Mani ceļojumi

Ziemassvētku sajūtas Baltkrievijā

Kad braucam

Izbraukšana 23.12.2019
Atgriešanās 26.12.2019

Ilgums

4 dienas

Cena

no 169.00
Drukāt!

1. diena
Svinīgā pilsēta
Plkst. 6.00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva, Baltkrievija. Dienas otrajā pusē - ierašanās Minskā. Iekārtošanās viesnīcā Aqua-Minsk 2*. Minska - jauna un mūsdienīga pilsēta, viena no drošākajām pilsētām Eiropā un pasaulē, skulptūru pilsēta. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām (~3 stundas, ar krievu valodā runājošu vietējo gidu). Ziemassvētku laikā Minska ir tērpta svētku rotās, to izgaismo maiga lukturu gaisma, un ēkas tiek apgaismotas ar krāsainām gaismām. Uzvaras laukums un Uzvaras piemineklis, rātsnams, gubernatora māja, senlaicīgas baznīcas, klosteri. Apakšpilsēta un Augšpilsēta, Troices priekšpilsēta - tie ir daži objekti, kurus redzēsiet ekskursijas laikā. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Laiks ūdens prieku baudīšanai akvaparkā. Apmeklētājiem tiek piedāvāti iekštelpu un āra baseini, dažādu līmeņu kalniņi, ūdens atrakcijas lieliem un maziem. Akvaparka teritorijā atrodas SPA komplekss. Nakšņošana viesnīcā Aqua-Minsk 2*.

2. diena
Ziemassvētki tuvojas!
Brokastis. Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt delfināriju Nemo  un vērot delfīnu Ziemassvētku šovu. Ar
delfinārija ieejas biļeti var apmeklēt arī zoodārzu, eksotāriju, akvāriju un terāriju. Šo laiku varat pavadīt, arī staigājot pa pilsētu un baudot svētku atmosfēru. Varat arī baudīt ūdens priekus akvaparkā. Vakarā piedāvājam doties svētku vakariņās kādā no pilsētas restorāniem (par papildu maksu, jāpiesaka un jāapmaksā iepriekš). Nakšņošana viesnīcā Aqua-Minsk 2*.

3. diena
Priecīgus Ziemassvēkus! Baltkrievijas atpazīstamāko piļu leģendas.
Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr. 1: Mira - Nesviža. Ekskursija uz Miras pili - vienu no Baltkrievijas
viduslaiku arhitektūras pieminekļiem. Ekskursiju programma iepazīstinās ar šo 16.-20. gs. vēstures un
arhitektūras pieminekli - pils rašanās vēsturi, tās īpašniekiem un arhitektūras īpatnībam. Miras pils ansambļa komplekss ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Nesvižas pilsēta 400 gadu garumā ir bijusi Radzivilu rezidence. Šeit redzēsiet Dieva miesas baznīcu un pils ansambļa kompleksu. Nesvižas pilsētas apskates ekskursija ar kājām un autobusu. Dieva miesas baznīca - pirmā baznīca Rečpospoļitas teritorijā. Šis piemineklis celts baroka stilā. Radzivilu Nesvižas atzara kapenes. Baznīcā ir saglabājušās darbojošās senās ērģeles. Sluckaja Brama - vienīgie līdz mūsdienām saglabājušies pilsētas vārti, kas sagaida pilsētas viesus un iedzīvotājus, kas ierodas vecpilsētā no austrumu puses. Rātsnams - senākais līdz mūsdienām saglabājies rātsnams Baltkrievijā. UNESCO mantojuma sarakstā iekļautās Nesvižas pils un parka apmeklējums. Atgriešanās Minskā. Iespēja apmeklēt bibliotēkas skatu laukumu. No 73 m augstā skatu laukuma paveras lieliskas skats, kas piesaista daudzus tūristus visos gadalaikos. Nakšņošana viesnīcā Aqua-Minsk 2*.

4. diena
Izklaidējamies baltkrievu stilā...
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Iespēja doties izbraukuma ekskursijā Nr. 2 uz brīvdabas kultūras
un sadzīves muzeju „Dudutki”. Muzejā apskatāma baltkrievu „šļahtas” sēta, kurā atspoguļoti tradicionālie
amati, izklaide un sadzīve. Šeit iespējams ne vien aplūkot dažādu amatu meistaru darbnīcas, galeriju un „putnu sētu”, bet arī izmēģināt spēkus meistara palīga amatā. Iespējams nogaršot tikko ceptu maizi, svaigi kultu sviestu, lauku sieru un lauku „samagonu”. Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks pilsētā. Pavadiet dienas atlikušo daļu Minskā pēc saviem ieskatiem. Izbraukšana uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā - vēlu vakarā vai naktī.

Cenā iekļauts:
• 1 vieta autobusā;
• transporta un ceļa izdevumi;
• grupas vadītāja pakalpojumi;
• 3 naktis viesnīcā Minskā;
• 3 brokastis viesnīcā;
• neierobežots laiks akvaparka apmeklējumam.

Par papildu maksu:
• papildvieta autobusā - 45 EUR;
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 60 EUR;
izbraukuma ekskursija Nr. 1: Mira - Nesviža - 35 EUR;
izbraukuma ekskursija Nr. 2: Kultūras un sadzīves muzejs Dudutki ” - 25 EUR;
• ieejas biļetes apskates objektos saskaņā ar programmu - 75 BYN (~33 EUR);
• Ziemassvētku vakariņas - 30 EUR;
• vienu pusdienu cena - no 15 BYN (~7 EUR);
• pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām vietēja gida vadībā (~3 stundas) - 15 EUR;
• medicīniskā apdrošināšana - no 5 EUR(nepieciešama obligāti);
• grupas vīza - 15 EUR.

Iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi iepriekšpārdošanā, paketes cena pieaugušajiem - 50 EUR, bērniem līdz 12 g. v. - 25 EUR.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma