Mani ceļojumi

Šrilanka - ekskursijas un "viss iekļauts" atpūta pie jūras

Kad braucam

Izbraukšana 03.11.2022
Atgriešanās 18.11.2022
  • 03.11.2022 - 18.11.2022
  • 10.11.2022 - 25.11.2022
  • 17.11.2022 - 02.12.2022
  • 24.11.2022 - 09.12.2022
  • 17.01.2023 - 02.02.2023
  • 13.02.2023 - 28.02.2023

Ilgums

16 dienas

Cena

no 1989.00
Drukāt!

Šrilanka – pērle uz zilā samta! Šis ceļojums ir piemērots tiem tūristiem, kuri vēlas redzēt visu Šrilankas salas skaistumu, bet nav gatavi katru dienu pārcelties uz jaunu viesnīcu. Šajā tūrē apvienota viegla ekskursiju programma, komfortablas 4★ – 5★ zvaigžņu viesnīcas, kā arī atpūta pie jūras ar “viss iekļauts” ēdināšanu.

1. diena Lidojums Rīga - Stambula
Reģistrācija reisam Rīgas Starptautiskajā lidostā.
Lidojums Rīga – Stambula, Turkish Airlines. Ar Turkish Airlines atpūta sākas jau lidojuma laikā. Šī aviokompānija tika atzīta par labāko aviokompāniju Eiropā. Viņu lidmašīnas iekšā ir ļoti plašas, ērtas un, protams, perfekti tīras. Komfortabli krēsli ir pieejami visās lidmašīnu klasēs. Visi tālie lidojumi ir aprīkoti ar multimediju sistēmām. Ēdināšana pie Turkish Airlines ir bezmaksas pilnvērtīga maltīte. Dzērieni – bez ierobežojumiem.

2. diena Ierašanās Kolombo
Lidojums Stambula – Kolombo
Ierāšanās Kolombo starptautiskajā lidostā. Patstāvīga muitas kontrole ar e-vīzu, kuru mēs noformējam pirms ceļojuma.
Sagaidīšana lidostā ar kompānijas pārstāvi. Transfērs uz Kandi. Vakariņas un nakts viesnīcā Kandi.

3. diena Kandi: tuk-tuk tūre
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija ar tuk-tukiem Kandi. Kandi ir UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pilsēta atrodas kalnā 488m vīrs jūras līmeņa. Krāšņa pilsēta joprojām skaitās kā valsts kultūras galvaspilsēta.
Tālāk seko dārgakmeņu muzejs, batikas rūpnīca.
Vakarā būs nacionālo deju vakars. Vakariņas un nakts viesnīcā Kandi.

4. diena Eksursija: Sigirija + Dambula
Brokastis viesnīcā.
Pēc brokastīm ekskursijas brauciens uz Sigiriju.
Uzkāpšana uz Sigīrijas kalna (V gs pmē) “cietoksnis debesīs.” Gleznains kalns, kas pazīstams arī kā “Lauvas Kalns”, ir viens no galvenajiem objektiem valstī. Apmēram 200 m augstumā V gadsimtā Karalis Kassapa uzcēla pili, kuru ieeju aizsargāja milzīga akmens lauva. Senajos rakstos bija minēts, ka pils frontons bija būvēts no marmora un ieskauts ar dārziem un dīķiem, bruģēts ar dārgakmeņiem. Labi saglabājies milzīgs karaļa tronis. Senajos rakstos arī tika pieminēta galerija ar freskām un spoguļsienām, kas bija pulēta ar minerālu palīdzību. Gleznojumi, kas ataino “debesu jaunavas” joprojām saglabāja savas košas krāsas. Diemžēl no 500 oriģinālajiem gleznojumiem saglabājušies tikai 18. Šis kultūrvēsturiskais piemineklis atrodas UNESCO aizsardzībā.
Alu templis Dambulā. Pats populārākais kalnu templis Šrilankā. Dambulas alu templis tika dibināts ar karaļa Valagambahu rīkojumu I gs pmē un ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tas ir slavenākais Šrilankas kalnu templis. Templis sastāv no piecām alām, un ir slavens ar lielāku Budas statuju kolekciju (dažām no tām ir vairāk nekā 2000 gadi). Krāsaini gleznojumi rotā tempļa griestus un sienas, tur ir atspoguļoti Budas dzīves galvenie momenti.
Matales garšvielu dārza apmeklējums. Te Jūs redzēsiet dažādas garšvielas, kas aug Šrilankā. Te Jūs varēsiet verot, kā garšvielas aug, kā arī uzzināsiet daudz interesantas informācijas par ajūrvēdas produkcijas ražošanu.
Atgriešanās viesnīcā Kandi. Vakariņas un nakts viesnīcā Kandi.

5. diena Ekskursija: Nuvara Elija
Brokastis viesnīcā.
Brauciens uz Nuvara Eliju ar vilcienu. Dzelzceļš Šrilankā ir skaistākais pasaulē.
Ramboda ūdenskritums un tējas rūpnīcu. Rambodas ūdenskritums ir 109m. Tējās rūpnīcā mēs varēsim apskatīties visus tējas ražošanās posmus.
Vakarā atgriešanās viesnīcā Kandi.

6. diena Tisamaharama
Brokastis viesnīcā.
Transfērs uz viesnīcu Tisamaharamā, kas ir tuvu Jalas nacionālajam parkam.
Transfērs aizņem ~5 stundas, līdz ar to šajā dienā vairs nekas nav ieplānots. Tikai atpūta, lai kārtīgi sagatavoties rīta safari.
Vakariņas un nakts viesnīcā Tisamaharamā.

7. diena Jala safari + Weligama + Gale
06:00 Džipu safari Jalā, 3 stundas. Jala atrodas 309 km no Kolombo, salas dienvidaustrumu krastā. Tas ir viens no vecākajiem un lielākajiem nacionālajiem parkiem. Parks atrodas Gleznainā kalnainā vietā. Te visapkārt var redzēt dažādus savvaļas dzīvniekus brīvā dabā.
Transfērs uz Veligamu. Tur mums būs lieliska iespēja uztaisīt populārākās bildes no Šrilankas. Vietējie zvejnieki, kas ar prieku fotografējās ar tūristiem. Par papildmaksu būs iespēja pašiem uzkāpt uz koka konstrukcijas.
Ekskursija pa Galles pilsētu. 1663. gadā holandieši te uzbūvēja fortu, kas ir labi saglabājies līdz mūsdienām. Šis forts ir viens no koloniālajiem fortiem Āzijā. Forta teritorijā tika uzbūvēta vesela pilsēta: templis, dzīvojamās un administratīvās ēkas, bāka, cietums.
Vakarā transfērs uz pludmales viesnīcu Galle.

8. - 14. diena Pludmales atpūta Gallē
Pludmales atpūta vai ekskursijas par piemaksu.
Viesnīca Amari Galle ir daļa no Onyx Hospitality grupas, kas nozīmē visaugstākos Eiropas pakalpojumu standartus un neparastu Āzijas šarmu. Amari Galle tika atvērta 2017. gadā, ir jauna un ļoti stilīga. Atrodas klusā un gleznainā vietā 5 minūšu brauciena attālumā no Galles forta. Viesnīcai ir sava smilšaina pludmale ar maigu ieeju ūdenī un viļņlaužiem, kas veido lagūnu, lai jūs vienmēr varētu šeit peldēties. Amari Galle ir pārsteidzoša Āzijas virtuve, šeit tiek gatavots viena no labākajām tom yum zupas uz visas salas. Eiropas virtuves cienītājiem atvērts jauns itāļu restorāns, kurā īsts itāļu šefpavārs īstā malkas krāsnī gatavo visīstāko itāļu picu. Viesnīca Amari Galle ir lieliski piemērota cienījamam ģimenes atvaļinājumam.

15. diena Lidojums Kolombo - Stambula
Pēc brokastīm numuru atbrīvošana. Apskates ekskursija Kolombo.
Transfērs uz lidostu. Reģistrācija lidojumam. Lidojums Kolombo – Stambula

16. diena Lidojums Stambula - Rīga

Viesnīcas pēc programmas:
•  Cinnamon Citadel 4★ (Kandi)
•  Hotel Chaarya Resort 4★ (Tissamaharama)
•  Amari Galle 5★ (Galle)

Cenā iekļauts:
• Starptautiskais lidojums
• 13 naktis viesnīcās 4★ - 5★
• Ekskursijas krievu valodā
• Ieejas maksas
• Transfēri
• Vilciena biļetes
• Ēdināšana: brokastis + vakariņas ekskursiju daļas laikā, "viss iekļauts" pludmales atpūtas laikā

Par papildu samaksu:
• Par vienvietīgu numuru piemaksa – 949 EUR
• Dzeramnauda gidam un šoferim
• e-vīza uz Šrilanku 35 EUR (LR pilsoņiem un nepilsoņiem, ceļojumiem pēc 01.02.2020);
• Dzērieni, minibārs un personīgie tēriņi
• Papildus ekskursijas
• Ceļojuma apdrošināšana

SVARĪGI!
Ceļojuma apraksts un viesnīcu saraksts ir informatīvs. Tūroperatoram ir tiesības veikt izmaiņas programmā, brīdinot par to tūristu.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!