Mani ceļojumi

Pēdējās vietas!Malta un Gozo - Vidusjūras noslēpumainākās salas

Kad braucam

Izbraukšana 27.09.2020
Atgriešanās 05.10.2020
  • 27.09.2020 - 05.10.2020
  • 16.10.2020 - 24.10.2020

Ilgums

9 dienas

Cena

no 545.00
Drukāt!

Malta – salu arhipelāgs Vidusjūrā starp Sicīliju Itālijas dienvidos un Ziemeļāfriku. Maltā jūtama  vēstures gadsimtu elpa, teikām un nostāstiem apvītas grotas, jūras līcīši un fantastiski dārzi. Salas neatņemama sastāvdaļa ir patīkamais Vidusjūras klimats.

Atpūtas programma : lidojums  Rīga – Malta – Rīga, transfēri uz viesnīcu un nakšņošana 3* viesnīcā tūristu iecienītajā  Buggiba rajonā pie  St.Pauls līča vai 4* viesnīcā ar pludmali pie Vidusjūras.  

27.09.-05.10.
Cena 1 personai, nakšņojot 3* viesnīcā Sunflower - 545 EUR
Cena 1 personai, nakšņojot 4* viesnīcā  Seashells Resort - 695 EUR (pēdējās 3 vietas)
16.10.-24.10.
Cena 1 personai, nakšņojot 3* viesnīcā Sunflower - 545 EUR
Cena 1 personai, nakšņojot 4* viesnīcā Dolmen Resort - 695 EUR (pēdējās 3 vietas)

Iespējams par papildu maksu iegādāties 3 dienu ekskursiju programmu MALTAS KLASIKA un trīs papildu ekskursijas.
MALTAS KLASIKA - trīs dienu ekskursiju programma (3., 4. un 6. diena), kas piedāvā apskatīt Maltas un Gozo salu interesantākās vēstures vietas, krāšņākos dabas skatus un nobaudīt salām raksturīgas maltītes. Iegādājoties programmu, cena 175 EUR, bērniem līdz 12.g.v. 135 EUR (iespējams iegādāties katru ekskursiju atsevišķi, cena norādīta pie ekskursijas zemāk). 

1. diena 
Lidojums Rīga - Valleta plkst. 23.00.

2. diena 
Ielidošana Valletā, Maltā, plkst. 1.30, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās. No rīta - brokastis. Brīvais laiks.

3. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai ekskursija par papildu maksu - Maltas klasika-  Galvaspilsēta Valleta un Triju pilsētu rajons (pilnas dienas ekskursija). Valleta, Baracca dārzi, Sv. Jāņa katedrāle, Grand Master Palace, Triju pilsētu rajons, Cospicua, Vitoriosas šaurās ieliņas, izbrauciens ar laivu gar seno ostu un tās līcīšiem. 
Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports, vietējais krieviski runājošs gids, ieejas maksas apskates objektos, pusdienas (2-3 ēdieni, glāze vīna, ūdens).

4. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai ekskursija par papildu maksu - Maltas klasika -  Ekskursija uz Goco salu (pilnas dienas ekskursija). Brauciens ar prāmi līdz Goco salai - Maltas arhipelāga otrai lielākajai salai, kas izvietota uz trīs pakalniem un ir zaļāka un gleznaināka par Maltu. Salas galvaspilsēta Viktorija ( Citta Vittoria), Xlendi līcis, Qala Belvedere skatu laukums, sālsūdens lagūna Dwejra Inland Sea, brīvais laiks pastaigai vai pirkumiem. 
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, vietējais krieviski runājošs gids, ieejas maksas apskates objektos, pusdienas (2-3 ēdieni, glāze vīna, ūdens).

5. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai ekskursija par papildu maksu - Tā dzīvo aristokrāti! ( ½ dienas ekskursija). Palazzo Parisio - grezns dzimtas savrupnams, kuru dēvē par mazo Versaļu un kurš sniedz iespēju ieskatīties aristokrātu ikdienā. Sena vīna darītava un degustācija - Maltas vīna pagrabi lepojas ar 400 gadu vēsturi un vīna darīšanas tradīcijām. 
Cena: 39 EUR
Cenā iekļauts: transporta pakalpojumi, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Palazzo Parisio, vīna darītavas apmeklējums un degustācija.

6. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai ekskursija par papildu maksu - Maltas klasika - Ieskats vēsturē un tradīcijās – senā citadele Mdina, Mostas doms, amatnieku
tirdziņš, Dingli klints un San Anton botāniskais dārzs (pilnas dienas ekskursija). 
Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports, vietējais krieviski runājošs gids, ieejas maksas apskates objektos, pusdienas (2-3 ēdieni, glāze vīna, ūdens).

7. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai ekskursija par papildu maksu - Kruīzs gar Maltas un Goco piekrasti (pilnas dienas ekskursija). Atpūtas brauciens Vidusjūrā ar jahtveidīgu kuģīti gar Maltas un Goco piekrasti, apstājoties Comino un Zilajā lagūnā. 
Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports, vietējais krieviski runājošs gids, ieejas maksas apskates objektos, pusdienas (uzkodas un siltie ēdieni).

8. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (iespējams uzturēties viesnīcas teritorijā, bet ne numurā) vai ekskursija par papildu maksu - Maltas dienvidu piekraste ar zvejnieku ciematiem (pilnas dienas ekskursija). Marsaxlokk zvejnieku ciemats un kolorītais svētdienas tirgus, Zurrieq ieleja, Hagar Qim sakrālais komplekss. 
Cena: 48 EUR
Cenā iekļauts: transporta pakalpojumi, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Hagar Qim kompleksā, pusdienas.

9. diena
Transfērs uz Valetas lidostu ap pusnakti. Lidojums uz Rīgu plkst. 2.10-6.40.

Cenā iekļauts: 
• lidojumi Rīga - Valleta - Rīga (airBaltic) un lidostu nodokļi;

• 20 kg nododamā bagāža, 8 kg rokas bagāža;
• transfers lidosta - viesnīca - lidosta;
• izvēlētā viesnīca ar brokastīm;
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Par papildu maksu: 
• ekskursijas;
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 3* 120 EUR, 4* 170 EUR;
• piemaksa par vakariņām viesnīcā (piesaka un apmaksā katra persona no numuriņa) - 3* 115 EUR, 4* 160 EUR;
• veselības apdrošināšana.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  25717102 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma