Mani ceļojumi

Aļaskas kruīzs un Kanāda - no ledājiem un fjordiem līdz klinšu kalniem un smaragda ezeriem

Kad braucam

Izbraukšana 04.09.2020
Atgriešanās 19.09.2020

Ilgums

16 dienas

Cena

no 4295.00
Drukāt!

Alaska Wildlife Conservation Center , kas kalpo kā brīvdabas rehabilitācijas centrs grizlija lāčiem,   caribou  ziemeļbriežiem, muskusvēršiem, elkiem un daudziem citiem vietējiem zvēriem. 7 nakšu kruīzs gar Aļaskas piekrasti ,  vērojot fjordus, jūras dzīvniekus, ledājus un zeltraču pilsētiņas.   Aļaskas   Inside Passage  – viens no planētas gleznainākajiem jūras ceļiem ar iekšējo kanālu sistēmu, augstiem kalniem, salām un klintīm.   Hubbard Glacier  – lielākais Ziemeļamerikas kontinenta ledājs, kurš kā gigantiska siena, 40 stāvu debeskrāpja augstumā paceļas virs   Disenchantmant Bay  jeb Atslābuma līča. Mazā un skaistā zelta drudža koka pilsētiņa   Ketchikan .  Indiāņu totēmu ciemi. Iespēja doties panorāmas lidojumā pār pasakaino   Misty  fjordu  un tā  ūdenskritumiem.  Aļaskas galvaspilsēta  Džuno.   Mendenhall  ledājs, kura apkārtnē bieži sastopami melnie lāči.   Skagveja  – simpātiskākā zeltraču pilsēta Aļaskā. Iespēja doties vienā no skaistākajiem vilciena braucieniem pasaulē pa gleznaino un seno Klondaikas ceļu   White Pass & Yukon Route train  un panorāmas lidojumā pār elpu aizraujošo   Glacier Bay,   tā fjordiem, sniegotajiem kalniem un ledāju upēm.  Ledus karalienes valstība   Glacier Bay  nacionālais parks  – izbrauciens ar kuģi pa līci, meklējot roņus, ūdrus, vaļus, orkas un jūras lauvas starp milzīgajām un zilganajām   ledāju sienām, kuras ieslīd fjordu ūdeņos un drūpot veido  leduskritumus.
Trešā lielākā Kanādas pilsēta   Vankūvera  ar sniegotiem kalniem un priežu mežiem fonā.   Howe Sound  fjords. Prestižais kalnu kūrorts   Vistlera.   Wells Grey   dabas parks  – Kanādas   ūdenskritumu pasaule.   Klinšu kalnu grēda  ar dziļām aizām un kanjoniem, sniegotām virsotnēm un bezgalīgiem ledājiem. Sirreālistiskās, neticami skaistās ainavas  Banff   nacionālā parkā, kura lielākās zvaigznes ir tirkīzzilais   Lake Moraine   un iezaļganais   Lake Lousie  ezers.   Icefield Parkway  – viens no pasaulē gleznainākajiem ceļiem.   Athabasca  ledājs  un brīnumainais   Bow Lake  ezers.   Yoho  nacionālais parks  ar straujām kalnu upēm, Smaragda ezeru un neparastajiem spirāļu tuneļiem. Īss pārgājiens uz 30 m augsto un 150 m plato   Wapta Falls  ūdenskritumu, kas gleznaini krīt vienā no Klinšu kalnu ielejām.   Mount Robson   – augstākais kalns Kanādas Rokijos. Lāčiem un dzīvniekiem bagātais   Jasper  nacionālais parks, par kura smaragda un tirkīza krāsas ezeru skaistumu jūsmojuši ceļotāji jau gadu simtiem. Rodeo pilsēta   Kalgari   vārti uz Kanādas mežonīgajiem rietumiem. Lidojums   Kalgari  – Ņujorka – Rīga.
Nākamā grupa ne agrāk kā 2023. gadā!

Cenā iekļauts: 
• lidojumi Rīga – Ankoridža; Ņujorka – Rīga (ekonomiskā klase; ar pārsēšanos);
• lidojums Kalgari – Ņujorka;
• lidostu nodokļi; ESTA un ETA atļaujas;
• naktsmītnes–kruīza kuģis un 3*viesnīcas, divvietīgi numuri ar dušu un WC;
• uz kruīza kuģa pilna ēdināšana (3x dienā); Kanādā un Ankoridžā tikai brokastis;
• Princess Cruise 7 nakšu kruīzs ar kuģi Grand Princess, iekšējās kajītes;
• transporta pakalpojumi ceļojuma laikā Kanādā un Ankoridžā (autobuss);
• ieejas maksa programmā minētajos apskates objektos un nacionālajos parkos;
• latviešu grupas vadītāja-gida pakalpojumi;
• veselības apdrošināšana.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās/uz kuģa 1450 EUR; 
personīgie izdevumi;
ieejas maksa apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā vai minēti kā papildus (kruīza ekskursijas Skagvejā, Džūno un Ketčikanā; Kanādā - Banfas Gondola vai karstie avoti Banfā);
pusdienas un vakariņas Kanādā;
dzērieni kruīza ēdienreižu laikā;
sabiedriskais transports, metro Ņujorkā;
dzeramnaudas kopā ~152 USD (obligātās kruīza dzeramnaudas ~101,50 USD + ~50 USD šoferiem);
ārējās (ar logu) vai balkona kajītes - pēc pieprasījuma, ļoti laicīgi jasazinās ar konsultantu. 

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma