Mani ceļojumi

Krakova, Zakopane un Augstie Tatri

Kad braucam

Izbraukšana 16.05.2024
Atgriešanās 19.05.2024
  • 11.04.2024 - 14.04.2024
  • 25.04.2024 - 28.04.2024
  • 03.05.2024 - 06.05.2024
  • 16.05.2024 - 19.05.2024

Ilgums

4 dienas

Cena

no 199.00
Drukāt!

1.diena. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €): Vecpilsētas tirgus un pils laukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļa pils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurā tīta. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkārtnē.

2.diena.„Krakova sirdij un dvēselei...”
Brokastis*. Pēc izvēles  var doties Krakovas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols. Vāvela tā ir Polijas patriotisma,neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā.

Brīvs laiks pilsētā, lai patstāvīgi iepazītos ar daudzajiem pilsētas muzejiem. Kad kultūra gana baudīta, var mesties pilsētas centra krodziņu un veikalu virpulī. Ieturēt maltīti kādā no daudzajiem vecpilsētas restorāniem, kuros var nobaudīt ne tika poļu virtuvi, bet arī citu tautu virtuvi. Zinātājistāsta, ka Krakovā izdodas pašas labākās iepirkšanās tūres. Tur atrodami gan mazisaloniņi ar neredzētām lietām, gan arī visu zināmo zīmolu veikali un iepirkšanās centri. Iespēja doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 10 €) uz Veļičku. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums, viietējā gida, krievu valodā pavadībā. Gadsimtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidojuši daudzas greznas zāles, kur absolūti viss ir izveidots no sāls: maziņās kapelas un plašās zāles, gleznainais pazemes ezers, visdažādākās skulptūras, statuetes, freskas un lustras - vesela pazemes pilsēta! Pēc raktuvju apskates iesakām iegādāties, kādu no suvenīriem, sāls lampu, pārtikas vai vannas sāli.
Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.

3.diena. „Termālie ūdeņi un Tatru kalnu burvība...”
Brokastis*.Iespēja doties izbraukumā (par papildus samaksu 35 €) uz Zakopani un Augstajiem Tatriem.
Ceļš vedīs uz Tatriem. Karpatu kalnu sistēmas augstākā daļa – Tatri, sākas netālu no Zakopanes un
iestiepjas kaimiņu valstī Slovākijā. Ielejā starp kalniem, atrodas Zakopane, kas Polijā ir slavena gan kā valsts
ziemas galvaspilsēta, gan kā lieliska atpūtas un relaksācijas vieta. Pastaiga pa pilsētu, kuras laikā varēsiet izbaudīt Zakopanes stila koka arhitektūru. Krupuvkas iela ir gājēju iela, viena no dzīvīgākajām ielām: te ir daudz mazu veikaliņu un visdažādāko restorāniņu, ielu mākslinieku, kas turpat uz vietas uzzīmēs Jūsu portretus. Gubalowkas kalns paceļas 1120 m augstumā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Zakopani un Tatriem. Kalnā ir iespējams izbaudīt dažāda veida aktīvās atrakcijas – rodeļu un tarzāna trases, kā arī baudīt dabas skatus vietējās kafejnīcās. Pēc spirgtas pastaigas kalnos un Zakopanē, Jūs lieliski varēsiet relaksēties termālajos baseinos “Bialka”. Šie baseini piedāvā pakalpojumus atpūtas, ūdens rehabilitācijā un SPA jomās. Baseini iedalās 4 atpūtas-relaksējošās zonās. Termā ir dažādirelaksējošie un džakuzī baseini, kuru temperatūra ir no 30 līdz 36°C, tornis un slidkalniņi, tai skaitā āra baseini, bērnu atrakcijas, to visu Jūs varēsiet baudīt uz Augsto Tatru fona. Atgriešanās Krakovā.
Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.

4. diena. „Ceļš mājup...”
Brokastis*. Agri no rīta izbraukšana mājup. Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā.
Pusdienu pauze. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);
• transporta un ceļa izdevumi;
• nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
• brokastis;
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā 60 EUR;
• piemaksa par papildvietu autobusā 70 EUR;
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
• sabiedriskais transports;
• izbraukuma ekskursijas:
- Zakopani un Augstajiem Tariem 35 EUR
- Veļičku 10 EUR

(IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 35  EUR, bērniem līdz 14g. 25 EUR. Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.)
• ieeja apskates objektos un pasākumos, ekskursijas:
- ekskursija Krakovā 10 €
- ekskursija Varšavā 10 €,
- Veļičkas sāls raktuves 32 € / 27 € (bērniem no 4-19.g.,), Veļičkas sāls raktuvēs - BIĻETES JĀIZPĒRK PIRMS CEĻOJUMA 
- Pacēlājs Gubalovkas kalnā – 35 PLN/28 PLN (bērniem no 5-18g., studenti ar ISIC karti, senioriem no 65.g.),
-Termālie baseini no 90 PLN
- pilsētu nodoklis.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma