Mani ceļojumi

Grieķijas sala Santorīni

Kad braucam

Izbraukšana 29.10.2021
Atgriešanās 01.11.2021

Ilgums

4 dienas

Cena

no 399.00
Drukāt!


Santorini ir romantiķu un skaistuma mīļotāju galamērķis, uz kurieni ieteicams doties tiem, kuri vēlas šo burvību baudīt nesteidzoties, atgūstot ikdienā pazaudēto dvēseles harmoniju, nevis ievilkt kārtējo ķeksīti apmeklēto vietu sarakstā. Brauciens uz Santorini tiek organizēts pašā sezonas izskaņā, lai noķertu siltos dienvidu vakarus, apciemotu vīna darītavas un nogaršotu jauno vīnu - galvenais, lai Santorini būtu gandrīz tikai mums pašiem! Visa novembra laikā uz salas caurmērā nokrišņi novērojami tikai astoņas dienas, un augstākā reģistrētā temperatūra ir +27 °C.

Iegādājoties tikai lidojumu Rīga - Santorini - Rīga, cena 1 personai - 399 EUR.
Cena 1 personai divvietīgā numurā :
Viesnīca  Olympia 3* - 579 EUR vai  Aressana SPA Hotel & Suites 4* - 649 EUR

1. diena. Lidojums Rīga - Santorini plkst. 06.00 - 09.30. Ierašanās Santorini lidostā, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.

Tira, Firostefani un Oija saulrietā (70 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 11.00, ilgums: ~7 stundas.
Ekskursijas pirmajā daļā došanās uz Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc tam ceļš uz vēl vienu apdzīvotu vietu, no kuras redzams ar jūras ūdeni pieplūdušais vulkāna krāteris - Firostefani. Šeit būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī. Tālāk  uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas. Noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes skaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ceļš uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēs vērot (ja laikapstākļi būs labvēlīgi)
pašu skaistāko dabas „priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu.
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (t. sk. ūdens un vīns).

2. diena. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.

Mesagonija, Mesarija un Pirgos (75 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 9.00, ilgums: ~8 stundas.
Ekskursijas sākumā ceļš uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali. Pēc foto pauzes brauksim uz kūrortu Kamari un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir „spoku ciemats”, ko pagājušajā gadsimtā izpostīja spēcīga zemestrīce, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šīs „noslēptās” vietas arhitektūras. Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz ciematu Pyrgos, kas saglabājies no viduslaikiem - apskatīsim senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas. Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur, vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu.
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (t. sk. ūdens un vīns), vīna degustācija.

3. diena. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.

Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš (75 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 9.00, ilgums: ~5 stundas.
Ekskursijas pirmajā daļā došanās uz Akrotiri jeb Santorini Pompejiem, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus, un apskatot nelielus tipiskus ciematus. Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akrotiri apmēram pirms 3600 gadiem, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar „Zudušo Atlantīdu” varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu – bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes. Nākamā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām.
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (t. sk. ūdens un vīns), ieejas maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā.

4. diena. Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Santorini lidostu plkst. 18.00.
Lidojums Santorini - Rīga plkst. 20.00 - 23.30.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga - Santorini - Rīga;
• 6 kg rokas bagāža, 15 kg nododamā bagāža;
• uzkodas lidojuma laikā;
• transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
• 3 naktis 3* vai 4* (pēc izvēles) viesnīcā ar brokastīm;
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā -  120 EUR (Aressana 4*);
• ekskursijas;
• veselības (ceļojumu) apdrošināšana.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  25717102 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma