Mani ceļojumi

Burvīgā Taizeme

Kad braucam

Izbraukšana 06.03.2020
Atgriešanās 20.03.2020
  • 28.02.2020 - 13.03.2020
  • 06.03.2020 - 20.03.2020
  • 13.03.2020 - 27.03.2020

Ilgums

15 dienas

Cena

no 1248.00
Drukāt!

Izlidošana katru piektdienu līdz 13.03.

1. diena
Lidojums Rīga – Taškenta - Bangkoka.

2. diena
Pasu un muitas formalitāšu kārtošana, tikšanās ar krieviski runājošu gidu. Transfērs uz Bangkokas centru. Iekārtošanās viesnīcā un brīvais laiks. Nakšņošana Bangkokā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm - viena no apskates ekskursijām pēc izvēles: Bangkokas vai Ajutajas apskates ekskursija. Rītausmas tempļa  Wat Arun  un guļošā Budas  Wat Pho  tempļa apmeklējums, kā arī  Karaļa pils  un galvenās valsts svētvietas –  Smaragda Budas  tempļa -apmeklējums. Izbraukums ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Dārglietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums. Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā). Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas. Pastaiga pa Khao San ielu un Sarkano lukturu rajonu.   Izbraukšana no viesnīcas ap plkst. 21.00, atgriezīsimies ap pusnakti. Nakšņošana Bangkokā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Kvai upes ieleju Kančanaburi provincē. Jums būs iespēja ieraudzīt īsto Taizemi, Jūsu skatam pavērsies burvīgas ainas – nacionālie parki, ūdenskritumi, kokosa palmu plantācijas, meži un pauguri. Peldošā tirgus  Damnoen Saduak   apmeklējums – savdabīga atrakcija un vienlaikus arī tirdzniecības vieta. Šī brauciena laikā būs iespēja tirgoties, neizkāpjot no laivas. Apmeklēsiet brīnumaino  Wat Tham Sua  templi (Tīģera ala) –  vienu no Dienvidtaizemes greznākajiem tempļiem un svētceļotāju galvenajiem galamērķiem. Pastaiga pa  Erawan  Nacionālo parku pasakainā tropu mežā, kas slēpj sevī brīnišķīgu septiņu līmeņu ūdenskritumu. Pusdienas  Erawan   Nacionālā parka teritorijā. Ierašanās naktsmītnē – mazās un mājīgās mājiņās, kas celtas uz plostiem. Par papildu maksu š eit būs iespēja izbaudīt īstu taizemiešu masāžu. Vakariņas un atpūta.

5. diena
Nesteidzīgas brokastis, baudot burvīgo skatu uz rīta saules apspīdētajiem džungļiem. Tikšanās ar vietējo augu speciālistu tajiešu tautas medicīnas aptiekā. Karsto termālo avotu apmeklējums. Peldēšanās dažādu temperatūru ūdeņos (līdz pat 44 °C), kontrastā ar vēso kalnu upes un avotu ūdeni. Tējas degustācija tējas namiņā, kur būs iespēja nobaudīt dažādas tajiešu tējas. Pēc tējas namiņa apmeklējuma dosimies apskatīt augļu plantāciju,   Sai Yok Noi  ūdenskritumu un “Nāves dzelzceļu’’ .  Dosimies uz Ziloņu ciematu, kur būs iespēja vērot ziloņu šovu un doties izjādē pa džungļiem ziloņa mugurā. Par papildu maksu iespēja peldēties ar ziloņiem.  Gardas un sātīgas pusdienas restorānā. Apstāšanās pie senā tempļa, kur dzīvo savvaļas pērtiķi, iespēja pabarot tos. Došanās uz Pataiju. Ierašanās Pataijā vēlu vakarā.

6.-8. diena
Brokastis viesnīcā.  Pataija  – tā ir unikāla izklaides industrija, īpaša jautrības, bezrūpības, miermīlības un prieka atmosfēra. Jūs gaida liela vācu, franču, itāļu, japāņu un ķīniešu ēdienu izvēle restorānos. 

9. diena
Brokastis viesnīcā. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Transfērs uz Kočangu - pēdējo paradīzes salu Āzijas dienvidaustrumos. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana Kočangas salā.

10.-13. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Kočangā. Peldēšanās, sauļošanās, masāžas (par papildu maksu). Nakšņošana Kočangā.

14. diena
Brokastis viesnīcā. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Transfērs uz Bangkoku un brīvais laiks pilsētā. Nakts viesnīcā Bangkokā.

15. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Bangkokas lidostu. Lidojums mājup.

Cenā iekļauts:
 lidojums Rīga – Taškenta – Bangkoka – Taškenta – Rīga, ( Uzbekistan Airways), lidostas nodokļi;
• 20 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža;
• ēdināšana lidojumos Rīga – Taškenta – Bangkoka – Taškenta – Rīga;
• visi transfēri pēc programmas;
• prāmja biļetes uz Kočangas salu un atpakaļ;
• krieviski/angliski runājoša gida pakalpojumi;
• dzīvošana viesnīcās ar brokastīm (divvietīgos numuros);
• programmā minētās ekskursijas;
• programmā minētās pusdienas un vakariņas.

Par papildu maksu:
• Taizemes vīza Latvijas nepilsoņiem;
• medicīniskā apdrošināšana;
• Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām ~52 EUR;
• ekskursija uz Ajutaju ar pusdienām ~52 EUR;
• nacionālais teātris Siam Niramit Bangkok ~39 EUR;
• vakara izklaides ekskursija Khao San un Sarkano lukturu rajons ~20 EUR;
• peldēšanās ar ziloņiem ~ 22 EUR.

 

amazing-thailand-smile-logo-200px.png (9,21 KB)

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!