Mani ceļojumi

Pēdējās vietas!Šrilanka - mazais brīnums

Kad braucam

Izbraukšana 09.03.2020
Atgriešanās 22.03.2020

Ilgums

14 dienas

Cena

no 1259.00
Drukāt!

Aizveriet acis... Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām? Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantācijas, sajūsminošu ēdienu, vienmēr patiesi smaidošus iedzīvotājus, siltu klimatu, bagātu vēsturi, skaistākās balto smilšu pludmales un debeszilu okeānu.

1. diena 
Lidojums Rīga-Stambula un Stambula-Kolombo.

2. diena. Kolombo – Negombo.
Laipni lūgti Šrilankā – smaidu valstī! Ierašanās Kolombo starptautiskajā lidostā un tikšanās ar operatora pārstāvi. Transfērs uz Negombo un iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks un atpūta, vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

3. diena. Negombo – Pinnavela – Dambula.
Brokastis un numuru atbrīvošana. Došanās uz Pinnavelas ziloņu audzētavu, kas  sniedz lielisku iespēju personīgi un tuvu iepazīt šos dzīvniekus. Pa ceļam uz Polonnaruvu - 350 m augstā klintī esošā Dambullas tempļa alu kompleksu apmeklējums, kur būs iespēja redzēt ievērojamu Budas statuju kolekciju. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas.

4. diena. Polonnaruva – Sigīrija.
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz viduslaiku pilsētu Polonnaruvu, kas 11.-13. gs. bijusi salas galvaspilsēta, uzcelta līdzās milzīgam, senam mākslīgajam ezeram.  Polonnaruvā labi saglabājušās pilsdrupas, peldbaseini un izsmalcinātas Gal-Vihara Budas skulptūras. Tālāk -  leģendārās debesu citadeles Sigīrijas apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

5. diena. Kandi.
Brokastis viesnīcā. Turpināsim ceļojumu, dodoties uz Kandi, pa ceļam uz Matali apmeklēsim garšvielu dārzu, kurā tiek audzētas dažādas garšvielas – kanēlis, pipari, muskatrieksti. Tad turpināsim ekskursiju uz Kandi – apmeklēsim tirgus placi, dārgakmeņu muzeju, batikas rūpnīcu. Vēlāk apmeklēsim 16. gadsimtā celto Budas Svētā Zoba templi, varēsim vērot mūku svēto  ceremoniju. Vakarā - kultūras šovs. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Oakray Regency 3* .

6. diena. Kandi – Nuvara Elija.
Pēc brokastīm viesnīcā dosimies uz Karalisko botānisko dārzu Peradenijā. Pēc pastaigas pa dārzu dosimies uz Nuvara-Eliju, apmeklēsim tējas fabriku un tējas plantācijas. Pēc tam mūs gaida ekskursija uz Nuvara-Eliju, kuru trāpīgi dēvē par „mazo angļu pilsētu”. Vēla iekārtošanās viesnīcā Summer Hill Breeze 3* , vakariņas un nakšņošana.

7. diena. Nuvara-Elija – atpūta piekrastē / Ambalangoda.
No rīta pēc brokastīm dosimies uz kūrortu Indijas okeāna krastā. Kūrortā ieradīsimies dienas beigās. Varēsiet izbaudīt vienu no skaistākajām balto smilšu pludmalēm pasaulē, gūt iedegumu un peldēties debeszilas krāsas okeānā. Vēla ierašanās viesnīcā Hotel J 3* , vakariņas un nakšņošana.

8.-12. diena. Atpūta piekrastē / Ambalangoda.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena atpūtai viesnīcā Indijas okeāna krastā. Vakariņas un nakšņošana.

13. diena. Atpūta piekrastē / Ambalangoda – Kolombo.
Pēc brokastīm izrakstīšanās no viesnīcas un brauciens uz Kolombo pilsētu. Pa ceļam redzēsiet daudzus budistu un indusu tempļus, Neatkarības laukumu, senu holandiešu baznīcu, Parlamenta ēku, brauksim cauri arī ekskluzīvajai un stilīgajai Kolombo priekšpilsētai  Cinnamon Gardens. Lidojums mājup ar Turkish Airlines, Kolombo – Stambula plkst. 21.30.

14. diena. Ierašanās Stambulā plkst. 06.25, lidojums Stambula – Rīga plkst. 09.20-11.20.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga-Kolombo-Rīga (Turkish Airlines);
karstās uzkodas un dzērieni lidmašīnā;
• 30 kg nododamā bagāža; 8 kg rokas bagāža;
• krieviski runājoša pārstāvja pakalpojumi ekskursiju laikā;
• dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm un vakariņām.

Par papildu maksu:
• piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 480 EUR;
e-vīza uz Šrilanku 35 EUR (LR pilsoņiem un nepilsoņiem, ceļojumiem pēc 01.02.2020);
• ieejas biļetes ~125 EUR vienai personai;
• pusdienas, dzērieni un alkohols;
• dzeramnaudas;
• personīgie izdevumi;
• atļaujas filmēšanai un fotografēšanai apskates objektos;
• programmā neminētas ekskursijas;

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma