Mani ceļojumi

Ziemassvētki Prāgā

Kad braucam

Izbraukšana 22.12.2019
Atgriešanās 26.12.2019

Ilgums

5 dienas

Cena

no 199.00
Drukāt!

Ziemassvētku laiks Prāgā rada neviltotu sajūtu, ka Jūs redzat pasaku, pašrocīgi pieskaraties brīnumam un ar savu sirdi sajūtat mieru, ko izstaro šī vieta. Gaidot Ziemassvētkus, mūsu dvēseles piepildās ar neaprakstāmu aizkustinājumu un mēs visi - gan bērni, gan pieaugušie gaidām brīnumu, kurš noteikti piepildīsies. Turklāt Jūs paši varat piepildīt vienu no saviem brīnumiem, aizbraucot Ziemassvētkos uz Prāgu! Jūs noteikti šeit pavadīsiet neaizmirstamu laiku! Pilsētas ielas ir izrotātas ar košām gaismiņām, veikalu vitrīnas vilina pircējus, savas durvis ver vaļā Ziemassvētku tirdziņi, visos laukumos stāv izrotātas svētku eglītes.

1. diena
Latvija – Lietuva – Polija
Agri no rīta - izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Lietuvu un Poliju. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Pasakainā Prāga – kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi – nacionālais folkloras vakars
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Prāgu. Brīvais laiks Prāgā vai ekskursija vietējā gida pavadībā. Iepazīšanās ar Prāgu - pilsētu ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā un liek ātrāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Vecpilsētas apskate: vecpilsētas laukums ar slaveno astronomisko pulksteni, Tyn baznīca, Zelta ieliņa, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, Sv. Nikolaja baznīca, Ebreju kvartāls, Ebreju rātsnams, Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita Katedrāle, Prāgas karaļpils – tagadējā prezidenta pils, Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām, Karaliskais ceļš. Brīvais laiks pilsētā. Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventes laikā. Ziemassvētku tirdziņš, kas tīts saldenā karstvīna, cepto desiņu un kastaņu kārdinošajā smaržā. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Vltavu. Peldot zem daudzajiem akmens tiltiem omulīgajā kuģītī, Jums būs iespēja gardi pavakariņot un veldzēties naksnīgās pilsētas rāmumā. Pēc iespaidiem bagātās dienas aicinām piedalīties čehu nacionālajā folkloras vakarā. Uz galdiem tiks servēti čehu nacionālie ēdieni un dzērieni, kā arī uzstāsies folkloras grupas no diviem reģioniem - Morāvijas un Slovākijas. Vakara gaitā varēsiet piedalīties nacionālajās dejās, spēlēs un iemācīties kādu čehu vai slovāku nacionālo dziesmu kopā ar folkloras grupu. Nakts viesnīcā Prāgā.

3. diena
Saksijas Šveice un svētku tirdziņi Drēzdenē
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāgā vai izbraukuma ekskursija - Bastei klintis – Drēzdene. Ceļš uz Bastei klintīm, kas ainaviski tiek uzskatīta par vienu no Eiropas skaistākajām vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Šeit var pastaigāties pa tiltiņiem, kas izvietoti starp klintīm, apmeklēt pilsdrupas un baudīt brīnišķīgu ainavu. Turpinājumā apmeklēsim Drēzdeni. Pastaigājoties pa šo sakopto un skaisto pilsētu, Jūs aplūkosiet Teātra laukumu, operu, Tašenbergas pili, mākslas meku - Cvingeru, apmeklēsiet Dievmātes baznīcu, Mākslas akadēmiju, kā arī Drēzdenes galeriju. Jūs apmeklēsiet arī Drēzdenes Ziemassvētku tirdziņu, kur ne vien ir iespējams iegādāties skaistus nieciņus un gardumus, bet arī valda burvīga svētku atmosfēra.  Atgriešanās Prāgā. Brīvais laiks. Ziemassvētku vakarā ir nepieciešama mājīga atmosfēra, patīkama kompānija, sātīgi ēdieni, tāpēc mēs Jūs aicinām kopā sagaidīt Ziemassvētkus vienā no restorāniem Prāgas centrā. Restorāns „Novoměstský pivovar” izceļas ar lielisku interjeru, laipnu apkalpošanu un vienu no labākajiem ēdienu piedāvājumiem. Vakara gaitā varat individuāli doties īsā pastaigā pa Vaclava vai Staramestkas laukumu un vēlreiz apbrīnot Kārļa tiltu. Visas šīs vietas atrodas nepilnu piecu minūšu gājienā no restorāna. Ziemassvētku vakars: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Rietumu Čehija: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovice
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāgā vai izbraukuma ekskursija - Karlovi Vari - karaliskā alus darītava
Krušovice. Aicinām Jūs apmeklēt vienu no slavenākajiem kūrortiem Čehijā - Karlovi Vari. Pastaiga pa pilsētas kūrorta daļu: pilsētas teātris, kolonāde, Sv. Marijas Magdalēnas klosteris, Sv. Paula un Pētera pareizticīgā baznīca. Brīvais laiks. Iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā „Draudzība” un aplūkot pilsētas panorāmu no skatu torņa „Diāna”. Turpinājumā apmeklēsim alus darītavu Krušovicē.  Jūs apmeklēsiet alus darītavu, pavērosiet visu ražošanas procesu: gan alus vārīšanu, gan produkta izliešanu alus darītavas līnijās. Ekskursijas beigās – neierobežota trīs Krušovices alus šķirņu degustācija (30 minūtes). Atgriešanās Prāgā un izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena
Polija – Lietuva – Latvija
Brokastis viesnīcā. Brauciens caur Poliju un Lietuvu. Vēlu vakarā - atgriešanās Rīgā.

Iegādājoties ceļojumu kopā ar ekskursiju paketi, cena vienai personai - 199 EUR.

Cenā iekļauts:
• ekskursijas saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildu maksu”;
• brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
• nakšņošana un brokastis 2*, 3* viesnīcās, viesu namos, divvietīgos un trīsvietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 120 EUR;
• veselības apdrošināšana - 3 EUR, no 65 g. v. - 6 EUR;
 ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā - 15 EUR;
• izbraukuma ekskursija - Bastei klintis – Drēzdene: 25 EUR;
• izbraukuma ekskursija - Karlovi Vari- karaliskā alus darītava Krušovicē - 25 EUR.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma