Mani ceļojumi

Krāšņā Eiropa

Kad braucam

Izbraukšana 28.04.2020
Atgriešanās 07.05.2020
  • 28.04.2020 - 07.05.2020
  • 14.07.2020 - 23.07.2020
  • 11.08.2020 - 20.08.2020

Ilgums

10 dienas

Cena

no 538.00
Drukāt!

Ceļojums ar autobusu un apmešanās viesnīcā - 538 EUR
Ceļojums ar autobusu, apmešanās viesnīcā un ekskursiju pakete - 548 EUR

1. diena
Izbraukšana no Rīgas, tranzīts Polijas un Lietuvas teritorijā.
Nakšņošana tranzīta viesnīcā Polijas teritorijā. 

2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Leipcigu. Ekskursija Leipcigā.
Vissvarīgākais un interesantākais arhitektūras objekts ir piemineklis par godu Napoleona karaspēka sagraušanai. Citas interesantas celtnes: rātsnams, Sv. Nikolaja baznīca, Gewandhaus koncertzāle, vīnu restorāns Auerbachs Keller. Runājot par Leipcigu, nevar neminēt pilsētas muzikālo mantojumu, jo te ir strādājis Bahs, Mendelszons, pilsētā ir virkne muzeju, kas ir veltīti dažādu komponistu dzīvei un darba gaitām.
Brīvais laiks. Došanās uz tranzīta viesnīcu Vācijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā. 

3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens Reinas pilis.
Sākumā dosimies uz Reinas Rūdesheimu – Reinas vīnu galvaspilsētu. Virs pilsētas slejas Ehrenfelas pils, kurai apkārt kalnu nogāzēs aug vīnogulāji, dāvājot vienīgo vīnogu šķirni „ehrenfels”. Iespēja degustēt vietējos vīnus par papildu maksu. Tālāk - Septiņi kalni un Drakona klints, kur norisinājušies galvenie „Nībelungu dziesmas” notikumi. Virkne dažādu piļu, kur katra glabā savu noslēpumu par dižciltīgiem (vai ne tik dižciltīgiem) bruņiniekiem, kā arī vienmēr skaistajām dāmām. Iespēja apmeklēt Marksburgas pili (ieejas biļete par papildu maksu ~7 EUR), kur būs iespēja iegrimt bruņinieku laikos, ieraudzīt iekšējo pils interjeru, proti: virtuvi, bruņinieku zāli, kamīnzāli, kapelu, ieroču istabu, vīnu pagrabu u.c.
Došanās uz Koblencu. Ekskursija Koblencā.
Pilsētas ievērojamākā vieta ir Vācu stūris – mākslīga kāpa, kas veidojas, Mozeles upei ieplūstot Reinā. 1897. gadā šeit tika uzstādīta vācu imperatora Vilhelma I statuja uz zirga. 
Došanās uz Luksemburgu. Ekskursija Luksemburgā.
Luksemburga – jauka pilsēta, kas atrodas divu upju saplūšanas vietā. Galvenās pilsētas apskates vietas – rātsnams, kapela un zivju tirgus, nedaudz tālāk - jaunie rajoni ar bankām un tirdzniecības centriem,  vēsturiskais centrs – sens cietoksnis un virkne pieminekļu, pasakaini skaists panorāmas skats uz priekšpilsētu un pils drupām. Pilsētā ir ļoti daudz parku, bet par visskaistāko vietu uzskata Petrus upes ieleju. Pār upi slejas vairāki gājēju tiltiņi, bet Mežaparkā ir daudz aleju, mājīgu vietiņu un šauru, līkumainu celiņu.
Došanās uz tranzīta viesnīcu Francijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Reimsā.
Reimsa – neliela un omulīga pilsētiņa Francijas ziemeļos, kas apvieno sevī vareno vēsturi un bagātu arhitektūras un kultūras mantojumu. Reimsu dēvē par „karaļu pilsētu”, jo vairāk nekā 1000 gadu Reimsas katedrālē kronēja visus franču valdniekus. Reimsas Dievmātes katedrāle ir viena no galvenajām pilsētas apskates vietām, gotiskās arhitektūras mākslas darbs, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Reimsa ir arī centrālā Šampaņas provinces pilsēta. Šeit atrodas iespaidīgi šampanieša pagrabi, kuru krājumos ir aptuveni 200 milj. pudeļu.
Došanās uz Parīzi. Apskates ekskursija Parīzē. Apskates objekti: Triumfa arka, Elizejas lauki, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvras ēku, Sitē sala un Parīzes Dievmātes katedrāle. Brauciens caur Latīņu kvartālu, gar Luksemburgas pili, Invalīdu namu, De Orse, impresionistu muzejam. Brīvais laiks vai iespēja nogaršot franču virtuves ēdienus Latīņu kvartālā – restorānā ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (papildu maksa 17 EUR, grupas ēdienkarte).
Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Muzeju diena.
Sākums ar karaļa Luija XIV laikā celto monumentālo Versaļas pili. Mūsdienās tā ir kļuvusi par vienu no tūristu apmeklētākajām vietām Francijā (ieejas biļetes par papildu maksu).
Pēc vēlēšanās - iespēja pavizināties ar kuģīti pa Sēnas upi (papildu maksa 15 EUR).
Luvras apmeklējums (ieejas biļetes par papildu maksu), kura ir ne tikai arhitektūras piemineklis un Francijas karaļu pils, bet arī viens no slavenākajiem muzejiem pasaulē. Tur atrodas bagāta kultūrvēsturisko eksponātu kolekcija. Slavenā Fragonard smaržu muzeja apmeklējums (ieejas biļete iekļauta cenā).
Vakarā pēc vēlēšanās -  ekskursija Naksnīgā Parīze (papildu maksa 15 EUR).
Došanās uz La Defense rajonu, kas ir ieguvis nākotnes rajona un Parīzes Manhetenas slavu. Tālāk ceļš ved uz Monmartras kalnu, kura augstums ir 130 metri. Tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām ar neatkārtojamu gaisotni un unikālu pievilcību - baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē. 
Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Brīvais laiks Parīzē.
Pēc vēlēšanās - ekskursija Luāras pilis (papildu maksa 50 EUR un ieejas biļetes objektos).
Luāra kopā ar tās pietekām ietilpst ģeogrāfiskajā reģionā ar nosaukumu „Luāras ieleja”, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, pateicoties virknei piļu (kopā aptuveni 300).
Iespēja apmeklēt trīs visskaistākās pilis: Šamboras, Ambuāzas un Šenonso pilis.
Šamboras pili uzskata par vienu no lielākajām un interesantākajām pilīm Luāras ielejā. Mednieku muzejs (ieejas biļetes ~14.5 EUR).
Krāšņi izrotātā Ambuāzas pils un tās interjetrs ļaus iegrimt laikmetā, kad pilī dzīvoja karaļi. Vislielāko interesi izraisa vietēja kapela, kurā ir apglabāts Leonardo da Vinči (ieejas biļetes ~13 EUR).
Nepārspēta franču renesanses pērle - Šenonso pils, kuru ieskauj perfekti veidoti dārzi - vieni no skaistākajiem Francijā (ieejas biļetes ~15 EUR).
Atgriešanās viesnīcā. Vakarā - iespēja patstāvīgi apmeklēt Eifeļa torni. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Briseli. Ekskursija Briselē. 
Viens no skaistākajiem Eiropas laukumiem Grand Place, kuram apkārt atrodas XVII gadsimtā celtas ēkas. Katrai ir savs nosaukums un katra reiz piederēja noteiktai ģildei. Šajā laukumā atrodas gotiskās arhitektūras meistardarbs – pilsētas rātsnams. Čurājošā zēna statuja-strūklaka un slavenais Atomium, kas simbolizē cilvēka zināšanas par atomu. Eiropā vecākā neorenesanses tirdzniecības pasāža - Svētā Huberta Galerija, parlaments, Karaļa pils. 
Brīvais laiks Briselē vai, pēc vēlēšanās - ekskursijas brauciens uz Antverpeni (papildu maksa 30 EUR).
Pilsētas centrs atrodas Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Grote Markt laukums, rātsnams, gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kurā glabājas četras Rubensa gleznas. Pelikan Štrasse, ar virkni juvelierizstrādājumu veikaliņu.
Došanās uz tranzīta viesnīcu Holandes teritorijā, nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Amsterdamu. Ekskursija Amsterdamā.
Galvenie Amsterdamas apskates objekti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela un citi. 
Brīvais laiks Amsterdamā. Iespēja apmeklēt slavenos pilsētas muzejus, piemēram, Tiso kundzes Vaska figūru muzeju (ieejas biļetes par papildu maksu ~24.5 EUR) vai vienu no visvairāk apmeklētākajiem mākslas muzejiem pasaulē - Rijksmuseum, kur atrodas ievērojama Rembranta, Vermēra un citu mākslinieku darbu kolekcija (ieejas biļetes par papildu maksu ~20 EUR).
Pēc vēlēšanās - izbrauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa 15 EUR).
Došanās uz tranzīta viesnīcu Vācijas teritorijā, iekārtošanās, nakts viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Berlīni. Ekskursija Berlīnē.
Reihstāga un valdības kvartāls, Brandenburgas vārti, Holokausta memoriāls - pieminēsim totalitārā režīma upurus. Slavenā Grand Adlon viesnīca, kas atrodas blakus mākslas akadēmijai un mūsdienu vēstniecības ēkām. Berlīnes Žandarmenmarktas (Gendarmenmarkt) laukums, kur atrodas fantastisks arhitektūras komplekss un galvenā galvaspilsētas koncertzāle, pastaiga pa slaveno Unter den Linden bulvāri, Karaliskā opera, Berlīnes Humboltu universitāte, Svētās Jadvigas katoļu baznīca. Muzeju salā - iespēja uzzināt Berlīnes izcelsmes vēsturi. Grandiozās Berlīnes katedrāles apskate majestātiskajā Pergamona muzejā. Ekskursijas nobeigumā – vēsturiskais Austrumu Berlīnes Aleksandra ( Alexanderplatz) laukums, kur atrodas visvecākā funkcionējoša Berlīnes Svētās Marijas ( St. Marienkirche Berlin) baznīca, Sarkanais rātsnams, Neptūna strūklakas un televīzijas tornis - pretenciozākā sociālisma laika celtne. 
Brīvais laiks, iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nogaršot tradicionālos vācu ēdienus. Došanās uz tranzīta viesnīcu Polijas teritorijā, iekārtošanās, nakts viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vēlu naktī.

Ekskursiju pakete:
• ekskursija Leipcigā;
• ekskursijas brauciens Reinas pilis ar Marksburgas pils apmeklējumu (ieiejas biļete par papildu maksu);
• ekskursija Koblencā;
• ekskursija Reimsā;
• ekskursija Parīzē;
• transfērs uz Versaļu (ieejas biļete par papildu maksu);
• ekskursija Briselē;
• ekskursija Amsterdamā;
• ekskursija Berlīnē.

Cenā iekļauts: 
• vieta tūristu klases autobusā;
• grupas vadītāja pakalpojumi;
• 3 naktis 3* viesnīcās Parīzē ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
•  6 naktis 3* tranzīta viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā).

Par papildu maksu: 
• piemaksa par dzīvošanau vienvietīgā numurā viesnīcās 250 EUR;
• pusdienas, vakariņas, dzeramnaudas;
•  personīgie izdevumi u.c;
• ceļojuma apdrošināšana;
• austiņas ekskursiju laikā 12 EUR (visas tūres laikā);
• iebraukšana Parīzē 10 EUR;
• pilsētas nodoklis Francijas, Beļģijas, Holandes, Vācijas viesnīcās: ~1-2,75 EUR no cilvēka par nakti;

• ekskursija „Naksnīgā Parīze” 15 EUR;
• ekskursiju programma „Luāras pilis” (minimālais tūristu skaits, lai • brauciens notiktu 20 cilvēki) 50 EUR un ieejas biļetes apskates objektos;
• ekskursijas brauciens uz Antverpeni (minimālais tūristu skaits, lai brauciens notiktu 20 cilvēki) 30 EUR;
• vakariņas Parīzes restorānā;
• brauciens ar kuģīti pa Sēnas upi 15 EUR;
• brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem 15 EUR. 

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma