Mani ceļojumi

Bangkoka, Khao Sok, Krabi un Koh Lipe sala

Kad braucam

Izbraukšana 13.03.2020
Atgriešanās 27.03.2020
  • 28.02.2020 - 13.03.2020
  • 06.03.2020 - 20.03.2020
  • 13.03.2020 - 27.03.2020

Ilgums

15 dienas

Cena

no 1469.00
Drukāt!

Atpūta Taizemē sniedz iespēju ielūkoties senā austrumu kultūrā un vēsturē, priecāties par gleznainiem dabas skatiem un iespaidīgiem Budas tempļiem, kā arī laiski baudīt dzērienus skaistās pludmalēs. 

Izlidošana katru piektdienu līdz 13.03.

1. diena
Lidojums Rīga – Taškenta - Bangkoka.

2. diena
Pasu un muitas formalitāšu kārtošana, tikšanās ar krieviski runājošu gidu. Transfērs uz Bangkokas centru. Iekārtošanās viesnīcā un brīvais laiks. Nakšņošana Bangkokā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm - viena   no apskates ekskursijām pēc izvēles: Bangkokas vai Ajutajas apskates ekskursija. Rītausmas tempļa    Wat Arun    un guļošā Budas    Wat Pho    tempļa apmeklējums, kā arī    Karaļa pils    un galvenās valsts svētvietas –    Smaragda Budas    tempļa -apmeklējums. Izbraukums ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Dārglietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums. Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā). Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas. Pastaiga pa  Khao San ielu un Sarkano lukturu rajonuIzbraukšana no viesnīcas ap plkst. 21.00, atgriezīsimies ap pusnakti. Nakšņošana Bangkokā.

4. diena
Ierašanās Taizemes dienvidos.  Khao Sok   un  Cheo Lan  ir vieni no skaistākajiem un pazīstamākajiem dabas rezervātiem Āzijas dienvidaustrumos. Ierašanās piestātnē un apskates laukumā, no kura paveras skaista panorāma uz džungļiem un  Cheo Lan  ezeru. Lielā koka laivā dosimies apskates braucienā  pa ezeru caur applūdušiem mežiem un milzu kaļķakmens klintīm. Iekārtošanās viesnīcā uz ūdens. Pusdienas viesnīcas restorānā. Koraļļu alas apmeklējums un īsa pastaiga pa džungļiem. Atgriešanās viesnīcā, brīvais laiks atpūtai un peldēm. Vakariņas viesnīcas restorānā.

5. diena
Agrie rīti  Cheo Lan  ezerā ir fantastiskākais un aizraujošākais laiks, kad ir unikāla iespēja redzēt mākoņu veidošanos! Tvaika strūklas paceļas no ūdens un, veidojot nelielus mākoņus, apstājas pie klintīm, kas iekļāvušas ezeru. Rīta safari ezerā, kur būs iespēja redzēt retu sugu dzīvniekus, putnus un zivis. Atgriešanās viesnīcā un brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Mikroautobusā dosimies uz nākamo pieturvietu, kur par papildu maksu būs ie spēja doties braucienā ar bambusa plostiem pa Sokas upi - gleznaināko Taizemes meža upi. Būs pieturvietas, kurās būs iespējams peldēties un iziet krastā. Pusdienas. Nākamajā pieturvietā pēc vēlēšanās, par papildu maksu būs iespēj a doties ziloņu safari. Turpinājumā divu stundu brauciens līdz Krabi. Otrajā dienas pusē - ierašanās Krabi un iekārtošanās viesnīcā.

6.-8. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Krabi. Peldēšanās, sauļošanās, masāžas (par papildu maksu). Nakšņošana Krabi.

9. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Krabi. Peldēšanās, sauļošanās, masāžas (par papildu maksu). Vakarā -brauciens uz Krabi nakts tirgu - kolorītu vietu Krabi vecpilsētas centrā. Ielu tirdzniecība, suvenīri, apģērbi, taizemiešu virtuve, plašs zivju produkcijas sortiments, vietējo mākslinieku uzstāšanās un ļoti zemas cenas. Nakšņošana Krabi.

10. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni, brauciens ar ātrgaitas laivām uz jūras nacionālo parku  Tarutao un  Koh Lipe   salu, ko dēvē par ”Taizemes Maldīvām”. Ierašanās un reģistrācija nacionālajā parkā. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Koh Lipe salā.

11. - 13. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana Koh Lipe salā. Tarutao Nacionālā jūras rezervāta salas pārsteigs ar smalkajām baltajām smiltīm, tirkīza krāsas kristāldzidro jūru un skaisto zemūdens pasauli. Ūdeņi, kas apņem salas, tiek uzskatīti par labākajiem zemūdens peldēšanai Āzijas dienvidaustrumu reģionā. Būs iespēja pastaigāties pa salu, sauļoties un peldēt blakus esošajās pludmalēs, kā arī apskatīt, kā dzīvo vietējie iedzīvotāji. Būs laiks arī atpūtai kādā no pludmales bāriem. Nakšņošana Koh Lipe salā.

14. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Bangkoku. Transfērs uz viesnīcu un reģistrācija. Nakšņošana viesnīcā Bangkokā.

15. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Bangkokas lidostu. Lidojums mājup.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga – Taškenta – Bangkoka – Taškenta – Rīga, (  Uzbekistan Airways), lidostas nodokļi;
• 20 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža;
• ēdināšana lidojumos Rīga – Taškenta – Bangkoka – Taškenta – Rīga;
• visi transfēri pēc programmas (avio transfēram 15 kg nododamā bagāža);
• krieviski/angliski runājoša gida pakalpojumi Bangkokā;
• latviešu, krievu un angļu valodā runājoša tūroperatora pārstāvja pakalpojumi;
• dzīvošana viesnīcās ar brokastīm (divvietīgos numuros);
• programmā minētās ekskursijas;
• programmā minētās pusdienas un vakariņas.

Par papildu maksu:
• medicīniskā apdrošināšana;
• Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām ~52 EUR;
• ekskursija uz Ajutaju ar pusdienām ~52 EUR;
• nacionālais teātris  Siam Niramit Bangkok ~39 EUR;
• vakara izklaides ekskursija  Khao San un Sarkano lukturu rajons ~20 EUR;
• brauciens ar bambusa plostiem pa Sokas upi un pusdienas ~18 EUR;
• Pi Pi sala ~45 EUR;
• Krabi salas ~14-32 EUR;
• ieejas biļetes Tarutao nacionālajā parkā Koh Lipe salā ~9 EUR;
• kruīzs pa Mu Koh Adang-Rawi arhipelāgu ~52 EUR;
• Taizemes vīza Latvijas nepilsoņiem.

  amazing-thailand-smile-logo-200px.png (9,21 KB)

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!