Mani ceļojumi

Kaļiņingrada - Dzintara krasta iepazīšana

Kad braucam

Izbraukšana 07.06.2019
Atgriešanās 09.06.2019
  • 07.06.2019 - 09.06.2019
  • 12.07.2019 - 14.07.2019
  • 30.08.2019 - 01.09.2019

Ilgums

3 dienas

Cena

no 125.00
Drukāt!

1. diena
Plkst. 06.00 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai. Iebraukšana Kaļiņingradā.   Ekskursija „Kēnigsberga Kaļiņingradā – Kaļiņingrada Kēnigsbergā”. Divu ostu pilsēta Pregolja upes krastā - divu nosaukumu pilsēta - Kēnigsberga un Kaļiņingrada - reāla un mītiska, šeit katrai ielai ir 2 nosaukumi. Pilsēta- dārzs, kurā atrodas slavenā filozofa Imanuela Kanta kapavieta pie Katedrāles sienām, un virtuālā pastaiga pa 20. gadsimta Kēnigsbergu. Muzejs -  Frīdlandes vārti. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.

2. diena
Brokastis. Pēc vēlēšanās - izbraukuma  ekskursija „Dzintara Eldorado”Dzintara ciema apmeklējums - tā ir viena no pasaulē unikālākajām vietām. Šeit atrodas  vairāk nekā 90 % no pasaules dzintara rezervēm. Jūs redzēsiet, kā tiek iegūts dzintars, apmeklēsiet lekciju, kuras laikā uzzināsiet, kā tiek izgatavoti juvelierizstrādājumi no saules akmeņa. Nokļūsiet šaurākajās Baltijas jūras pludmalēs un uzzināsiet dzintara iegūšanas evolūciju un dzintara ciema -  Palmnikenas - vēsturi. Dzintaru kombināta prezentāciju zālē Jūs redzēsiet unikālus saules akmens eksemplārus, rotas un juveliera darba gaitu. Jums izstāstīs, kā cilvēki izmantoja dzintaru senos laikos un kā to izmanto mūsdienās, par tā rūpniecisko ražošanu, Jums atklās visus dzintara izmantošanas noslēpumus. Būs iespēja aptaustīt 50 gadus senu dzintara tīrradni, pasēdēt  „Dzintara tronī , uzvelkot galvā dzintara kroni - izklausās neticami, bet ir izņēmumi tiem, kas tic brīnumiem.  Kājāmgājēju ekskursija „Pastaiga Raušenā”. Pilnībā saglabājusies austrumu Prūsijas kūrortpilsēta -  Svetlogorska. Tās ielas atceras slaveno komponistu Otto Nikolaju, rakstnieku un Nobela prēmijas laureātu Tomasu Mannu un mākslinieci Kētu Kolvicu. Tās neaizmirstamie skati un pasaku mājiņas, kas atrodas līkumotajās ieliņās, neatstās vienaldzīgus pat izsmalcinātākos ceļotājus. Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.

3. diena
Brokastis. Pēc vēlēšanās Jums būs iespēja doties ekskursijā  „Jūras pasaule, kāpas un putnu balsis” (Kuršu kāpa). Šī ir tikšanās ar pārsteidzošu, trauslu smilšu pasauli platumā no 400 m līdz 4 km starp Baltijas jūru un Kuršu līci. Ceļojums vēsturē - cilvēka un dabas līdzāspastāvēšanā. Jūs apmeklēsiet  putnu apgredzenošanas staciju Zooloģijas institūtā RAN, apskatīsiet atvērtās kāpas līča krastā un meža kāpas, kuru augstums ir līdz 40 metriem virs jūras līmeņa, kā arī  apmeklēsiet ekoloģisko maršrutu „Dejojošais mežs”. Jūs dzirdēsiet putnu dziesmas un, iespējams, varēsiet vērot aļņus, stirnas un mežacūkas. Pēc vēlēšanās varēsiet  ieturēt pusdienas, kuras tiks pagatavotas speciāli Jums no svaigi noķertas zivs. Gardās receptes nevienu neatstās vienaldzīgu. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, laiku varēs pavadīt sauļojoties un peldoties jūrā. Pludmales zelta smiltis uz visiem laikiem iekaros jūsu sirdi un paliks atmiņā. Pusdienas. Dodamies uz mājām, braucot pāri Kuršu kāpai. Pietura Lietuvas pilsētā  Neringā. Brauciens ar prāmi pāri Kuršu kāpai. Atgriešanās Rīgā - vēlu vakarā.

Cenā iekļauts:
• brauciens ar autobusu (kondicionieris, WC, video un audio);
• grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
• ekskursija/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildu maksu;
• nakšņošana un brokastis 3* viesnīcās, divvietīgos numuros ar ērtībām;
• obligātā ārvalstu pilsoņu reģistrācija viesnīcā.

Par papildu maksu:
• piemaksa par papildvietu autobusā - 70 EUR;
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 60 EUR;
• veselības apdrošināšana;
• Krievijas Federācijas vīza - 70 EUR (Latvijas pilsoņiem);
• izbraukuma ekskursija „Dzintara Eldorado” - 35 EUR pieaugušajiem, 30 EUR bērniem līdz 16 g. v.;
• pusdienas Kuršu kāpā (iepriekš jāpiesaka) - 10 EUR;
• personīgie izdevumi.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma