Mani ceļojumi

Jaunais 2020. gads Sanktpēterburgā

Kad braucam

Izbraukšana 29.12.2019
Atgriešanās 01.01.2020

Ilgums

4 dienas

Cena

no 170.00
Drukāt!

Jaunā 2020. gada sagaidīšana vienā no skaistākajām un romantiskākajām Eiropas pilsētām - Sanktpēterburgā! Tieši Pēteris I, šīs burvīgās pilsētas dibinātājs, ieviesa tradīciju svinēt Jauno gadu grezni un 31. decembrī mājās nest egli. Kopš tā laika ir pagājuši jau trīs gadsimti, bet tradīcijas ir saglabājušās.  Piedāvājam Jums interesantu un izklaidējošu Jaungada programmu. Jaunā gada sagaidīšana Pils laukumā, krāšņs svētku salūts vai aizraujošs Jaungada bankets viesnīcā.

1. diena
Plkst. 06.00 izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Igaunijas teritoriju. Krievijas robeža.   Brauciens uz Pleskavu  – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas - satekas vietā.   Pastaiga vecpilsētā:  Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Brīvais laiks. Brauciens uz Sanktpēterburgu. Ierašanās Sanktpēterburgā. Jums būs iespēja apmeklēt un redzēt multimediju   lāzeru šovu  pašā Sanktpēterburgas centrā! Izmēra ziņā šis būs grandiozākais un lielākais 2020. gada lāzeru šovs ar spilgtām un neatkārtojamām gaismu spēlēm, kuras aizraus elpu no sajūsmas! Pils laukumā uz skatuves notiks teatrāli uzvedumi, kuri saistīti ar Jauno Gadu – slavenākās Jaungada dziesmas no visiem zināmām Jaungada filmām!   Notikumi Pils laukumā solās būt koši un grandiozi,  un šis viennozīmīgi ir iemesls, lai atbrauktu uz Sanktpēterburgu! Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena
Brokastis.   Sanktpēterburgas pilsētas apskates ekskursija:  svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, kas ir viens no Eiropas lielākajiem dievnamiem, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas.   Krāšņā Marmora un Menšikova pils,  Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Pētera un Pāvela cietokšņa apskate. Apmeklēsim   Ledus skulptūru festivālu ICE FANTASY ! Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā tiek ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri! Sanktpēterburgas Ledus skulptūru festivāls ir iespaidīgs savu izmēru dēļ – milzīgas ledus skulptūras, slavenākie filmu un multfilmu varoņi, un, protams, svarīgākā skulptūra – Jaunā gada simbols!
Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaulē lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīt dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Redzēsim Ziemas pils greznās Frančesko Bartolomeo Rastrelli baroka stilā celtās telpas un zāles, kuras pārsteigs ar savu greznību. Brīvais laiks.  Jums būs iespēja apmeklēt neskaitāmus Jaungada tirdziņus, kur varēsiet ne tikai sajust svētku atmosfēru, bet arī iegādāties dāvanas. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltas adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu!  Tie, kuri dod priekšroku aktīvai atpūtai, tiek aicināti apmeklēt āra slidotavu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena
Brokastis. Apskates ekskursija Sanktpēterburgā Ziemas svētki . Iepazīsim svētku pilsētu, izrotātās ielas, daiļās Ziemassvētku eglītes pilsētas laukumos un svētku atmosfēru. Uzzināsim svētku tradīcijas Sanktpēterburgā. Iespēja apmeklēt  Faberžē muzeju, kurš atrodas 200 gadus vecajā Šuvalova pilī. Muzeja mērķis ir saglabāt un popularizēt kultūras mantojumu. Šajā muzejā atrodas pasaulē lielākā Karla Faberžē Lieldienu olu kolekcija.  Izbaudiet  vakaru Ņevas prospektā – šeit redzēsiet neskaitāmus veikaliņus, kafejnīcas, greznus arhitektūras pieminekļus un tiltiņus. Vakaros šeit valda rosīga Pēterburgas dzīve.

Jaunā 2020. gada sagaidīšana Pils laukumā!  Jautrība turpināsies visas nakts garumā! Jaunā gada koncerti, estrādes zvaigznes, dziesmas un dejas! Jaunā gada salūts. Šajā naktī strādā visi restorāni un kafejnīcas, tāpēc būs iespēja izvēlēties omulīgu vietu katra gaumei. Piedāvājam Jums pavadīt Jaungada vakaru un nakti viesnīcā, kur norisināsies  Jaungada bankets un Jaungada programma. Jūs sagaida interaktīva programma, vadītāji, humors un joki, akrobāti, dziedātāji un daudz kas cits! Uzdāviniet sev īstas Jaunā gada sajūtas! Nakts viesnīcā.

4. diena
Vēlās brokastis.  Brīva diena Sanktpēterburgā.  Pilsētā vēl ir jūtama svētku atmosfēra, skan dziesmas, un svētki turpinās. Krāšņi sapostās ielas un Sanktpēterburgas laukumi mirdz dienas gaismā. Ēku fasādes mirdz dažādās krāsās, ielās ir sastopami Ziemassvētku vecīši, un omulīgās kafejnīcas vilina ar kafijas aromātu. Šeit sākas pasaka! Iesakām apmeklēt kādu no Sanktpēterburgas teātriem vai koncertiem. Pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Pils noslēpumi” uz Jusupovas pili. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmus faktus par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvais laiks. Vakarā - izbraukšana no Sanktpēterburgas. Ierašanās Rīgā naktī no 01.01. uz 02.01.

Cenā iekļauts:
• brauciens ar autobusu (kondicionieris, WC, video un audio);
• grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
• ekskursijas/apskate Pleskavā, Pleskavas Kremļa apmeklējums;
• apskates ekskursija Sanktpēterburgā vietējā gida pavadībā;
• nakšņošana un brokastis 3* viesnīcās, divvietīgos numuros ar ērtībām;
• obligātā ārvalstu pilsoņu reģistrācija viesnīcā.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 60 EUR;
• piemaksa par papildvietu autobusā - 80 EUR;

• veselības apdrošināšana;
Krievijas Federācijas vīza - 70 EUR (Latvijas pilsoņiem);
• Ermitāža - 15 EUR pieaugušajiem, 10 EUR bērniem līdz 16 g. v.;
• apskates ekskursija Sanktpēterburgā „Ziemas svētki” - 15 EUR pieaugušajiem, 10 EUR bērniem līdz 16 g. v.;
• Jaungada bankets un Jaungada programma - no 85 EUR;
• ekskursija uz Jusupovas pili Pils noslēpumi ” - 25 EUR pieaugušajiem, 20 EUR bērniem līdz 16 g. v.;
• personīgie izdevumi.

 

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma