Mani ceļojumi

Pasaku un brīnumu pasaule - Lapzeme

Kad braucam

Izbraukšana 27.12.2022
Atgriešanās 30.12.2022
  • 27.12.2022 - 30.12.2022
  • 30.12.2022 - 02.01.2023
  • 05.01.2023 - 08.01.2023

Ilgums

4 dienas

Cena

no 499.00
Drukāt!

1.diena
Tikšanās Rīgas lidostā (precīzs laiks tiks precizēts 2 dienas pirms ceļojuma).
Lidojums Rīga - Helsinki - Oulu. Ierašanās Oulu. Transfērs uz 4* viesnīcu. Iekārtošanās 4* viesnīcā.
Oulu ir  pilsēta ar  daudz muzejiem, ieskaitot iespaidīgo Tiedekeskus Tietomaa, pirmo Somijas zinātnes centru, kur visa gada garumā notiek tematiskās izstādes.
Ja laikapstākļi būs piemēroti, Jums būs iespēja apbrīnot ziemeļblāzmu. Ziemeļblāzmu var novērot skaidras tumšas naktīs. Labākais laiks ziemeļblāzmas novērošanai no pulksten 21:00 līdz 23:30 vakarā.
Ziemeļblāzmas parādīšanās iemesls galvenokārt ir saules uzliesmojumi, kurus izraisa saules vētras un saules vēji, kas sasniedz arī mūsu planētu.  
Nakts viesnīcā.

2.diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Lapzemi ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi pilsēta). 
Netālu no pilsētas Rovaniemi, mežā paslēpta Ёulukka - maģisks meža ciems, kuru apdzīvo elfi un troļļi – vissvarīgākie Santa Klausa palīgi!iBet tieši uz Polārā loka, pazemes alā kalnā Syuvyasenvaara, viesus no visas pasaules satiek Santa Parks. 
Santa Parkā Jūs varēsiet apmeklēt neskaitāmas slepenās vietas un izklaides, tādas kā Milzīga Sniega Bumba, Elfu Pasta Birojs, Suvenīru bodīti „Elfu Rotaļlietu Fabrika”, Ziemassvētku piparkūku ceptuvi, Šovu „Elfu Rotaļlietu Fabrikas Noslēpumi”, Santa Parka deju šovs (3 reizes dienā), Maģiskais Vilciens "Gadalaiki", Elfu Darbnīcu, Kaligrāfijas Skolu, Rotaļlaukumu Angry Birds, Elfu Skolu (5 reizes dienā), Ledus Galeriju un Bāru Ledus Princeses pavadībā, ka arī Jums būs iespēja apmeklēt Šampanieša Bāru un "Kaķa" kafejnīcu, varēsiet šķērsot Polāro Loku, un neaizmirstiet nosūtīt personalizētu Ziemassvētku video atklātni, izmantojot JoinMe Tube!
Jūs satiksiet Santa Klausu, kura ausī Jūs varēsiet iečukstēt savu spilgtāko vēlmi, bet Jūsu iepriekš sagatavotas dāvanas Jūsu bērniem, viņš ar prieku nodos.
Pēc Santa Parka apmeklējuma, pēc pieprasījuma, par papildus samaksu Jūs varēsiet iegūt daudzus neaizmirstamus iespaidus un emocijas braucienā uz ragavām ar haski suņu pajūgu un apmeklēt ziemeļbriežu safari, kur Jūs varēsiet izbraukt ar ziemeļbriežu kamanām. 
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. 

3.diena
Brokastis.
Transfērs uz pašu ziemeļīgāko dabas parku pasaulē - Arktikas zooloģiskā dārza Ranua.
Zooloģiskais dārzs Ranua - galvenā Lapzemes atrakcija ģimenes atpūtai. Pie ieejas zooloģiskā dārza Jūs satiks polārlācis Jonne- tas ir sabiedriskā polārlāča personāžs, kas klīst pa parku un sveicina apmeklētājus ar draudzīgu ņurdēšanu.  No četriem polārlāčiem, kas dzīvo Ranua zooloģiskā dārzā, tikai Jonne ir atļauts brīvi pārvietoties visā parkā teritorijā. Īstie polārie lāči dzīvo plašos aplokos! Zooloģiskā dārzā ir visdažādākie dzīvnieki – tas ir ne tikai savvaļas dabas pārstāvji, kuru aptuveni ir 50 Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku sugu: balti un brūni lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. Ziemā parkā tiek uzceltas sniega un ledus skulptūras, kuras ir neatņemama polāra savvaļas dabas parka sastāvdaļa. Tāpat zoodārzā ir iespēja slēpot, pavizināties ar sniega motocikliem vai ar suņu un briežu kamanām. Lielākā daļa apmeklētāju ceļo pa parku ar ragavām, braucot no sniegotajām nogāzēm un baudot polāras dabas elpu aizraujošus skatus.
Pēc pastaigas pa zooloģisko dārzu, Jūs varat izbaudīt siltumu mājīgā restorānā "Lapzemes telts", kur var ieturēt pusdienas un sasildīties pie kamīna.
Rekomendējam ietērpties siltās drēbes. Un neaizmirstiet paņemt līdzi mīkstu paklāju ragavām. (Ragavas noma ir iekļauta ieejas maksā). Bet Jūsu bērni varēs ceļot pa parku uz mini sniega motocikliem, īpaši viņiem aprīkotajā trasē. (par papildus samaksu).
Transfērs uz viesnīcu.

4.diena
Brokastis.Numuru atbrīvošana.Transfērs uz lidostu.Lidojums Oulu - Helsinki - Rīga.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga- Oulu-Helsinki-Oulu-Rīga, nododamā bagāža 23 kg, rokas bagāža 8kg;
• trasfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
• 3 naktis, 4* veisnīcā ar brokastīm.

Par papildu maksu:
• ekskursijas (tiek apmaksa veikta uz vietas);
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā- 120 EUR;
• Vecgada vakariņas (pieaugušajiem- 85 EUR, bērniem līz 13 g.v.- 45 EUR)
• ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
• personīgie izdevumi;
• pusdienas, vakariņas. 


Informācijai:
• Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu;
• Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika;
• Tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma