Mani ceļojumi

Senā inku zeme Peru

Kad braucam

Izbraukšana 20.10.2020
Atgriešanās 02.11.2020

Ilgums

14 dienas

Cena

no 3445.00
Drukāt!

Lidojums  Rīga – Lima – Rīga
Peru Republikas galvaspilsēta  Lima,  dēvēta par  karaļu pilsētu.  Paracas nacionālais parks   ar  Playa Roja   sarkano smilšu pludmali.  Balestas salas  – izbrauciens ar kuģīti, vērojot pelikānus, jūras lauvas un pingvīnus. Lidojums virs  Naskas līnijām  – mītiskas izcelsmes milzīgiem zīmējumiem tuksneša smiltīs.  Huacachina   oāze  Peru tuksnesī. Majestātisku vulkānu ieskautā  Aregipa ( Arequipa)   – viena no skaistākajām koloniālajām pilsētām Dienvidamerikā, saukta arī par  Balto pilsētu.  Viena no izcilākajām reliģiskajām celtnēm Peru -  krāsainais  Santa Catalina   klosteris,  kas ir kā mūriem apjozta vecpilsēta ar šauru ieliņu labirintu. V ulkānu aleja  -  augstkalnu plato Andu kalnos, pa kuru klejo vikunjas un lamas, bet pie apvāršņa paceļas  El Misti  vulkāns un citas  uguns kalnu   virsotnes. Otrs dziļākais kanjons pasaulē,  Canon del Colca   ir divas reizes dziļāks par slaveno  Grand Canyon   Arizonā.  Cruz del Condor  – varens Kolkas kanjona skatu punkts, ko vēl īpašāku padara majestātiskie  Andu kondori , kas šeit parasti lido pāri galvām.  Calera Hot springs   karstie avoti Kolkas ielejā.  Imata Bosque de Piedra  – neliels  akmens mežs , kur vējš un lietus klintis izrobojis dažādās formās. Pasaulē visaugstāk kuģojamais un Dienvidamerikas lielākais ezers  TitikakaUros   cilts   peldošo, no niedrēm veidoto salu apmeklējums.  Sillustani   torņi   – pirmsinku perioda civilizācijas kapenes, kas lieliski iekļaujas apkārtējā Andu plato ainavā. Brauciens pa  Andu kalniem,  La Raya   kalnu pāreja.  Svētā ieleja un  Ollantaytambo  drupas,  kas liecina par inku zināšanām un impērijas varenību. Neparastās, amfiteātra formas inku terases –  MorayMaras Salinas -  unikāla terasveidīga sāls ieguves vieta, kas pēc skata nedaudz līdzinās Pamukales baltajām terasēm, tikai šeit kopš inku laikiem tiek iegūts  baltais pulverītis .
Inku citadele  Maču Pikču   – inku impērijas pilsētas plānošanas meistardarbs augstu Andu kalnos. Senā inku galvaspilsēta  Kusko.   Inku inženierijas brīnums  Sacsayhuaman -  ciklopiska izmēra cietoksnis, kas aizsargāja Kusko. Brīva diena Kusko vecpilsētas un apkārtnes inku drupu padziļinātai iepazīšanai. Iespēja doties pagrūtā pārgājienā uz krāsaino  Rainbow Mountain   jeb Varavīksnes kalnu   (5200 m v.j.l.; var noīrēt zirgus), kas laistās septiņās dažādās krāsās un kļuvis par vienu no Peru dabas simboliem.
Lidojums  Kusko – Lima
Ceļojums norisinās augstkalnu apstākļos (3400 - 4900 m v.j.l.)
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2023. gadā!

Cenā iekļauts: 
• lidojumi Rīga – Lima – Rīga (ekonom. klase), lidostu nodokļi;
• vietējais pārlidojums Kusko – Lima;
• transporta pakalpojumi (autobuss) ceļojuma laikā;
• brokastis viesnīcās, 4 pusdienas un 8 vakariņas (katru dienu • pusdienas vai vakariņas izņemot - 30.10);
• nakšņošana atbilstoši maršrutam - 3* viesnīcās divvietīgos numuros ar WC/dušu;
• ieejas maksas ceļojuma programmā minētajos apskates objektos; 
• grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
• veselības apdrošināšana.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās 550 EUR;
• ieejas maksa izklaides vietās, muzejos un apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā;
• Naskas līniju lidojums (~130 USD) un Varavīksnes kalnu tūre-pārgājiens (~75 USD);
• personīgie izdevumi;
• dzeramnaudas ~75 USD apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem Peru (gidiem, šoferiem, apkalpoj. peronālam).

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma