Mani ceļojumi

Austrālija - viena valsts, tūkstoš pasauļu, ar atpūtu pie Lielā Barjerrifa

Kad braucam

Izbraukšana 13.02.2023
Atgriešanās 27.02.2023

Ilgums

15 dienas

Cena

no 5275.00
Drukāt!

Austrālijas lielais loks no pasaules metropoles Sidnejas un kultūras galvaspilsētas Melburnas cauri Lielajam okeāna ceļam un zelta drudža laikmetam, kontinenta sarkanajai sirdij Uluri klintij un Karaļa kanjonam līdz tropu paradīzei pie Lielā Barjerrifa un Zelta krasta Brisbenā.

!!! Ierobežoto avio biļešu dēļ iesakām pieteikties līdz 15. oktobrim!

Pasaules metropole Sidneja, kas apbur ar draudzīgu un brīvu gaisotni. Sidnejas apskate:  Harbour Bridge , balto buru  Operas ēka, vēsturiskie  Rocks kvartāli,  Darling HarbourBounty pludmale u. c. Dienas izbrauciens uz  Zilo kalnu reģionu: Džeimsona ieleja un slavenās  Trīs māsu klintis, noskaidrosim, no kurienes rodas zilā dūmaka virs ielejām. Austrālijas eiropeiskākā pilsēta un dzirkstošs kultūras centrs - Melburna. Karaliskais botāniskais dārzs. Iespēja doties uz  Pingvīnu parādi Filipa salā – unikāls skats, saulrietā mazajiem pingvīniņiem iznirstot no okeāna viļņiem. Viens no skaistākajiem un iespaidīgākajiem piekrastes ceļiem pasaulē:  Lielais okeāna ceļš un tā ikoniskās ainavas  Divpadsmit apustuļi , Londonas arka un citi. Nakšņošana pie Lielā okeāna ceļa. Ieskats Austrālijas Zelta drudža laikmetā. Lidojums uz  Ayers Rock , Austrālijas ģeogrāfiskais centrs, Karaļa kanjons, Olgas kalni un pats majestātiskais  Ayers Rock  jeb Uluru, aborigēnu svētvieta. Saulrieta sagaidīšana, vērojot neticamās krāsu spēles uz Uluru klints sienām.

Lidojums uz  Kērnsu, tropu galvaspilsētu okeāna piekrastē. Kurandas nacionālais parks, pastaiga tropu mežos un brauciens pa gaisa trošu ceļu augstu virs  lietusmežu masīviemPamagirri  dejas, ieskats aborigēnu tradīcijās un mākslās. Pasaulē senākie lietusmeži  Daintree nacionālajā parkāMosmana aiza, izbrauciens ar laivu pa džungļu upi, skaistais  Captain Cook Highway . Iespēja doties dienas kruīzā uz Lielo Barjerrifu, snorkelēt un vērot koraļļu rifu. Brisbena un Austrālijas Rivjēra  Gold Coast  jeb Zelta krasts, laiks atpūtai.

Dalība izvēles ekskursijā jāpiesaka un jāapmaksā līdz 20.01.2023.!

Cenā iekļauts:
• lidojumi Rīga – Frankfurte – Doha – Sidneja un Brisbena – Doha – Stokholma – Rīga (ekonomiskā klase, 23 kg nododamā bagāža; ēdināšana), lidostu nodokļi:
• 4 iekšzemes lidojumi Austrālijā saskaņā ar programmu, 20 kg nododamā bagāža:
• tūristu autobusi vai mikroautobusi ceļojuma laikā:
• nakšņošana (12 naktis) 3* un 4* viesnīcās, divvietīgos numuros ar brokastīm;
• 4 pusdienas un 1 vakariņas Austrālijā;
• ekskursijas saskaņā ar programmu un ieejas maksa programmā minētajos apskates objektos;
• Austrālijas ieceļošanas atļauja (ETA);  Ja ceļotājam elektroniskā ieceļošanas vīza (ETA) netiek piešķirta un vīzas saņemšanai jāiesniedz papildus izziņas, tad šīs izmaksas sedz klients pēc to faktiskajām izmaksām
• grupas vadītāja pakalpojumi, vietējo šoferu/gidu pakalpojumi;
• veselības apdrošināšana ceļojuma laikā.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 945 EUR (izņemot 1 nakti Ayers Rock);
• ieejas maksa pasākumos un objektos, kuri nav minēti programmā vai atzīmēti kā papildu;
• dzeramnauda atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma nozares prasībām - vismaz 110 AUD.

Detalizētu ceļojuma aprakstu skatīties šeit!

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma