Mani ceļojumi

Pēdējās vietas!Saules un jūras vilinājums Horvātijas sirdī - Dalmācijā

Kad braucam

Izbraukšana 11.09.2021
Atgriešanās 19.09.2021

Ilgums

9 dienas

Cena

no 295.00
Drukāt!

Izrādās, ka gleznot var ne tikai ar otu... Var ņemt ceļasomu un ļauties krāsām, kuras apcerīgā mierā tev uzglezno Horvātija. Zili zaļa jūra, baltas pilsētas, oranži mandarīni, tumši zaļas cipreses un pāri visam -saules spožā gaisma.

Horvātijas sirds – Dalmācijas piekraste ir viena no saulainākajām vietām Eiropā, kur valda Vidusjūras reģionam tipisks klimats. Piedāvājam iespēju 5 naktis pavadīt labiekārtotos apartamentos pie Adrijas jūras. Savu atpūtu dažādot varēsiet ar ekskursiju programmu pieredzējuša gida vadībā, izvēloties ekskursijas par papildu maksu: Romas imperatora Diokletiāna rezidence–pils Splitā ( UNESCO). Romantiska pilsētiņa uz salas - Trogira ( UNESCO). Aizsardzības mūros ieskautā, leģendām apvītā Dubrovnika ( UNESCO). Imostki un mistiskie ezeri: Crveno Jezero , Modre Jezero . Kravicas ūdenskritums – dabas varenības apliecinājums. Medžugorje – visvairāk apmeklētā svētvieta Adrijas piekrastē Bosnijā un Hercegovinā. Pastaiga Krkas nacionālajā parkā gar ūdenskritumu kaskādēm. Zadaras vecpilsēta ar marmorā klātām ieliņām, krodziņiem, unikālās Jūras ērģeles . Mājupceļā visiem būs iespēja apmeklēt Plitvices nacionālo parku ( UNESCO): izbraucienā ar parka busiņu, kā arī pastaigā gar gleznainiem ezeriem, ūdenskritumiem. Zagreba: katedrāle, Jelačiča laukums un noslēpumainās vecpilsētas ieliņas.

Cenā iekļauts:
• viena vieta komfortablā autobusā ceļojuma laikā;
nakšņošana un brokastis atbilstoši maršruta aprakstam 2* un 3* viesnīcās, divvietīgās istabās ar dušu un WC, brokastis un apartamentos 26.07.-29.07.; 09.08.-12.08.bez brokastīm;
ekskursiju programma 30.07; 13.08 ( izņemot papildu izmaksas par apskates objektiem un maltīti);
veselības apdrošināšana ar covid-19 riska segumu;
grupas vadītājs – gids.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru - 135 EUR;
ekskursiju programma no 26.07-29.07 un 09.08-12.08;
• ēdināšana, izņemot brokastis viesnīcās;
personīgie izdevumi;
• dzeramnaudas.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  25717102 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma