Mani ceļojumi

Jaunais gads Borneo salā ar atpūtu pie Klusā Okeāna un Singapūru

Kad braucam

Izbraukšana 23.12.2020
Atgriešanās 04.01.2021

Ilgums

13 dienas

Cena

no 2195.00
Drukāt!

Borneo – mītiem, nostāstiem un leģendām apvīta sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, bieziem mūžamežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Borneo turpina vilināt ceļotājus arī mūsdienās, piedāvājot klusu atpūtu prom no lielo kūrortu kņadas.
Lauvas pilsēta  Singapūra, kuru saskaņā ar leģendu nodibināja līdz ar jūras briesmoņa Merliona – pa pusei zivs, pa pusei lauvas parādīšanos.  Garden by the Bay  – ultramoderns parks ar lieliskiem skatiem pār pilsētu un slaveno  Marine Bay Sands viesnīcu. 
Borneo Culture Village  – ciems, kur iepazīsim dažādās Borneo ciltis, to sadzīvi, arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas.  Kinabalu nacionālais parks, kas aptver zemeslodes senākās lietus mežu teritorijas un lepojas ar vienu no bagātākajām augu valstīm uz planētas. Pastaiga pa kalnu lietusmežu. Malaizijas Borneo ikonas un Dienvidaustrumāzijas jumta –  Kinabalu kalna skati.  Poring Hot Springs  karstie avoti.  Canopy walkway  – kokos iekārti tiltiņi, kas ļauj paskatīties uz džungļiem no cita rakursa. Sabahas štata galvaspilsēta –  Kota KinabaluBorneo bungu darbnīca un bišu ferma.  Rungus cilts, kuri nēsā no citām Sabah kultūrām pavisam atšķirīgus tautastērpus un dzīvo tradicionālālajās  Long House iezemiešu mājās. Iespēja doties Padas upes raftingā, uz Dinawan salu un Sepiloku -  Labuk Bay rezervātu, Borneo Saules lāču un Orangutānu centru, kur salai endēmiskie Borneo orangutāni tiek atgriezti džungļu vidē.  5 atpūtas dienas 3* viesnīcā Borneo pie Klusā okeāna.

2021. gada sagaidīšana Borneo salā un svētku vakariņas ar programmu viesnīcas restorānā!

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!