Mani ceļojumi

Ekvadora un noburtās Galapagu salas

Kad braucam

Izbraukšana 20.01.2020
Atgriešanās 03.02.2020

Ilgums

15 dienas

Cena

no 3995.00
Drukāt!

Ekvadoras galvaspilsētas  Kito vecpilsētā dominē zeltā mirdzošas koloniālā perioda baznīcas, kuru fonā atrodas sniegiem klātas vulkānu virsotnes. Papallakta karstie vulkāniskie avoti.  Amazones baseina džungļi – viens no Dienvidamerikas simboliem, kur mazajai Ekvadorai arī ticis neliels gabaliņš no lielā pīrāga. Kalnu kūrortpilsētiņa  BanosaPastazas aiza un iespaidīgais Velna ūdenskritums jeb  Pailon del Diablo .
Chimborazo nacionālais parks ar  Vulkānu alejas skatiem, vikunju bariem un sniegoto  Chimborazo  (6263 m) – augstāko vulkānu Ekvadorā un augstāko kalnu pie ekvatora, kura virsotne vienlaikus ir arī tālākais punkts no Zemes centra.
Gleznainais  Laguna Quilotoa krātera ezers ar zilganzaļajiem ūdeņiem veido vienu no skaistākajiem skatiem Ekvadorā. Savdabīgais  Canon del Rio Toachi kanjonsPujili  ciematiņā svētdienās norisinās viens no kolorītākajiem indiāņu tirdziņiem valstī. Ekvadoras pastkarte –  Kotapaksi nacionālais parks, kurā starp kalnu un vulkānu ainavām izceļas sniegotais Kotapaksi vulkāns.  Limpiopungo lagūna, kuras ūdeņos skaidrā laikā spoguļojas Kotapaksi vulkāns.  Ekvatora līnija un  Mitad del Mundo piemineklis.
Galapagu salas – vulkānisku salu arhipelāgs Klusajā okeānā un Zemes evolūcijas brīnums, kuru slavenu padarīja Čārlzs Darvins un viņa teorija. Pateicoties unikālajai faunai un florai, arhipelāgs sākotnēji tika nosaukts par Noburtajām salām, bet vēlāk par godu tā slavenākajiem iemītniekiem milzu bruņurupučiem pārdēvēts par Galapagu salām. Ātrlaiva uz Isabelas salu.
Iespaidīgais  Sierra Negra vulkāns – otrs lielākais krāteris pasaulē, kura zaļās sienas kontrastē ar piķa melno krātera grīdu.
Volcan Chico vulkāns ar draudīgiem lavas laukiem un krāsainiem krāteriem liek justies kā uz citas planētas – laipni lūgti uz Mēness! Isabelas sāls lagūnas, kuras iecienījuši graciozie  Galapagu flamingiLas Tintoreras arhipelāgs ir viena no labākajām snorkelēšanas vietām pasaulē – parasti var novērot Galapagu haizivis, bruņurupučus un rajas.  Las Tintoreras  lavas klinšu salu apdzīvo Galapagu pingvīni, jūras lauvas, zilkāju sullas un  mazās godzillas – jūras iguānas.  Concha de Perla  līcītis, kur bieži var peldēt kopā ar pingvīniem un jūras lauvām. Ātrlaiva uz Santa Cruz salu.
El Chato rezervāts – labākā vieta arhipelāgā, kur vērot milzīgos Galapagu bruņurupučus. Santa Cruz salas vulkāniskais mantojums –  Los Gemelos  dvīņu krāteri un  El Chato lavas tuneļi-alas.  Čārlza Darvina centrā kopš 1959. gada zoologi strādā, lai arhipelāgā saglabātu Galapagu bruņurupuču populāciju.  Tortuga Bay līcis ar  Playa Brava – viena no skaistākajām arhipelāga balto smilšu pludmalēm, kur sauļojas jūras iguānas, jūras lauvas un pelikāni.  Brīva diena  Santa Cruz salā atpūtai vai iespēja doties dienas kruīzā uz  San Bartolome salu.  San Bartolome sala – Mēness ainavu lavas lauki, vulkānu krāteri, pingvīnu kolonija un visslavenākais skats Galapagu salās ar Mēness formas dvīņu līčiem, ikonisko  Pinnacle Rock klinti un draudīgo  Santiago salu fonā.

Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2021. gadā!

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga – Amsterdama – Kito un Guayaquil – Amsterdama – Rīga (ekonomiskā klase), lidojumi Kito – Santa Cruz un Santa CruzGuayaquil, lidostu nodokļi;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā (autobuss, minibusi, ātrlaivas Galapagās);
naktsmītnes 3* un 3*+ viesnīcās ar brokastīm saskaņā ar aprakstu (divvietīgos
numuros ar WC un dušu), 3* džungļu lodža Amazonē;
• veselības apdrošināšana;
12 vakariņas (katru dienu, izņemot lidojumu dienas - 20.01. un 02.02.);
ieejas maksas ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
Galapagu nacionālā parka atļauja;
• grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 550 EUR;
• ieejas maksa apskates objektos, kas nav iekļauti ceļojuma programmā;
San Bartolome salas tūre;
• pusdienas;
• personīgie izdevumi;
• dzērieni ēdienreizēs;
• dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši tradīcijām un tūrisma nozares prasībām ~110 USD.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma