Mani ceļojumi

AkcijaKrakova, Zakopane un Augstie Tatri

Kad braucam

Izbraukšana 01.05.2020
Atgriešanās 04.05.2020

Ilgums

4 dienas

Cena

no 140.00
Drukāt!

AKCIJAS cena līdz 1. februārim - 140 EUR 192 EUR

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze.
Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (papildu maksa 10 EUR): Vecpilsētas tirgus  un pilslaukums, Sigizmunda kolonna, Sirēnas strūklaka, karaļa pils. 
Nakts 3* viesnīcā Krakovas apkārtnē.

2. diena 
Brokastis. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (papildu maksa 10 EUR). Vāveles pūķis, kurš apvīts leģendām un ir pilsētas simbols - Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāveles katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi  izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem - ik stundas sākumā no šejienes  atskan  taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā.
Brīvais laiks pilsētā, lai patstāvīgi iepazītos ar daudzajiem pilsētas muzejiem. Kad kultūra gana baudīta, var mesties pilsētas centra krodziņu un veikalu virpulī vai ieturēt maltīti kādā no daudzajiem vecpilsētas restorāniem.
Iespēja doties izbraukuma ekskursijā uz Veļičku (papildu maksa 10 EUR).  Velička  ir  senākais  sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums, krievu valodā runājoša vietējā gida pavadībā. Gadsimtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidojuši daudzas greznas zāles, kur absolūti viss ir izveidots no sāls: nelielas kapelas un plašas zāles,  gleznains  pazemes  ezers,  visdažādākās skulptūras, statuetes, freskas un lustras - vesela  pazemes  pilsēta!  Pēc raktuvju apskates iespējams iegādāties kādu no suvenīriem - sāls lampu, pārtikas vai vannas sāli.
Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Krakovas apkaimē.

3. diena
Brokastis. Izbraukums uz Zakopane un Augstajiem Tatriem (papildu maksa 25 EUR). Karpatu kalnu sistēmas augstākā daļa – Tatri - sākas netālu no Zakopanes un iestiepjas kaimiņu valstī Slovākijā. Ielejā starp kalniem atrodas Zakopane, kas Polijā slavena gan kā valsts ziemas galvaspilsēta, gan kā lieliska atpūtas un relaksācijas vieta. Pastaiga pa pilsētu, kuras laikā varēsiet izbaudīt Zakopanes koka arhitektūru. Krupuvkas iela ir gājēju iela ar daudz maziem veikaliņiem, visdažādākajiem restorāniem un ielu māksliniekiem, kas turpat uz vietas uzzīmēs Jūsu portretus. Gubalovkas kalns paceļas 1120 m augstumā, un no tā paveras brīnišķīgs skats uz Zakopani un Tatriem. Kalnā  ir  iespējams izbaudīt dažāda veida aktīvās atrakcijas – rodeļu un tarzāna trases,  kā arī baudīt dabas skatus, atpūšoties vietējās kafejnīcās. Pēc pastaigas kalnos un Zakopanē būs iespēja relaksēties termālajos baseinos “Bialka”. Šie baseini piedāvā pakalpojumus atpūtas, ūdens rehabilitācijas un SPA jomās.
Atgriešanās  Krakovā. Nakts 3* viesnīcā Krakovas apkaimē.

4. diena
Brokastis. Agri no rīta - izbraukšana mājup. Jasna Goras klostera  kompleksa  apskate  Čenstohovā.  Pusdienu pauze. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) - atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);
• transporta un ceļa izdevumi;
• nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
• brokastis;
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā 42 EUR;
• piemaksa par papildvietu autobusā 55 EUR;
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
• sabiedriskais transports;
• AAS Balta medicīniskā apdrošināšana no 3.60 EUR;
• izbraukuma ekskursija uz Zakopani un Augstajiem Tariem 25 EUR; • izbraukuma ekskursija uz Veļičku 10 EUR;
• pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 35 EUR, IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 30 EUR, bērniem līdz 14g. 25 EUR, ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas;
• ekskursija Krakovā 10 EUR, ekskursija Varšavā 10 EUR, Veļičkas sāls raktuves 94 PLN/ 74 PLN (bērniem no  4- 16.g.,), Pacēlājs Gubalovkas kalnā – 23 PLN/19 PLN (bērniem no 5-18g., studenti ar ISIC karti, senioriem no 65.g.), Termālie baseini no 60 PLN.
(Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.)

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma