Mani ceļojumi

Esi sveicināta, Madagaskara!

Kad braucam

Izbraukšana 30.05.2019
Atgriešanās 07.06.2019

Ilgums

9 dienas

Cena

no 1299.00
Drukāt!

Indijas okeāna siltais ūdens, pelde kopā ar bruņurupučiem un delfīniem, brīnišķīgas ainavas un gleznaini koraļļu rifi – tā ir ideāla recepte eksotiskam kruīzam. Laipni lūgti komfortablā katamarānā ar profesionālu ekipāžu, kura parūpēsies par ekskluzīvu atpūtu un brīnišķīgu atmosfēru. Apburošas vietas, neaizmirstami skati un atpūta ne tikai ģimenei, bet arī draugu kompānijā!

Ja vēlaties atpūsties Madagaskarā ilgāku laiku, pēc ekskursiju programmas uzturēšanos varat pagarināt par vēl vienu nedēļu!

1.
diena
Pulcēšanās lidostā. Lidojums Rīga – Nusi-Be plkst. 23.55.

2. diena
Nusi – Be

Ielidošana Nusi-Be plkst. 10.35. Brauciens līdz Nusi-Be jahtu piestātnei. Vietu ieņemšana katamarānā divvietīgajās kajītēs. Tikšanās ar ekipāžu, brīvais laiks atpūtai pēc ceļojuma. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Vakariņas, naktsmiers.

3. diena
Jūras nacionālais parks Tanikeli - Baie des Russes līcis (burāšana
~5 stundas)
Brokastis. Reiss Tanikeli jūras nacionālā parka virzienā. Brīvais laiks peldēšanai un snorkelēšanai. Nusi – Tanikeli salas apkārtne – viena no visbrīnišķīgākajām vietām, bagāta ar koraļļu rifiem. Pusdienas. Pēcpusdienas reiss uz Baie des Russes līci. Zeltainā pludmale zaļumu vidū un mierīgais jūras ūdens upes grīvas tuvumā - ideāla vieta, kur pietauvoties. Varat nokāpt uz sauszemes un pastaigāties pa apvidu. Vakariņas uz katamarāna klāja, naktsmiers.

4. diena
Nusi – Kalakadžuri
(burāšana ~6 stundas)
Brokastis. Brīvais laiks rīta peldei. Reiss līdz neapdzīvotajai Nusi – Kalakadžuri saliņai. Pusdienas. Pietauvošanās idilliskā pludmalē. Brīvais laiks atpūtai, sauļošanās vai snorkelēšana pie koraļļu rifa. Vakariņas uz klāja, naktsmiers.

5. diena
Nusi – Antanimora (burāšana
~2 stundas)
Brokastis. Reiss uz Nusi – Antanimoru – mazu saliņu, kas gandrīz pilnībā ir pārklāta ar kokospalmu audzēm. Pastaiga kokospalmu plantācijā, iespēja nogaršot svaigus riekstus un to atsvaidzinošo pienu. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai. Vakariņas un naktsmiers.

6. diena
Nusi – Valiha
(burāšana ~2 stundas)
Brokastis. Reiss uz Nusi – Valihu. Sala ir ievērojama ar tās tuvumā esošās zemūdens pasaules daudzveidību un bagātību. Snorkelēšana, sauļošanās un pastaigas pa ainavisko salu. Pusdienas. Brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers uz klāja.

7. diena
Baramahamaja (burāšana
~6 stundas)
Reiss Baramahamajas upes virzienā. Pusdienas uz klāja. Pietauvošanās upes platās grīvas tuvumā, savvaļas dabas un mangrovju mežu ielenkumā. Nokāpšana uz sauszemes, pastaiga pa mangrovju audzēm savvaļas dabas un putnu skaņu ielenkumā. Atgriešanās uz katamarāna, vakariņas un naktsmiers.

8. diena
Nusi – Iranža
(burāšana ~2 stundas)
Brokastis. Reiss uz Nusi – Iranžu, kas tiek dēvēta par Bruņurupuču salu. Tā ir viena no brīnišķīgākajām Madagaskaras salām ar paradīzes lagūnu, kas savieno salas divas daļas. Pastaiga līdz bākai. No skatu laukuma paveras gleznains skats uz baltu smilšu lagūnu, okeāna tirkīzzilo ūdeni, kā arī uz salas mežonīgo augu valsti. Brīvais laiks atpūtai pludmalē un peldei jūrā. Pusdienas. Atpakaļceļš uz Nusi-Be. Vakariņas un naktsmiers.

9. diena
Nusi-Be
Brokastis. Nokāpšana no katamarāna. Transfērs uz lidostu, lidojums Nusi-Be – Rīga plkst. 12.35 – 23.30. Tiem, kuri pagarina atpūtas tūri – brokastis, izrakstīšanās no viesnīcas un transfērs uz izvēlēto viesnīcu.

Cenā iekļauts:
• 7 naktis uz katamarāna klāja, divvietīgās kajītēs ar vannas istabu, dvieļiem un gultas veļu;
• brokastis, pusdienas un vakariņas saskaņā ar programmu;
• lidojums
Rīga – Nusi – Be – Rīga;
• transfērs lidosta – osta – lidosta;
• angļu valodā runājoša kapteiņa un stjuarta pakalpojumi;
• firmas pārstāvja telefoniskais atbalsts Nusi-Be;
• katamarāna uzkopšana pēc kruīza beigām;
• buru sporta pamata prasmju
apmācības.

Par papildu maksu:
• ostas nodeva un maksa par degvielu ~100 EUR no personas;
• vīzas noformēšana ~35 EUR;
• dzērieni uz katamarāna klāja.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma