Mani ceļojumi

Pēdējās vietas!Tuvo Austrumu dabas akvarelis - Izraēla un Jordānija

Kad braucam

Izbraukšana 30.09.2019
Atgriešanās 12.10.2019

Ilgums

13 dienas

Cena

no 1895.00
Drukāt!

Izraēla un Jordānija ir gluži kā Tuvo Austrumu Mežonīgie Rietumi – paver ainavas, kas labi iederētos starp Jūtas, Kalifornijas un Arizonas dabas brīnumiem. Kanjoni un aizas, interesanti klinšu veidojumi un akmens sēnes, iespaidīgas klinšu arkas, vareni krāteri, tuksnešu ainavas un slavenā Nāves jūra. Aicinām aizraujošā un aktīvā dabas ceļojumā iepazīt Izraēlas un Jordānijas nacionālos parkus un rezervātus, kas nepelnīti palikuši vēsturiskā kultūrmantojuma ēnā.

Makhtesh Ramon rezervāts, kura centrā atrodas grandiozais  Ramon krāteris, kas būtu perfekta skatuve kārtējā  Zvaigžņu karu filmā. Bazalta klintīm līdzīgie stabi –  HaMinsaraPainted Rocks . Nabatiešu akropole  Avdat  – nocietināta senpilsēta un otrs nozīmīgākais slavenā Vīraka ceļa tirdzniecības centrs uzreiz aiz Petras. Dabas pārsteigums Negevas tuksnesī –  Ein Avdat aiza un pazemes avots. Pastaiga pa  Sarkano kanjonu – šauru, sārtu aizu, kas raisa asociācijas ar maģisko Antilopes kanjonu ASV. Eilatas Krāsainie kalni. Izraēlas slavenākais kūrorts  Eilata. Smilšu kāpas dažādos toņos, varenas klintis dažādos izmēros un dīvaini akmens veidojumi dažādās formās Izraēlas labākajā nacionālajā parkā  TimnāWadi Araba  melnais kanjons.  Atpūta Akabas kūrortā pie Sarkanās jūras. Viens no septiņiem pasaules brīnumiem  Petra – 2. gs. p.m.ē. klejotāji nabatieši apmetās kalnu ieskautajā plato, kurp varēja nokļūt vienīgi pa šaurām aizu takām. Tie klintīs izcirta apbrīnojamu mauzoleju pilsētu un pieminekļus, kas raisa apbrīnu pat mūsdienu arhitektiem. Pārgājiens Petras sārtajos kalnos līdz  klosterim  – lielākajam no klintīs cirstajiem Petras pieminekļiem, līdz kuram nonāk tikai retais.  Wadi Rum  tuksnesis ir kā mozaīka, piedāvājot unikālas ainavas, vietām atgādinot  Zion kanjonus un  Arches parka dabas tiltus Jūtas štatā, bet jau pēc brīža - Austrālijas sarkanos tuksnešus un klintis.  Jordānijas eksotikas komplekts – izbrauciens ar džipiem pa  Wadi Rum , krāsu gammām pārbagāts saulriets un vakars tuksnesī zem zvaigžņotām debesīm  berberu teltīs. Izbrauciens ar džipiem pa  Disseh – tuksnešainu un klinšainu apvidu, kurā izkaisītas akmens arkas un  sēņu klintis. Jordānijas lielais piedzīvojums – pārgājiens pa fantastisko  Wadi Mujib  aizu, kur brīžiem vienīgā iespēja tikt uz priekšu ir peldus.  Hammamat Ma’In  karstie avoti un ūdenskritums. Pārgājiens  Danas rezervātā – Jordānijas kalni visā to krāšņumā. Pelde  Nāves jūrā – pasaulē sāļākajā ūdenī. Atpūta, saulriets, saullēkts un nakts pie Nāves jūras. Vieta Jordānas upes krastā, kur Jānis Kristītājs kristīja Jēzu –  BethanyJeruzaleme. Jūdu svētākā vieta –  Raudu mūrisSvētā Kapa baznīca. Kristus dzimšanas vieta  Bētleme.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga – Telaviva – Rīga (caur Stambulu; ekonomiskā klase);
lidostu un Jordānijas robežas nodokļi;
autobuss ceļojuma laikā;
• džipu ekskursija Wadi Rum;
3* un 2*+ viesnīcas ar brokastīm, divvietīgi numuri ar dušu un WC;
vienkāršs tūristu viesu nams Danā, tūristu teltis tuksnesī;
vakariņas katru dienu (izņemot lidojumu dienas; lidojumos Turkish Airlines nodrošina maltīti);
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
grupas vadītāja un krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi;
veselības apdrošināšana;
 Jordānijas grupas vīza.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 450 EUR;
• pusdienas;
• personīgie izdevumi;
• ieejas maksa muzejos un apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā;
• dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma nozares prasībām - vismaz 80 USD.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma