Mani ceļojumi

Pavasara brīvdienas Islandē

Kad braucam

Izbraukšana 17.05.2023
Atgriešanās 21.05.2023

Ilgums

5 dienas

Cena

no 779.00
Drukāt!

Islande ir viena no savdabīgākajām pasaules valstīm – līdzīgas tai nav nevienas. Tā valdzina ar neskartu dabu un iespēju būt klāt „pasaules rašanās procesos”. Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

Ceļojums piemērots visiem, kas mīl iespaidīgus dabas skatus, neskartas un neparastas vietas

💥 Pirmā iemaksa 200 EUR!

✅Cena par tiešo lidojumu 369 EUR uz Reikjavīku turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, dzēriens un bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas)
✈️17.05.2023 Rīga 08.00 - 09.10 Reikjavīka
✈️21.05.2023 Reikjavīka 20.00 - 03.00 Rīga

✅Cena, nakšņojot viesnīcā Klettur 3* no 779 EUR/ personai
Piemaksa par vienvietīgu istabu 220 EUR

1.diena 
Lidojums Rīga-Keflavika plkst. 08:00 - 09:10. Ierašanās Reikjavīka lidostā, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.
Reikjavīkas pilsētas ekskursija (45 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 11.00 ilgums: ~3 stundas.

Ekskursijas pirmajā daļā iepazīšanās ar Reikjavīkas ievērojamākajiem apskates objektiem: Vecpilsētas centru, parlamentu, pilsētas domes ēku,moderno Harpas koncertzāli u.c.. Tai skaitā, arī galveno Reikjavīkas atpazīstamības zīmi – Halgrimskirkjas baznīcu. Ekskursijas noslēgumā došanās uz Perlanu – futūristisku, pērlei līdzīgu ēku pašā augstākajā Reikjavīkas vietā, kas sevī apvieno mūsdienīgu dabas muzeju, planetāriju,kafejnīcu un restorānu, kā arī 360 grādu apskates platformu, no kuras var
pārredzēt visu Islandes galvaspilsētu. 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un ieejas biļetes Perlanā

2.diena
Ekskursija uz Borgarfjorduru (160 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00 ilgums: ~8-9 stundas.
Došanās uz salas rietumiem, izbraucot visgarāko zemūdens tuneli Islandē, kas izveidots zem fjorda, lai kā pirmo apskatītu interaktīvo islandiešu apmešanās centru jeb muzeju Borganesas pilsētā. Te redzēsiet kā vikingi no Eiropas ziemeļiem veica bīstamus ceļojumus uz rietumiem, un ieradās Islandē, kur ierīkoja savas apmetnes. Tālāk ceļš vedīs salas iekšienē, garām Snorres Sturlusona - vispazīstamākā viduslaiku Islandes vadoņa, dzejnieka un vēsturnieka mājai, lai apskatītu divus no visskaistākajiem salas ūdenskritumiem – Hraunfossar un Barnfossar. Pēdējā apstāšanās vieta – Deildartunguhvers - visspēcīgākais un iespaidīgākais karstais avots Eiropā. 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas vietējā restorānā un ieejas biļetes islandiešu apmešanās centrā

3.diena
Zelta aplis (125 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00 ilgums: ~8 stundas.
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Tigvetlira Nacionālo parku, kas 2004. gadā iekļauts UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā un ir pats populārākais maršruts Islandē. Šo teritoriju, kas atrodas tāda paša nosaukuma ezera krastā ( vislielākais Islandē) sadala iespaidīgs kanjons, kas ir divu zemes tektonisko plātņu - Ziemeļamerikas un Eirāzijas saskares vieta. Nacionālajam parkam ir arī milzīga kultūrvēsturiska nozīme – te 290. gadā sapulcējās pasaulē pirmais demokrātiskais parlaments. Tālāk ekskursija vedīs uz Geizeru ieleju, lai apskatītu Strokkuru - geizeru, kas izšļāc verdošu ūdeni 30
m augstumā katras 5-7 minūtes un devis nosaukumu šī veida karstajiem avotiem visā pasaulē. Te apskatāmi arī mazi, verdoši un nepārtraukti burbuļojoši avoti. Dažu minūšu brauciena attālumā no Geizeru ielejas atrodas Gulfoss jeb Zelta ūdenskritums – viens no pašiem iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Te varēs vērot kā tūkstošiem tonnu ūdens gāžas dziļā aizā un pa dažādām takām nonākt līdz labākajiem fotogrāfēšanas punktiem. 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas vietējā restorānā

Bagātīgas jūras velšu vakariņas restoranā "Haust" (75 eur vienai personai)
Sākums plkst. 18.30
Vakariņas tradicionālā islandiešu restorānā "Haust" – viesnīcā Fosshotel 4* - būs labs turpinājums draudzībai ar vietējo kultūru un tradīcijām! Islandiešu virtuve ir salīdzinoši eksotiska, jo piedāvājumā vienmēr atradīsiet gan vaļa un haizivs gaļu, gan alku un citu savvaļas putnu gaļu. Tradicionālas šeit ir arī jūras veltes un jēra gaļa, īpaši auksti kūpināta. Lai arī restorāns piedāvā galvenokārt jūras produktus, ēdienu plašajā klāstā sev piemēroto atradīs arī vegāni un veģetārieši.
Minimālais grupas lielums - 15 personas!
Cenā iekļauts: tradicionālā islandiešu bufete ar dažāda veidu uzkodām, zupu, otrajiem ēdieniem,desertiem un dzērieniem (ūdens,kafija,tēja) restorānā "Haust"

4.diena
Dienvidu krasts  (165 eur vienai personai)
Sākums plkst. 08.00 ilgums: ~10 stundas.

Turpinot iepazīt Islandi, došanās dienvidu virzienā, vērojot brīnišķīgas kalnu ainavas – arī sniegiem klāto Islandes aktīvāko vulkānu Heklu un Eyjafjallajökull. Tālāk brauksim pa novadu, kas pazīstams no islandiešu sāgām un apstāsimies pie ūdenskritumiem Skógafoss un Sejellandfoss. Pēc tam Vik
ciematā pusdienas un  melnu lavu klātās pludmales aplūkošana, kā arī  Reynisdrangar klintis ( 66m). Ekskursijas laikā apmeklēsiet arī Skogara tautas jeb etnogrāfisko muzeju, kurā varēs iepazīties ar veidu, kādā islandieši dzīvoja daudzus gadsimtus atpakaļ – tai skaitā sadzīves priekšmetiem, ar sūnu
apaudzētām ēkām un mazu jauku baznīciņu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad varēs ieraudzīt arī netālās Vestmana salas.
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa Skogara muzejā

5.diena
Reikjanes pussala un Zilā lagūna (155 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 10.00 ilgums: ~8 stundas.
Pēdējās dienas ekskursija ļaus iepazīt dabas brīnumus netālu no galvaspilsētas apvienojumā ar paša apmeklētākā ģeotermālā objekta - Zilās lagūnas - apmeklējumu. Reikjanes pussalai raksturīga augsta vulkāniska aktivitāte un plaši lavas lauki. Ceļš vīsies gar Kleifarvatn ezeru, kas Islandē pazīstams ar teiku par ezerā mītošo briesmoni. Ezera apkārtnei raksturīgas Mēness virsmai līdzīgas ainavas un tā bija izraudzīta par darbības vietu populāram, mistiska satura islandiešu autora romānam. Pa ceļam
apstāšanās pie Krisuvik ģeotermālā rajona, lai apskatītu vietējo sēravotu grupu. Gar pussalas brīnišķīgo dienvidu krastmalu, kuras ainavām raksturīgi dramatiski kontrasti, došanās uz Grindavik ciematu un apmeklēsiet vienu no pazīstamākajiem Islandes brīnumiem - Zilo lagūnu- minerāliem bagātu silta ūdens pārpilnu lagūnu melnu lavas lauku vidū. Ekskursija noslēdzas lidostā.
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un dvieļi Zilajā lagūnā
Lidojums Keflavika-Rīga  plkst. 20:00 - 03:00.  

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga - Keflavika - Rīga;
• 5 kg rokas bagāža, 15 kg nododamā bagāža;
• uzkodas lidojuma laikā;
• transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
• 4 naktis Klettur 3* viesnīcā ar brokastīm.

Par papildu maksu:

• veselības (ceļojumu apdrošināšana);
• ekskursijas;
• personīgie izdevumi, ēdināšana, dzeramnaudas u.c.

Papildinfo:
ekskursijas par puscenu bērniem no 12 g.v.;
• jāņem līdz:   siltas, ūdens un vēja necaurlaidīgas drēbes un apavus, peldkostīmus Zilās lagūnas apmeklējumam;
• 1 EUR = ~ 141 Islandes kronas (ISK) Norēķināties vislabāk ar bankas kartēm.

Ieceļošanas noteikumi:
Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem nav nepieciešama ieceļošanas vīza, ar uzturēšanos līdz 3 mēnešiem 6 mēnešu laikā. Pases derīguma termiņam ir jābūt vismaz 3 mēneši. Latvijas pilsoņi var ieceļot Islandē ar eID karti, savukārt nepilsoņiem ceļošanai ir nepieciešama pase.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma