Mani ceļojumi

Peru lielā tūre - no Maču Pikču un Kolkas kanjona līdz Amazones džungļiem un Varavīksnes kalnam

Kad braucam

Izbraukšana 01.11.2022
Atgriešanās 15.11.2022

Ilgums

15 dienas

Cena

no 3695.00
Drukāt!

Lidojums Rīga – Lima – Rīga.
Peru Republikas galvaspilsēta Lima, dēvēta par karaļu pilsētu. Paracas nacionālais parks ar Playa Roja   sarkano smilšu pludmali. Balestas salas – izbrauciens ar kuģīti, vērojot pelikānus, jūras lauvas un pingvīnus. Lidojums virs Naskas līnijām – mītiskas izcelsmes milzīgiem zīmējumiem tuksneša smiltīs.   Huacachina   oāze  Peru tuksnesī. Majestātisku vulkānu ieskautā  Aregipa  ( Arequipa) – viena no skaistākajām koloniālajām pilsētām Dienvidamerikā, saukta arī par Balto pilsētu. Viena no izcilākajām reliģiskajām celtnēm Peru   krāsainais Santa Catalina  klosteris, kas ir kā mūriem apjozta vecpilsēta ar šauru ieliņu labirintu. Vulkānu aleja  – augstkalnu plato Andu kalnos, pa kuru klejo vikunjas un lamas, bet pie apvāršņa paceļas El Misti  vulkāns un citas  uguns kalnu  virsotnes.
Otrs dziļākais kanjons pasaulē, Canon del Colca  ir divas reizes dziļāks par slaveno Grand Canyon Arizonā.   Cruz del Condor – varens Kolkas kanjona skatu punkts, ko vēl īpašāku padara majestātiskie  Andu kondori, kas šeit parasti lido pāri galvām.

Calera Hot springs  karstie avoti Kolkas ielejā. Imata Bosque de Piedra  – neliels akmens mežs, kur vējš un lietus klintis izrobojuši dažādās formās. Pasaulē visaugstāk kuģojamais un Dienvidamerikas lielākais ezers   Titikaka.   Uros  cilts  peldošo, no niedrēm veidoto salu apmeklējums. Sillustani   torņi – pirmsinku perioda civilizācijas kapenes, kas lieliski iekļaujas apkārtējā Andu plato ainavā. Brauciens pa   Andu kalniem,   La Raya  kalnu pāreja.   Svētā ieleja  un Ollantaytambo  drupas, kas liecina par inku zināšanām un impērijas varenību. Neparastās amfiteātra formas inku terases –   Moray . Maras Salinas  – unikāla terasveida sāls ieguves vieta, kas pēc skata nedaudz līdzinās Pamukales baltajām terasēm, tikai šeit kopš inku laikiem tiek iegūts  baltais pulverītis.

Inku citadele   Maču Pikču – Inku impērijas pilsētas plānošanas meistardarbs augstu Andu kalnos. Senā inku galvaspilsēta   Kusko.  Inku inženierijas brīnums  Sacsayhuaman –  ciklopiska izmēra cietoksnis, kas aizsargāja Kusko. Brīva diena Kusko vecpilsētas un apkārtnes inku drupu padziļinātai iepazīšanai. Iespeja doties pagrūtā pārgājienā uz krāsaino Rainbow Mountain  jeb  Varavīksnes kalnu  (5200 m v.j.l.; var izzīrēt zirgus), kas laistās septiņās dažādās krāsās un kļuvis par vienu no Peru dabas simboliem.

Lidojums Kusko – Puerto Maldonado.
Tambopatas rezervāts dziļi Dienvidamerikas džungļos – viens no dzīvniekiem bagātākajiem reģioniem plašajā Amazones upes baseinā,  kur ir labas cerības pat vērot noslēpumaino jaguāru. Amazones pastkarte – izbrauciens ar motorkanoe laivu uz Collpa Chuncho  māla sienu, pie kuras drūzmējas visdažādāko krāsu   papagaiļu  un  lielo aru  bari.   Nakts safari  laivas brauciens, meklējot melnos un baltos kaimanus. Gleznainais, palmu ieskautais  Sandovala ezers, kas ir viena no pēdējām vietām Amazones baseinā, kur var redzēt ļoti retos Brazīlijas dižūdrus.
Lidojums Puerto Maldonado – Lima.

Cenā iekļauts:
• lidojumi Rīga – Lima – Rīga (caur Parīzi, ekonomiskā klase, 23kg nododamā bagāža, ēdināšana), lidostu nodokļi;
• vietējie lidojumi Kusko - Puerto Maldonado - Lima;
• transporta pakalpojumi (autobuss, laivas) ceļojuma laikā;
• brokastis, 5 pusdienas un 9 vakariņas;
• naktsmītnes (atbilstoši maršruta aprakstam) 3* viesnīcās, divvietīgos numuros ar WC un dušu, Amazones džungļos - vienkāršas džungļu lodžas;
• ieejas maksas ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
• grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
• veselības apdrošināšana ar Covid-19 riska segumu

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 550 EUR (izņemot Amazoni);
• ieejas maksa izklaides vietās, muzejos un apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā;
• Naskas līniju lidojums ~130 USD;
Vinicunca Rainbow Mountain tūre-pārgājiens;
• personīgie izdevumi;
• dzeramnaudas ~90 USD.

Detalizētu ceļojuma programmu skatīties šeit!

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!