Mani ceļojumi

Ķīnas simfonija

Kad braucam

Izbraukšana 28.03.2021
Atgriešanās 13.04.2021

Ilgums

17 dienas

Cena

no 2345.00
Drukāt!

Ķīnas Tautas Republikas galvaspilsēta  Pekina: maģiskais Debesu templis, Mao izveidotais Tjaņaņmiņa laukums, Pekinas pīle, Ķīnas mūris, Vasaras pils, Pekinas opera.
Aizliegtā pilsēta – šobrīd ieejas maksa te nav īpaši augsta, bet pirms vairākiem gadsimtiem nelūgtiem viesiem šīs imperatora pils apmeklējums maksāja dzīvību. Pekinas apskate vai brīvais laiks suvenīru iegādei.
Brauciens vilcienā uz Lojanu.

Budisma šūpulis un pirmā karaliskā budistu svētnīca Ķīnā - Baltā zirga templis pie Lojanas.
Šaoliņa klosteris – tas ir slavens tālu aiz Ķīnas robežām, pateicoties mūkiem, kuri pirms daudziem gadsimtiem izveidoja īpašu cīņas stilu bez ieročiem – Kung Fu, pamatu visām ķīniešu kaujas mākslām. Kung-fu cīņas mākslas šovs.

Senās galvaspilsētas Lojanas vēsturiskās ieliņas un neparastais Lojanas Tautas muzejs.
UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautais Longmen budistu alu templis glabā vairāk nekā 100 000 klintī cirstu akmens Budu reljefus un statujas, un lielākā no tām sasniedz 17 m! Brauciens uz  Hua Shan kalnu. Pacēlājs uz Hua Shan kalnu. Pastaigas pa Hua Shan kalna virsotnēm. 2200 metru augstais Hua Shan kalns – mistiskas gaisotnes apvīta svētvieta, kur tiekas majestātiskas klintis, vēsturiski tempļi, romantika un senas leģendas. Brauciens uz Siaņu. Tang dinastijas deju koncerts – tieši Tanu dinastijas valdīšanas laikā, kad galvaspilsēta atradās Siaņā, mūzika un dejas māksla Ķīnā sasniegusi vislielāko uzplaukumu.

Siaņa – dēvēta par mūžīgo pilsētu, līdzās Atēnām, Kairai un Romai tā ir viena no seno civilizāciju galvaspilsētām. Siaņas pilsētas senie mūri un Lielās zoss pagoda – templi apkārt pagodai 648. gadā lika būvēt kroņprincis, pieminot savu mirušo māti, bet Lielās Zoss pagodā glabāja no pašas Indijas atvestos budistu svētos rakstus.
Terakotas armija – viens no pasaules brīnumiem. Šī armija, pirmā Ķīnas apvienotāja Ciņa Ši Huaņdi pēcnāves sargi, gadu tūkstošus nogulējusi zemes dzīlēs, lai atkal celtos un atgādinātu par Ķīnas varenību.

Sirreāli skaistā, kaļķakmens klinšu kompleksu un kristāldzidro ūdeņu ieskautā Guiliņa, kuru dēvē par skaistāko pilsētu Ķīnā. Te skatīsim Kamieļa kalnu un Septiņu zvaigžņu parku. Niedres flautas ala – stalaktīti un stalagmīti, plašas griestu velves.

Kruīzs pa Lī upi – ainavas, mīkstas kā samts, un pakalni, kas kā tūkstošgadīgi bruņurupuči iznirst aiz katra nākamā upes līkuma. Ķīnā nav skaistākas vietas par šo...

Yulong – Lī upes mazā māsa. Dosimies izbraucienā pa upi ar bambusa plostu.
Brauciens uz Longsheng.
Vienas no iespaidīgākajām rīsu terasēm pasaulē – Dragon Backbone (Pūķa mugurkauls). Tās apdzīvo vairākas nacionālās minoritātes, kuras turpina piekopt senās tradīcijas. Dosimies pastaigā pa Dragon Backbone terasēm, izbaudot šo Ķīnas lauku ainavas pastkarti.
Tong nacionālās minoritātes ciemats un priekšnesums, kur iepazīsimies ar kolorītās tautas kultūru un dzīvesveidu.
Brauciens uz Guiliņu.

Ziloņa snuķa kalns – Guiliņas pilsētas vizītkarte, kas atgādina milzīgu ziloni ar upē iemērktu snuķi.
Lidojums Guiliņa – Šanhaja; brauciens uz Sudžo.

Sudžo apskate. Sudžo kādreiz dēvēta par Debesu pilsētu, Uzlēcošo zvaigzni, Ķīnas Venēciju. Pastaiga pa seno San Tang ielu un zīda darbnīcas apmeklējums. UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautais Zvejnieka tīkla dārzs. Tīģera kalna dārzs, Sudžo Pizas tornis – šķībais templis un panorāma.

Brauciens uz Šanhaju – visstraujāk augošo pilsētu pasaulē.  Prieka dārzs un Nefrīta Budas templis – Budas tēls no tīra nefrīta. Šanhajas krastmala Bund ar angļu koloniālisma laikā celtām celtnēm, lieliskiem modernā rajona un Austrumu Pērles skatiem upes pretējā krastā. Akrobātu šovs – ķīnieši spēj ikvienu atstāt bez valodas.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga – STambula – Pekina un Šanhaja – Stambula – Rīga (ekonomiskā klase), lidostu nodokļi, iekšzemes lidojumi Ķīnā;
• vilciena biļetes guļamvagonos Ķīnā (kajītē 4 personām);
autobuss ceļojuma laikā;
• nakšņošana 3* un 4* viesnīcās ( Longsheng – vienkāršā tūristu klases viesnīcā) ar brokastīm, pusdienām vai vakariņām;
• ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
grupas vadītāja pakalpojumi;
• vietējo gidu pakalpojumi;
• Ķīnas vīzas izmaksas;
• veselības apdrošināšana.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās - 550 EUR;
• personīgie izdevumi;
• ieejas maksa pasākumos un objektos, kuri nav minēti programmā;
• dzeramnauda šoferiem, vietējiem gidiem, grupas pavadonei un apkalpojošajam personālam ~90 USD.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!