Balkānu laika mašīna

Kad braucam

Izbraukšana 22.08.2024
Atgriešanās 29.08.2024

Ilgums

8 dienas

Cena

no 979.00
Drukāt!

Tirāna • Cobo vīna darītava • Berata • Kruja • Škodra • Podgorica • Cetine • Njeguši • Budva • Kotora • Perasta • Dubrovnika • Ulcinj

Ekskursija uz Balkāniem un skaisto Dalmācijas piekrasti ir lieliska iespēja iepazīties ar reģiona kultūras dārgumiem. Programmā iekļauti svarīgākie vēstures pieminekļi, no kuriem lielākā daļa ir iekļauti UNESCO mantojuma sarakstos, unikālas pilis, kuru stāstus vēsta leģendas. Ceļojuma maršrutā - noslēpumainā Albānija, pilsētas ar īpašu atmosfēru: Kotora, Budva un Dubrovnika - Adrijas reģiona pērles, kā arī multikulturālā Ulcinj Melnkalnē. Vietas, kas bagātas ar lielo impēriju seno atmosfēru,aizvedīs jūs tālā pagātnē. Mēs aicinām jūs pavadīt nedēļu iespaidīgajos Balkānos, kur to daba aizrauj ar savu skaistumu un unikalitāti. Vairāk atpūtas mirkļu nodrošinās brauciens gar Dalmācijas piekrasti - Dubrovnikā un ap Lokruma salu (pēc pieprasījuma un par papildu samaksu). Maršruta garums apmeklētajās valstīs: aptuveni 1150 km.

Piedāvājuma priekšrocības
 3 valstis 1 nedēļas laikā
 Iespaidīgā Dubrovnika
 Berata – pilsēta ar tūkstoš logiem
 Vēstures pieminekļi no UNESCO mantojuma saraksta
 Vietējo gardumu degustācija
 Iespēja pagarināt brīvdienas Albānijā

1. DIENA.
Dalībnieku tikšanās lidostā. Tiešais lidojums uz Tirānu. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu. Atkarībā no ierašanās laika: reģistrēšanās viesnīcā, atpūta, vakariņas, nakšņošana.

2. DIENA.  TIRĀNA – COBO VĪNA DARĪTAVA – BERATA  (attālums: apmēram 130 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Pastaiga pa TIRANAS centru, Justiniāna cietokšņa un divstāvu mākslas ēkas apmeklējums - aukstā kara laikmeta bunkurs, kas tagad ir pārvērsts par muzeju, piesaistot visu tūristu uzmanību. Ceļojums uz COBO VĪNA DARĪTAVU, iepazīšanās ar vietējā vīna pagatavošanas procesu un degustācija. Brauciens uz BERATU – pilsētu ar tūkstoš logiem, kas iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Tās senās vēstures lieciniece ir pils, kas sniedzas virs pilsētas. Bizantijas laikmeta Beratas viduslaiku cietokšņa apmeklējums, kura teritorijā atrodas arī Vissvētākās Jaunavas Marijas aizmigšanas katedrāle, kur šodien atrodas Onufriusa muzejs. Nākamais ir Mangalemas un Goricas rajonu apmeklējums. Ekskursija ar autobusu uz viesnīcu, vakariņas, nakšņošana.

3. DIENA. KRUJA – ŠKODRA (attālums: apmēram 230 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz ciematu KRUJA. Skanderbergas Baltā pils - Albānijas lielākā nacionālā varoņa - pils apskate, vietējā tirgus apmeklējums, atpūta. Došanās uz seno pilsētu ŠKODRU.Rozafas pils apmeklejums, kur, saskaņā ar leģendu, tika nogalināta sieviete vārdā Rosaphy (tulk. - laimīgā roze). Pastaiga pa centru. Nakšņošana viesnīcā, brīvais laiks. Vakariņas.

4. DIENA. PODGORICA – CETINE – NJEGUŠI – BUDVA (attālums: apmēram 300 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens ar autobusu caur PODGORICA - Melnkalnes galvaspilsētu - ir skaists ar panorāmas skatiem. Ekskursija ar autobusu uz Melnkalnes veco galvaspilsētu CETINE. Pastaigas pa pilsētu, apmeklējot kādu no muzejiem. Neliela NJEGUŠI apgabala apmeklējums, kas ir slavens ar vietējo žāvēto šķiņķi un rakiju, degustācija. Ceļojums uz Melnkalnes tūrisma centru – BUDVA. Pastaiga pa skaisto vecpilsētu. Kā vēsta leģenda, šo vietu atklāja grieķu jūrnieks vārdā Boutoua. Ekskursija ar autobusu uz viesnīcu,vakariņas, nakšņošana.

5. DIENA. KOTORA – PERASTA (attālums: apmēram 100 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz KOTORU, viduslaiku pilsētu, kas atrodas skaistajā Kotoras līcī, kas atgādina Ziemeļvalstu fjordu. Kotora kopā ar apkārtējo ainavu ir iekļauta UNESCO kultūras un dabas mantojuma objektu sarakstā. Pastaiga pa gleznaino vecpilsētu, kur atrodas svarīgākie monumentālie objekti, starp tiem - 1166 m, Sv. Triphonas katedrāle, senais pilsētas mūris, kas stiepjas 4,5 km garumā. Transfērs uz gleznaino ostas pilsētu PERASTU un brauciens pa līci uz Klinšu Dievmātes salu. Ekskursija ar autobusu uz viesnīcu, vakariņas, nakšņošana.

6. DIENA. DUBROVNIKA (attālums: apmēram 100 km)
Brokastis. Vecpilsētas DUBROVNIKAS vecāko pieminekļu apskate,kas iekļauti UNESCO mantojuma sarakstā: nocietinājuma objekti, galvenā iela, baroka Sv. Jāņa Kristītāja baznīca. Blazhiey baznīca, XIV gs. Franciskāņu klosteris ar vecāko aptieku Balkānos. Brīvais laiks vai brauciens pa Dalmācijas piekrasti Dubrovnikā un ap Lokruma salu (pēc pieprasījuma un par papildu samaksu uz vietas). Šī ir lieliska iespēja apbrīnot Dalmācijas piekrastes skatus no jūras puses. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.

7. DIENA.  ULCINJ  (attālums: apmēram 290 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Skatu torņa apmeklējums, no kura paveras skats uz Sv. Stefana salu. Brauciens uz ULCINJ - albāņu kopienas centru Melnkalnē, ko 5. gadsimtā p.m.ē. dibinājuši ilīrieši. Šeit valdījušas dažādas dinastijas - Romas impērija, Bizantija un Venēcijas Republika, kas ietekmēja tās vēsturi un kultūru, radot unikālu vietējo atmosfēru. Ulcinj ir arī Melnkalnes dienvidu pilsēta. Ekskursijas: gleznainās vecpilsētas apmeklējums. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.

8. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarībā no lidojuma laika atpakaļ). Transfērs uz Tirānas lidostu. Tiešais lidojums uz Rīgu.
Personām, kas pagarina ceļojumu: brokastis, transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

Cenā iekļauts:
  Lidojums Rīga - Tirāna - Rīga (ar čartera reisiem, iekļauta rokas bagāža un reģistrētā bagāža);
• Transfērs ar autobusu vai mikroautobusu;
• Izmitināšana 7 naktis, 3*-4* viesnīcās divvietīgos numuros (pieejama 1 papildu gulta) ar vannas istabu:
• Ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas;
• Ekskursiju programma bez ieejas biļetēm;
• Vietēja gida pakalpojumi

 

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma