Mani ceļojumi

Slovēnijas Rivjēra Jāņos

Kad braucam

Izbraukšana 21.06.2023
Atgriešanās 25.06.2023

Ilgums

5 dienas

Cena

no 829.00
Drukāt!

Ceļojums piemērots visiem, kas vēlas redzēt neskartas dabas skatus un atpūsties labas kvalitātes Adrijas jūras kūrortā, kam patīk itāliešu arhitektūra un kurus interesē dažādu Vidusjūras krastos dzīvojošu tautu kultūras mijiedarbības rezultāts.

40% Slovēnijas iekšzemes teritorijas veido kalni ar augstāko virsotni Triglav (2864m). Pusi no valsts aizņem meži. Pāris stundās ceļotājs var nonākt no Alpu virsotnēm līdz Adrijas kūrortiem. Valstī ir 3 oficiālās valodas –slovēņu, ungāru un itāļu. Atrodoties tirdzniecības ceļu krustpunktā, tā vienmēr bijusi kārdinoša vieta svešzemju iekarotājiem. Slovēnija ir bijusi Romas impērijas daļa, ietilpusi Venēcijas Republikā, Karantānijas hercogistē, Svētās Romas impērijā, Habsburgu monarhijā, Austrijas impērijā, Serbu, horvātu un slovēņu karalistē, Itālijas karalistē, Horvātijas Neatkarīgajā valstī un Dienvidslāvijas Sociālistiskajā Federālajā Republikā. Neatkarību ieguva 1991. gadā pēc „10 dienu kara” sabrūkot DSFR. Slovēnija ir NATO, Šengenas un eirozonas dalībniece un viena no ekonomiski veiksmīgākajām jaunajām ES dalībvalstīm.

🎁Rezervē ceļojumu līdz 25.maijam un saņem dāvanā numuru ar balkonu un skatu uz jūru bezmaksas! (standarta cena: 120 EUR)


✅  Pirmā iemaksa 200 EUR!

✅Cena par tiešo lidojumu 369 EUR uz Ļubļanu  turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, dzēriens un uzkoda, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)
✈️21.06.2023 Rīga 09.30-10.50 Ļubļana
✈️25.06.2023 Ļubļana 20.30 - 23.50 Rīga

✅Cena, nakšņojot viesnīcā Neptun 4* ar brokastīm un vakariņām  no 829 EUR/ personai
Piemaksa par vienvietīgu istabu 250 EUR

✅Cena, nakšņojot viesnīcā GH Portorož 4* ar brokastīm un vakariņām  no 899 EUR/ personai
Piemaksa par vienvietīgu istabu 280 EUR

1. diena. Lidojums Rīga -  Ļubļana 09.30 - 10.50. Ierašanās Zagrebas lidostā, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildus maksu.
Koperas un Piranas pilsētas apmeklējums (35 EUR vienai personai)
Sākums  15:00, ilgums 4.5 stundas.
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi.
Ekskursijas sākumā došanās uz Koperu – lielāko Slovēnijas Adrijas jūras piekrastes pilsētu. Tās centrālās daļas arhitektūru raksturo gotikas un venēciešu stila iezīmes. Kopera ir šarmanta un tūristu iemīļota. Tālāk ceļš vedīs uz Piranu, kas tiek dēvēta par Slovēnijas piekrastes dārgakmeni. Gleznainā senatnīgā ostas pilsēta ar tradicionālo, senatnīgo vecpilsētu, tiek dēvēta arī par Slovēnijas Venēciju. To no vienas puses apskalo jūra, bet no otras – aizsargā varenie pilsētas aizsargmūri. Ciešās saites ar Venēciju pagātnē, atstājušas būtiskas pēdas pilsētas izskatā vēl šodien. Pilsētas centrālais laukums lepojas ar nozīmīgām vēsturiskām pilīm, māju, kurā dzimis 18.gs.slavenais komponists un vijolnieks Džuzepe Tartini un viņam veltīto pieminekli. Piranas pilsētā tiks dots arī nedaudz brīva laika. 

2. diena. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.
Venēcijas apmeklējums (Itālija) (120 EUR vienai personai)
Sākums 07:30, ilgums 14 stundas
Cenā iekļauts: transports, pasažieru kuģa biļetes, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).
Pēc 2.5 stundām ceļā, nonāksiet Punta Sabioni ostā Itālijas pilsētā Lido di Jesolo. Tur sagaidīs pasažieru kuģis, kas aizvedīs ceļotājus līdz pašam Venēcijas centram- Sv. Marka laukumam. Gida pavadībā izstaigāsiet pilsētu, apskatot kanālus, tiltus un vēsturiskās celtnes. Pēc pusdienām restorānā tiks dots brīvs
laiks līdz plkst. 18, kad kāpsiet kuģī un atgriezīsieties Punta Sabioni ostā, kur gaidīs autobuss, lai aizvestu atpakaļ uz viesnīcu.

3. diena. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildus maksu.
Istras pussalas tūre (80 EUR vienai personai)
Sākums 09:00, ilgums 10 stundas.
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Euphrasius bazilikā, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).
Ekskursijas pirmajā daļā dosieties uz Poreču Istras pussalas rietumos, kas pati par sevi ir īstens kultūras piemineklis, jo pilsēta saglabājusi seno romiešu forta struktūru ar orģinālu urbānu ielu sistēmu. Apskatīsiet galvenos ievērības cienīgos objektus, pateicoties kuriem pilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā – Marafora laukumu ar diviem tempļiem, kas izveidoti romiešu laikos, Euphrasius baziliku, kas ir visaugstāk vērtētais vēstures piemineklis Porečā un torņus. Tiks dots nedaudz brīva laika.
Pēc pusdienām tipiskā Istrijas viesu mājā, ceļš vedīs uz Roviņas pilsētu, kas tiek vērtēta kā viena no visgleznainākajām Istras pussalā. Tā ir uzbūvēta uz salas un saglabājusi neskaitāmas krāsainas venēciešu arhitektūras ēkas. Pilsētu vainago Sv. Euphemijas baznīca, kurā atrodami 4gs. sākuma sarkofāgi. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks.

4. diena. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildus maksu.
Tireste un Miramares pils (95 EUR vienai personai)
Sākums  09:00, ilgums 14 stundas.
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Miramares pilī, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).
Ekskursijas pirmajā daļā dosieties uz Miramares pili, kas, pēc Maksimiliāna I pavēles uzbūvēta uz akmeņaina zemesraga 1856.gadā kā dāvana viņa dzīvesbiedrei Beļģijas Šarlotei. Brīnišķīga ir ne vien pati pils, bet arī tās gleznainie dārzi, kas aizņem gandrīz 20 ha platību. Turpinājumā ceļš vedīs uz Triesti – rosīgo Itālijas pilsētu, kas senāk bija Austroungārijas impērijas galvenā osta. Te vispirms vietējā restorānā tiks nobaudītas pusdienas, bet pēc tām sekos Triestes apskates ekskursija ar brīvu laiku noslēgumā.

5.diena. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildus maksu. Ekskursija noslēgsies lidostā. 
Postojnas sala un Predjamas pils (100 EUR vienai personai)
Sākums  09:00, ilgums 9 stundas.
Cenā iekļauts: : transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Postojnas alās, Predjamas pilī un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).
Šajā dienā došanās uz pasaulslaveno un Slovēnijā lielāko alu sistēmu – Postojnas alas. Tā ir apmēram miljons gadus veca, 27 km gara 5 pazemes alu sistēma (tūristu apskatei pielāgoti 5 km). Alas iekšienē būs izbrauciens ar īpašu pazemes vilcieniņu, dziļāk alā - ekskursija ar kājām gida pavadībā. Visu cauru gadu alās ir nemainīga temperatūra +8 grādi ( līdzi jāpaņem siltāks apģērbs!). Pēc alu apmeklējuma tiks dots nedaudz brīva laika un tad sekos pusdienas restorānā. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsiet vienu no skaistākajām Slovēnijas pilīm - baroka stilā celto Predjamas pili. Pils ir interesanta ar to, ka iebūvēta 123 m augstā klintī pie ieejas alā, zem pils atrodas otra lielākā alu sistēma Slovēnijā. 
Lidojums Ļubļana-Rīga 20.30 - 23.50.

Ekskursijas var pasūtīt un apmaksāt gan reizē ar ceļojuma pasūtījumu, gan galamērķī. Vietu skaits ekskursijās ierobežots!

Cenā iekļauts:
lidojums Rīga-Ļubļana-Rīga;
 uzkodas lidojuma laikā;
20 kg nododamā bagāža, 8 kg rokas bagāža;
transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
4 naktis viesnīcā ar brokastīm un vakariņām.

Par papildu maksu:
veselības (ceļojumu) apdrošināšana;
ekskursijas.


Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma