Mani ceļojumi

Vjetnamas dienvidi ar atpūtu pludmalē

Kad braucam

Izbraukšana 17.11.2020
Atgriešanās 29.11.2020
  • 17.11.2020 - 29.11.2020
  • 12.01.2021 - 24.01.2021

Ilgums

13 dienas

Cena

no 989.00
Drukāt!

Vjetnama – slēptais Āzijas šarms! Hošimina – Kuči – Mekongas Delta – Muine. Lidojums + transfēri + 8 naktis pludmales atpūta 3* viesnīcā Tien Dat + 2 naktis 3* viesnīcā Queen Ann + kruīzs uz Mekongas Deltu + apskates ekskursija Hošiminā + ekskursija uz Kuči tuneļiem!

1. diena
Lidojums Rīga - Stambula (Turkish Airlines).

2. diena
Lidojums Stambula - Hošimina. Ierašanās Hošiminā, pasu un muitas kontrole, satikšanās ar krieviski runājošu pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu, nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Ekskursija uz Kuči tuneļiem. Šī vieta ir pazīstama kopš Vjetnamas un ASV kara, kad pazemes tuneļi Kuči tika izmantoti kā Vjetnamas armijas bāze. Iespēja iepazīties ar tuneļu shēmu, noskatīties dokumentālo filmu par varoņu zemi Kuči, kā arī apmeklēt tuneļa daļu, partizānu muzeju, kara ceha reprodukciju, kur tika gatavotas bumbas, granātas un mīnas. Ekskursijas programmā iekļauta kara virtuve “Hoang Kam”, konferenču zāle un komandieru bunkurs. Par papildu maksu iespēja šaut no amerikāņu automātiem M-16, M-30, M-31. 
Pusdienas vietējā restorānā. Apskates ekskursija Hošiminā, kur tiks apmeklēts Centrālais Pasts, katedrāle Notre Dame de Saigonas, Apvienošanās pils. Iespēja apmeklēt lakoto izstrādājumu rūpnīcu un veikalus centrālajā tirgū Ben Thanh.

4. diena
Brokastis. Ekskursija uz Mekongas Deltu. Pa ceļam - čūsku audzētava Dong Tam, vai budistu templis Viņčang. Mekongā došanās izbraucienā ar laivu pa Mekongas upi, salas apmeklējums ar iespēju nogaršot eksotiskus augļus, iepazīties ar vietējo dzīvi un tautas amatnieku darbiem - medus un kokosa konfekšu ražošanu, suvenīru izstrādājumiem no kokosa koka. Brauciens ar džonku pa Mekongas kanāliem. 
Pusdienas, kas pagatavotas no zivju delikateses "Ziloņa auss". Transfērs uz Muine. Nakts viesnīcā Muine.

5 .-11. diena.
Brokastis. Brīvais laiks - atpūta pie jūras, ūdens sporta veidu baudīšana, vai ekskursijas par papildu maksu.

Papildu ekskursijas ar krieviski runājošu gidu
- Apskates ekskursija Fanthjetā. Fanthjetas  pilsēta atrodas 12 km attālumā no Muine. Četru stundu ilgā ekskursijā iespēja apskatīt Čam torņus, kuru celtniecības metodes joprojām ir mīkla un strīdīgs jautājums Vjetnamas vēsturniekiem, zinātniekiem un celtniekiem. Hošiminas muzeja un Zook Thanh skolas apmeklējums.
- Smilšu kāpas, Roma sala, Lotosu ezers. Fanthjeta ir pazīstama ar savām balto smilšu kāpu ainavām, no kurām pavēras apbrīnojams skats. Kad uzkāpts kāpās, iespēja kopā ar vietējiem bērniem izmēģināt braukt pa smilšu kāpām kā ar ragavām ziemā. Iespēja peldēties pie Roma salas un doties pastaigā gar strautu līdz bezdibenim Hon Rom.  Iespēja apskatīt pārsteidzoši skaistu ezeru Fanthjetā – Lotosa ezeru. Graciozie ziedi aptver visu ezera ūdens virsmu, radot neticami skaistu ainavu. Lotosa zieds simbolizē vjetnamiešu dvēseli, kura, par spīti visām grūtībām un kārdinājumiem, paliek nemainīga.
- Taku kalns un guļošā Budas pagoda. Brauciens uz Taku kalnu, došanās tajā augšup ar pacēlāju. Vēl 1000 soļi augšup līdz guļošā Budas pagodai. Guļošais Buda, kas tiek uzskatīts par lielāko Budas statuju visā Vjetnamā. 
- Karstie avoti Biņčau. Skaists SPA centrs, kas atrodas pie Biņčau karstajiem avotiem. Tas ir pazīstams visā valstī kā lielākais dubļu medicīnas centrs un brīnišķīgs ūdens atpūtas kūrorts, kas uzcelts skaistā tropu parkā. Biņčau avotu ūdens temperatūra ir no 180°C līdz 800°C. Pieejamas visdažādākās veselības procedūras. Pusdienas vietējā restorānā. 

12. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Transfērs uz lidostu, reģistrācija lidojumam. Lidojums Hošimina - Stambula.

16. diena
Lidojums Stambula - Rīga. 

Cenā iekļauts: 
• lidojumi Rīga-Stambula-Hošimina-Stambula-Rīga (Turkish Airlines), ēdināšana un dzērieni lidojuma laikā;
• 30 kg nododamā bagāža;
• programmā norādītie transfēri;
• 2 naktis viesnīcā Queen Ann Hotel 3* (Hošimina) - 1 vieta divvietīgā numurā, brokastis;
• 8 naktis viesnīcā Tien Dat Resort 3* (Muine) - 1 vieta divvietīgā numurā, brokastis;
• vienas dienas ekskursija uz Mekongas Deltu (ar pusdienām);
• apskates ekskursija Hošiminā un uz Kuči tuneļiem (ar pusdienām);
• ieejas maksas;
• ielūgums vīzai (noformē pirms brauciena pilsoņiem);
• veselības apdrošināšana. 

Par paplidu maksu:
• pusdienas un vakariņas, kas nav minētas programmā;
• dzērieni, minibārs, personīgie izdevumi;
• vīzas ielīmēšana Vjetnamā - 25$ (vīzu ir iespējams nokārtot arī iepriekš, on-line);
• papildu ekskursijas - Apskates ekskursija Fanthjetā, Smilšu kāpas, Roma sala, Lotosu ezers, Taku kalns un guļošā Budas pagoda, Karstie avoti Biņčau (cena par ekskursijām atkarīga no tūristu skaita grupā, samaksa uz vietas);
• vīza Latvijas Republikas nepilsoņiem.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma. 

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma