IzdevīgiLīgo svētki Gotlandes salā

Kad braucam

Izbraukšana 22.06.2024
Atgriešanās 24.06.2024

Ilgums

3 dienas

Cena

no 529.00
Drukāt!

Ceļojums piemērots visiem, kuriem interesē apskatīt arī kaimiņos atrodošās vietas ar senu vēsturi un arhitektūru, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā, kuriem patīk rāma, sakopta un mierīga vide.

Es peldēju no Ventspils uz Visbiju... Lidojot ar lidmašīnu pārliecināsieties: Gotlande taču ir mums tuvākie kaimiņi!Kad iebrien jūrā pie Ventspils, Gotlande turpat aiz apvāršņa. Savdabīga un sveša sala, mazāk kā stundas lidojuma attālumā no Rīgas.

Gotlande un tai apkārt pieguļošās mazās saliņas patiks gan vēstures mīļiem, gan dabas mīļiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem, iespējas izvēlēties gana! Atklāsim šo burvīgo salu kopā, mājup vedot pilnu bagāžu ar saulainām vasaras atmiņām!

💥  Pirmā iemaksa 300 EUR!

✅ Cena par tiešo lidojumu 299 EUR uz Visbiju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (20 kg nododamā un 10 kg rokas).
✈️22.06.2024 Rīga 10.40 - 10.30 Visbija
✈️24.06.2024 Visbija 23.10 - 01.00 Rīga

✅ Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis viesnīcā 529 EUR
Best Western Solhem Hotel 3*  divvietīgā istabā ar brokastīm.
Piemaksa par vienvietīgu istabu 130 EUR

Ekskursiju programma  (pēc izvēles, vēlams iegādāties pirms lidojuma, vietu skaits ierobežots)
1. diena (22.06) Fore salas apmeklējums
Sākums plkst. 11:30
Pirmās dienas ekskursijas laikā ar autobusu dosimies uz Fore salu, kas ir maģiska Gotlandes mazā versija. Ceļš vispirms vedīs uz Gotlandes ziemeļiem, kur Farosundas ciematā iekāpsim prāmī, kas 7 minūšu laikā aizvedīs mūs uz Fore salu. Tur mēs dosimies uz baznīcu, kur apskatīsim tās iekštelpas, kā arī slavenā zviedru režisora Ingmāra Bergmana kapa vietu. Ingmars Bergmans pagājušā gadsimta 60. gados salā uzcēla māju, kurā pavadīja daudzus no savas dzīves pēdējiem gadiem. Režisors salā uzņēma sešas filmas un mums būs iespēja arī apskatīt dažas no filmēšanas vietām. Tālāk dosimies uz Rauku lauku. Rauki ir dabas darinātas akmens skulptūras, kas izveidojās tūkstošiem gadu gaitā pēc Lielā Ledus laikmeta, salai paceļoties no jūras dzīlēm un viļņiem triecoties pret kaļķakmens iežiem. Gar Rauku lauku brauksim uz Langhammara dabas rezervātu, kur atrodas apmēram 50 šādas brīvi stāvošas erozijas veidotas skulptūras. Pēc pusdienām vietējā restorānā, mūsu ceļš pagriezīsies atpakaļ uz Gotlandi. Te apskatīsim Lēbro baznīcu, kas ir viena no 92 Gotlandes viduslaiku baznīcām, Bunges Brīvdabas muzeju un Slites ciematu, kur atrodas piemiņas vieta latviešu un igauņu bēgļiem, kuri šeit ieradās mazās laiviņās 2. Pasaules kara noslēgumā. Pēc Slites ciemata un tās apkārtnes apskates atgriezīsimies Visbijā.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas. Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!
Cena: 120 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bunges Brīvdabas muzejā, vienas kārtas pusdienas (ūdens un kafija iekļauts) un launags (kafija un saldumi)

2. diena (23.06) Visbijas pilsētas ekskursija ar pikniku
Sākums plkst. 09:00
Ekskursijas laikā izstaigāsim kājām Visbijas vecpilsētu. Visbijas viduslaiku daļu ieskauj 3.5 km gara XIII gs.būvēta aizsargsiena. Vecpilsētā ieiesim pa Skansporten – vecpilsētas vārtiem, kas atrodas līdzās mūsu viesnīcai. Staigājot pa šaurajām ieliņām, apskatīsim senās, laika gaitā sabrukušās baznīcas, Sv. Marijas katedrāli, vecās akmens ēkas, kurās cieši kopā dzīvoja gan trūcīgie strādnieki un zvejnieki gan bagātie tirgoņi. Uzzināsim par Visbiju kā vienu no Hanzas savienības pilsētām. Ekskursija noslēgsies ar pikniku Almedalenas parkā. Ekskursijas ilgums ~3 stundas.
Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!
Cena: 45 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi un piknika uzkoda ar bezalkoholisko dzērienu

Izbrauciens ar velosipēdu (~15-20 km)
Sākums plkst. 14:00
Velobrauciens sāksies pie ostas, kurai blakus atrodas velosipēdu iznomāšanas punkts. Te katrs dalībnieks saņems savu velosipēdu un ķiveri. Vispirms nāksies doties nedaudz kalnup, bet pēc tam pagriezīsimies uz
dienvidiem no Visbijas, kur apmēram 7 km attālumā atrodas 46m augstā Hogklint – viena no visskaistākajām Gotlandes piekrastes klintīm, kas kopā ar apkārtni jau no XX gs. iekļauta Zviedrijas dabas rezervātu sarakstā un kur mums būs pikniks. Ceļā uz šo galamērķi, maksimāli izvairīsimies no satiksmes,
braucot pa grants ceļiem, veloceliņiem vai šauriem lauku ceļiem, garām Sodras Dabas liegumam, ar Gotlandei raksturīgo augsni – plānu zemes kārtiņu un vēja noliektām priedēm un neskaitāmām aitu fermām. Pēc launaga (Fika) ceļš tālāk vedīs uz Frīdhemu, kur XIX gs. zviedru princese Eižēnija lika uzbūvēt sev vasarnīcu un pēc tam dosimies atpakaļ uz Visbiju.
Ekskursijas ilgums ~4 stundas.
Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem! Maksimālais dalībnieku skaits - 25 personas!
Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, velosipēda un ķiveres noma un launags ar bezalkoholisko dzērienu

3. diena (24.06) Ekskursija uz Gotlandes salas dienvidaustrumiem
Sākums plkst.  09:00
Braucot no Visbijas dienvidu virzienā, pirmā pietura būs nelielais zvejnieku ciemats Gnisvārds, kas pazīstams ar ostu un akmens kuģiem – vikingu laiku kuģu formas akmens pieminekļiem gan jūrniekiem, kuri gājuši bojā, gan pašiem kuģiem. Tālāk ceļš turpināsies Ekstas administratīvajā rajonā pa jūras piekrasti ar skatu uz Karlso salām, kas atrodas 6km attālumā no Gotlandes, pazīstamas kā iecienīta putnu ligzdošanas vieta un kas ir otrais vecākais dabas rezervāts pasaulē aiz Jeloustounas Nacionālā parka ASV. Uzmetīsim acis Kronvalls mazajām zvejnieku būdiņām un šķērsosim Gotlandes austrumu krastu, piestājot nelielā apdzīvotā vietā Stanga uz pusdienām. Pēc pusdienām apskatīsim Torsburgen – atlikušo no I gs. uzbūvētā, ar aizsargsienu daļēji apjozta pilskalna, viena no senākajiem Skandināvijā. Tālāk brauksim pa apvedceļu gar Sysnes ragu, kurš labvēlīgos laikapstākļos ir pilnībā pārklāts ar zilajiem parastā daglīša ziediņiem. Vēl iegriezīsimies Gētemas baznīca un tad dosimies atpakaļ uz Visbiju.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!
Cena: 110 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vienas kārtas pusdienas (ūdens un kafija iekļauts) un launags (kafija un saldumi)

Cenā iekļauts:
lidojums Rīga - Visbija - Rīga
20 kg nododamā bagāža un 10 kg rokas bagāža
• transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
• 2 naktis 3* viesnīcā Best Western Solhem divvietīgā istabā ar brokastīm.

Par papildu maksu: 
• ekskursijas (!bērniem līdz 12 g.v. (ieskaitot) - ekskursijas par pusi cenas);
• ēdināšana, kas nav iekļauta, dzeramnaudas;
• personīgie izdevumi;
• ceļojuma apdrošināšana.


Jāņem līdz: lietus un vēja necaurlaidīgas drēbes un ērti apavi, ja plānots piedalīties ekskursijās Atlantijas okeāna krastā
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR

Gaisa temperatūra: 13-15 C dienā, 6 C naktī
Laikapstākļi: lietus iespējamība 39%

Grupu pavadīs latviski, angliski un krieviski runājoši grupas vadītāji.

Lidojumu izpilda avio kompānija airBaltic ar A220-300 tipa lidmašīnu.
Lidojuma ilgums: 
Rīga - Visbija: 0h 50 min  
Visbija - Rīga: 0h 50 min 
Atļautais bagāžas apjoms: 10 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
22. jūnijs, plkst. 10.30 transfers no lidostas uz viesnīcu
24. jūnijs, plkst. 21.00 transfers no viesnīcas uz lidostu

Detalizētu ceļojuma aprakstu skatīties šeit!

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma