ceļojumā, tad Somija ir ideāls variants. Arī nokļūšana ir ļoti ērta un izdevīga. Jūs varat ceļot ar savu auto vai Lux Express autobusu, kas komfortabli un arī izklaidējoši (jo katrā sēdeklī ir iebūvēta izklaides sistēma ar plašu mūzikas, filmu un seriālu izvēli) nogādās līdz Tallinai. Savukārt, ostā pietauvotais ātrgaitas prāmis Viking Line XPRS līdz Helsinkiem aizvizinās nieka 2,5 h laikā (arī ar visu automašīnu!).

06.03.2019

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!