Mani ceļojumi

Pēdējās vietas!Pa Kolumba pēdām - lielais Karību kruīzs ar Tobāgo salu

Kad braucam

Izbraukšana 23.01.2020
Atgriešanās 08.02.2020

Ilgums

17 dienas

Cena

no 3350.00
Drukāt!

14 nakšu kruīzs pa Karību jūru, apmeklējot 11 dažādas Karību salu zemes un bijušās Kurzemes hercogistes koloniju –  Tobāgo saluKruīza ekskursijas jau ir iekļautas cenā, bet brīvā laika arī netrūks, lai izbaudītu atpūtu pasakainajā Karību jūrā.
Trinidāda un Tobāgo – divu salu valstiņa, kura pasaules slavu iemantojusi ar krāšņo Trinidādas karnevālu, bet latviešiem vairāk pazīstama mazā un neskartā Tobāgo, kur hercogs Jēkabs izveidoja Kurzemes aizjūras koloniju.  Tobāgo salas galvaspilsēta  ScarboroughGreat Courland Bay  jeb Lielais Kuršu līcis, kur joprojām vērojams Kurzemes hercogistes koloniālā perioda atstātais mantojums, hercoga Jēkaba forta drupas un piemineklis kuršiem.  Pigeon Point  – Karību salu pastkarte un skaistākā pludmale Tobāgo salā. Pastaiga pa Tobāgo  Main Ridge Forest rezervāta džungļiem ( UNESCO) – vecāko aizsargāto dabas parku rietumu puslodē, kas vairākus gadus pēc kārtas ir atzīsts par labāko ekotūrisma galamērķi pasaulē.  Antigva jeb  Santa Maria de la Antigua, kā Kolumbs to nodēvēja, atklājot salu 1493. g. 17. un 18. gs. Britu impērijas flotes štābs Karību salās – Angļu osta un  Admirāļa Nelsona doki – viena no nozīmīgākajām koloniālā perioda liecībām visā reģionā.
Dārzu un plantāciju sala  Barbadosa, kur britu un Karību kultūras saplūst vienā. Barbadosas galvaspilsēta  Bridžtauna ar britu koloniālās arhitektūras centru. Vecākā ruma fabrika pasaulē ar vairāk nekā 300 gadus senu vēsturi – slavenā  Mount Gay ruma ražotneHarrison’s Cave  – lielākā un skaistākā ala Mazo Karību salu baseinā. Lieliska atpūtas vieta ar iespēju snorkelēt pie kuģīšu vrakiem –  Carisle Bay  pludmale ar bruņurupučiem. 1502. g. Kolumba atklātā  Sentlūsija ( St. Lucia) – viena no skaistākajām salām Karību jūrā, kuras ikoniskās Piton dvīņu smailes kļuvušas par simbolu visam reģionam. Sēra vulkāns  La Soufiere  un krāteri ar  dubļu vannām un burbuļojošiem avotiem,  Dimantu dārzs ar ūdenskritumu, kurš atspīd dažādās nokrāsās, un Francijas karaļa  karstie avoti, kuros veldzējusies Napoleona Žozefīne.  Senmartēna – sala, kuru sadala divas valstis, Francija un Nīderlande lepojas ar savām pludmalēm un īpaši ar amizanto Lidmašīnu pludmali, kur lielie  airbusi laižas pāri atpūtnieku galvām.  Grenāda – saukta arī par Karību Garšvielu salu, pateicoties plašajām muskatrieksta, kanēļa, vaniļas, kakao un krustnagliņu planācijām, kas aug auglīgajā vulkāniskajā zemē. Viena no simpātiskākajām pilsētiņām Karību salās – Grenādas galvaspilsēta  St. GeorgeDoulgaldston garšvielu fabrika.  Grand Etang  nacionālais parks ar lietusmežu ieskauto  Grand Etang krātera ezeru un savvaļas pērtiķīšiem.  Molienere Bay  zemūdens skulptūru parks – unikāla, nogrimusi statuju galerija, kura apaugusi ar koraļļu rifiem, starp kuriem spieto zemūdens iemītnieki un krāsainās zivis.
Lietusmežiem un vulkāniem bagātā franču aizjūras teritorija  Gvadelupa ( Guadeloupe). Karību šarms un eksotika Gvadelupas galvaspilsētā  Pointe-a-Pitre. Viegls pārgājiens  Guadeloupe lietusmežu nacionālajā parkā –  La Soufriere vulkāns, džungļiem klāti kalni, ūdenskritumu kaskādes un endēmiskas augu sugas šajā Karību Ēdenes dārzā. 235 m augstais  Carbet Falls  – augstākais ūdenskritums Karību salās, kuru savā dienasgrāmatā aprakstījis pats Kristofors Kolumbs. Iespēja iekarot 1467 m augstā  La Soufriere vulkāna virsotni – augstāko Mazo Karību salu baseinā. Zemūdens iemītnieki un koraļļu dārzi  Žaka Kusto Jūras rezervātā. Ziedu un dārzu sala  Martinika ( Martinique), kur dzimusi un augusi Napoleona sieva Žozefīne, bet Pols Gogēns 1887. gadā šeit pavadīja 6 mēnešus, iemūžinot salas ainavas. Pār Martiniku paceļas leģendārais un aktīvais  Pelē ( Pelee) vulkāns (1397 m), kas 1902. g. noslaucīja veco galvaspilsētu  St. Pierre  no zemes virsas. Martinikas galvaspilsēta  Fort de France  ar 1638. g.  Fort St. Louis franču cietoksni un krāšņajiem  Jardin de Balata dārziem.
Britu Virdžīnu salas (Tortola) 16. gs. bija leģendārā pirāta sera Franciska Dreika slēptuve, un vēlāk arī citi laupītāji izmantoja tās izdevīgo novietojumu, lai veidotu savus slēpņus un štābus. Mūsdienās  Tortolas sala ir slavena ar savām pasakainajām pludmalēm, tāpat kā blakus esošā  Virgin Gorda, kuras lepnums ir  Baths  – lieliem granīta bluķiem un alām ieskauta pludmale, kas regulāri nokļūst pasaules skaistāko pludmaļu  TOP 10 sarakstos. Kalnainā un vulkāniskā  Sentvinsentas sala (Sentvinsentas un Grenadīnas Republika) lepojas ar vecāko publisko botānisko dārzu Rietumu puslodē, vienu no interesantākajām Mazo Antiļu salu pilsētiņām un to, ka šeit tika uzņemta pirmā  Karību jūras pirātu sāgas filma  Melnās pērles lāsts.

Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2022. gadā!

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga - Parīze - Rīga un Parīze - Pointe-a-Pitre (Gvadelupa) - Parīze (ekonomiskā klase), lidostu nodokļi;
• nakšņošana  3* viesnīcā Parīzē ar brokastīm;
14 nakšu kruīzs ar kruīzu kuģi Costa Magica, iekšējās kajītes (bez loga);
pilna ēdināšana kruīza laikā uz kuģa (25.01.-07.02.), brokastis 08.02.;
ekskursiju programma Karību salās saskaņā ar programmu;
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
• veselības apdrošināšana.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu kajīti uz kuģa - 1095 EUR;
• personīgie izdevumi;
• taksometri Karību salās;
• ēdienreizes uz salām (ārpus kuģa), dzērieni kruīza ēdienreižu laikā;
• piemaksa par ārējo kajīti (ar logu) - 250 EUR no personas;
• ekskursijas un ieejas maksa apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā vai minēti kā papildus;
• kruīza obligātās dzeramnaudas kuģa personālam: ~10 EUR/dienā jeb ~140 EUR par visu kruīza laiku;
• dzeramnaudas gidiem/šoferiem ekskursiju laikā ~45 USD.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma