Mani ceļojumi

Azoru salas valsts svētkos

Kad braucam

Izbraukšana 18.11.2021
Atgriešanās 22.11.2021

Ilgums

5 dienas

Cena

no 579.00
Drukāt!

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots ceļojuma galamērķis, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.

Cena ar 3* viesnīcu  Neat Hotel Avenida no 699 EUR.
Cena ar 4* viesnīcu Hotel Marina Atlantico no 799 EUR.

1. diena
Lidojums Rīga - Ponta Delgada plkst. 05.00-08.30. Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursija par papildu maksu.
Palmas pilsētas ekskursija (60 EUR vienai personai).
Sākums plkst. 09.30, ilgums: ~līdz 18:00
Pirmās dienas ekskursija tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāt varēs kājām.Pa pilsētas galveno avēniju aplūkot varēs Domes ēku, ievērojamākās baznīcas- Matriza, “ Cerību konventu” ar tā svētnīcu un Veco Jezuītu koventu, kas lepojas ar skaistāko baroka fasādi Azoru salās.  Izbaudīt pilsētas tirgu. Pēc pusdienām ceļš vedīs uz Sete Sidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Pa Dienvidrietumu ceļu, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. Eksursija turpināsies pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. Ekskursijas noslēgumā  arī siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi.
Cenā iekļauts: autobuss, radioaustiņas, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija vai tēja iekļauti), krievu valodā runājoša gida pakalpojumi.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.
Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem (60 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00, ilgums: ~līdz 17:30
Pontas Delgadas un  pludmalē Ribeira Kente ( Ribeira Quente). Pēc īsas pastaigas okeāna krastā,  uz Ponta da Madrugada – vienu no pašiem ievērojamākajiem salas skatu laukumiem, no kura aplūkojams bezgalīgais Atlantijas okeāns. Tālāk ceļš vedīs uz Povoacao- munipalitāti Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Šeit apskatīt varēs pilsētas centru un miniatūru zooloģisko dārzu. Ekskursija turpināsies uz salas ziemeļaustrumiem, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotais rajons, klāts kalniem, mežiem un ielejām. Ciemata Nordeste restorānā pusdienas, pēc tam uz botānisko parku Ribeira duš Kalderoeš ar pašu gleznaināko salas ūdenskritumu Līgavas plīvurs. Ainavām un ciematiem mainoties, ceļ aizvedīs uz skatu laukumu Saltu du Kavalu (Salto do Cavalo) no kura var redzēt divus salas lielākos vulkāniskos kompleksus Povoasau un Furnas. Atpakaļceļs uz Pontu Delgadu.
Cenā iekļauts: autobuss, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns vai alus, atspirdzinošie dzērieni, tēja vai kafija iekļauti).


3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks .

4. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.
Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku (70 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00, ilgums: līdz ~17.30.
Ceļs dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma.  Pēc tam uz Santa Iria skatu laukumu, no kura labi pārskatāma salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, būs Gorreanas tējas fabrika un plantācija, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases, iepazītos ar fabrikas darbību un nobaudītu tasi vietējās tējas vai fabrikā ražoto saldējumu. No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidu.Pirms pusdienām Furnas ezera krastā, būs iespēja vērot, kā no vulkāniskas ielejas dzīlēm tiek izvilkti milzīgi katli ar gaļas un dārzeņu sautējumu ( Cozido), kuru pēc tam vietējie restorāni piedāvās nobaudīt pusdienās. Pēc pusdienām, pastaiga romantiskajā Terra Nostra parkā, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins, kurā būs iespēja nopeldēties (iesakām līdzi ņemt tumšas krāsas peldkostīmu/peldbikses).Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem un minerālūdens avotiem, kuri ir unikāls vulkānisks elements Azoru salās. Atgriešanās Pontā Delgadā, braucot pa salas dienvidu piekrasti.
Cenā iekļauts: autobuss, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni, tēja vai kafija iekļauti cenā), ieejas maksa Terra Nostra parkā un Furnas ezera fumarolu zonā.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Ponta Delgada - Rīga plkst. 21.00-05.40.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga - Ponta Delgada - Rīga;
• lidostu nodevas, 15 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža;
• transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
• 3 naktis viesnīcā Neat Avenida 3* vai  Marina Atlantico Hotel 4* ar brokastīm ;
• pilsētas nodoklis.

Cena vienai personai ar viesnīcu Neat Avenida 3*  - 699 EUR, ar   Marina Atlantico Hotel 4* - 799 EUR.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā  Neat Avenida 3* - 65 EUR;
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā Marina Atlantico Hotel 4* - 90 EUR;
• pusdienas, vakariņas;
• ekskursijas;
• ceļojuma apdrošināšana.

Iegādājoties tikai lidojumu Rīga- Ponta Delgada - Rīga, cena vienai personai - 579 EUR.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  25717102 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma