Mani ceļojumi

Maģiskā Prāga

Kad braucam

Izbraukšana 30.04.2020
Atgriešanās 04.05.2020

Ilgums

5 dienas

Cena

no 169.00
Drukāt!

AKCIJAS cena līdz 15. martam 169 EUR 252 EUR

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā - Lietuva, Polija. Nakts 3*  viesnīcā Prāgas apkaimē. 

2. diena
Brokastis. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Tās maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas  apskate vietējā gida pavadībā, krievu valodā  (par papildu maksu 20 EUR): gotiskā  Sv. Vita katedrāle,  Prāgas  Kremlis  ar tā trim pagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Karaliskais ceļš. Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu” (par papildu maksu).
Vakarā mākslas un mūzikas cienītājiem iesakām apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu kādā no Prāgas  baznīcām vai koncertzālēm. Apmeklējumu gaida arī Prāgas Ēnu teātri, mūzikas klubi un diskotēkas. Atgriešanās un nakts viesnīcā 3* Prāgas apkaimē.

3. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici (par papildu amaksu 30 EUR). Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, no kuriem paveras aizraujoši panorāmas skati. Drēzdene – Elbas Florence, kura lielāko daļu no savas bagātības pazaudēja Otrajā pasaules karā, bet pateicoties restauratoru darbam, pilsēta savu krāšņumu atguvusi. Var teikt, ka Drēzdenei ir vairāki centri, no kuriem populārākais ir kvartāls ap Teātra laukumu – Rezidences pils, Galma baznīca, Cvingers, Gleznu galerija, Zempera opera,  Augusta  tilts un Brīles terase. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Individuāls Cvingera apmeklējums. Dodoties uz Cvingera galveno ieeju - Kroņa vārtiem, redzamas kolonnas, pilastri, triumfa arkas, un visam pāri spīd apzeltītais jumta sīpolveida kupols ar kroni. Cvingers ir visslavenākā Drēzdenes celtne, celta baroka stilā. Cvingera iekšpagalmā notikuši turnīri, svētki,  uguņošanas.  Tagad  šeit  iekārtoti  vairāki muzeji. Atgriešanās Prāgā. Nakts 3* viesnīcā Prāgas apkaimē.

4. diena
Brokastis. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija (par papildu maksu 30 EUR) grupas vadītāja pavadībā uz Čehijas populārākajiem kūrortiem. Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki  jūtas kā svētkos,  kas  nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās  elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām ar funikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā „Draudzība” un no skatu torņa „Diāna” apskatīt pilsētas panorāmu. Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku.
Turpinām baudīt kūrortu pievilcību! Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums”, kura teritorija ir 1500 kv. m., apmeklējums. Neaizmirstiet paņemt līdzi baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Patīkamu relaksāciju! Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Prāgas apkaimē.

5. diena
Brokastis. Diena ceļā - Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) - atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);
• nakšņošana un brokastis 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos, divvietīgos vai trīsvietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Par papildu maksu: 
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās 45 EUR;
• piemaksa par papildvietu autobusā 75 EUR;
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
• pilsētas sabiedriskais transports;
• AAS BALTA medicīniskā apdrošināšana no 4,50 EUR.

Papildu izdevumi par izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
• Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari un Františkovi Lazņi 30 EUR;
• Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni caur Saksijas Šveici 30 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 60 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 €, bērniem līdz 14g. 40 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
• ekskursija Prāgā 20 EUR;
• kuģītis pa Vltavu ar bagātīgu „zviedru galdu” 20 EUR; 
• cvinger galerija 12 EUR; 
• sabiedriskais transports Prāgā 24-32 Kč,
• baseinu komplekss „Akvaforums” 250 Kč,
• funikulieris un skata tornis 100 Kč,
• pusdienas no 150 Kč,
• muzeji Prāgā 50 – 300 Kč,
• pilsētas nodoklis.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma