Mani ceļojumi

Neizzinātā Maroka

Kad braucam

Izbraukšana 09.10.2020
Atgriešanās 20.10.2020

Ilgums

12 dienas

Cena

no 1295.00
Drukāt!

Lidojums Rīga – Kasablanka – Rīga.
Lielākā un modernākā Marokas pilsēta Kasablanka un Hasana II mošeja – trešā lielākā pasaulē. Le Jardin des Exotiques de Bouknadel – vieni no skaistākajiem dārziem Āfrikas kontinentā, kur franču dārzu mākslinieka Marsela Fransuā sapnis par Zudušo paradīzi tika realizēts dzīvē. 15. gs. portugāļu mūriem apjoztā Asilah – balta, bohēmiska pilsētiņa Atlantijas okeāna krastā. Āfrikas kartes logs un Herkulesa jūras alas, kur dižais spēkavīrs atdalījis Āfriku no Eiropas. Cap Spartel rags – vieta, kur tiekas Atlantijas okeāns ar Vidusjūru un Gibraltāra šaurumu. Viena no leģendārākajām Marokas pilsētām, kas ilgus gadsimtus kalpoja par šīs arābu karalistes seju pārējai pasaulei – Tanžera. UNESCO sarakstā iekļautā Tetovanas vecpilsēta – unikāls mauru un Andalūzijas arhitektūru mikslis. Viena no slavenākajām Marokas pastkartēm – zilā pasaku pilsētiņa Chefchaoen , kas iegūlusies Rifa kalnu ielokā. Gleznains pārgājiens pa Oued Farda aizu Rifa kalnos uz Pont du Dieu ( Dieva tilts ) klinšu arku jeb dabas tiltu. Brauciens gar iespaidīgo Oued Laou kanjonu. Ainaviskais, mēness formas El Jebha līcis.
Atpūta pie Vidusjūras Al Hoceima kūrortpilsētiņā. Plage Quemado – skaistākā no Al Hoceima pludmalēm, kas iegūlusies klinšu ieskautā līcī. Izbrauciens ar kuģīti gar gleznaino Vidusjūras krastu un Al Hoceimas nacionālo parku. Penon de la Gomera Bades un Penon de Alhucemas – divas Spānijai piederošas cietokšņu salas Ziemeļāfrikas piekrastē. Dziļākā alu sistēma Ziemeļāfrikā – Gouffre du Friouato alas ar iespaidīgu karsta kriteni. UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautā Fēsa ar eksotisko un kolorīto viduslaiku vecpilsētu, lielāko islāma valstīs.Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga – Stambula – Kasablanka – Stambula – Rīga (ekonomiskā klase), lidostu nodokļi;
• autobuss ceļojuma laikā;
• izbarauciens ar kuģīti Hoseimā;
nakšņošana divvietīgos numuros **** veisnīcās (Čefčauenā - 3* viesnīca);
• brokastis un vakariņas Marokā (izņemot 18.10 - tikai brokastis, Stambulā- brokastis);
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
• grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
• veselības apdrošināšana.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 295 EUR;
• dzērieni ēdienreižu laikā;
• personīgie izdevumi;
• ieejas maksa pasākumos un objektos, kuri nav minēti programmā vai minēti kā papildus, Hassana Mošeja Kasablankā (~12 EUR);
• dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma nozares prasībām - vismaz 50 EUR.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma