Mani ceļojumi

Jaungada piedzīvojums Seviļā

Kad braucam

Izbraukšana 28.12.2019
Atgriešanās 01.01.2020

Ilgums

5 dienas

Cena

no 699.00
Drukāt!

Cena vienai personai ar viesnīcu  M. A. Hotel Sevilla Congresos 4* - 699 EUR

Vai vēlaties apskatīt vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence? Vai gribat sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā? Tad paviesojieties Seviļā – vienā no galvenajiem Spāniju apmeklējošo tūristu galamērķiem - un iegūstiet neaizmirstamu Jūsu dzīves atmiņu lappusi!

1. diena
Plkst. 07.50-11.30 lidojums Rīga-Seviļa.

Seviļas ekskursija (40 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 13.00, ilgums: ~4 stundas.
Ekskursijas laikā apskatīsim ievērojamākos Seviļas pilsētas arhitektūras objektus – galvenokārt vecpilsētu, kurā atrodas vairākas UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautas celtnes. Gids mums parādīs Seviļas universitāti, veco tabakas fabriku, kurā savulaik strādāja Karmena, San Telmo pili, Zelta torni, Izabelas II tiltu, Makarenas baziliku, Spānijas laukumu un Ibero – Amerikas ekspozīcijas teritoriju. Lielākā vērība ekskursijas laikā tiks pievērsta pasaulslavenajai Seviļas katedrālei.
Atgriešanās viesnīcā plkst. ~17.00.
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Seviļas katedrālē

2. diena
Ekskursija uz Kordovu (80 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00, ilgums: ~9-10 stundas.
Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Pilsētas apskate vainagosies ar Kordovas Lielās mošejas – katedrāles apmeklējumu.
Pēc pusdienām dienas otrajā pusē tiks dots brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā plkst. ~23.30.
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša pavadošā gida un Kordovas vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē un pusdienas (t. sk.  glāze vīna un ūdens).

Flamenko priekšnesuma apmeklējums El Palacio Andaluz (50 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 21.00, ilgums: ~1,5 stundas.
Flamenko priekšnesums notiks atjaunotā noliktavā, kas nodrošina telpu  ~500 m 2 platībā - tajā izvietota skatuve, tipisks Andalūzijas vīna pagrabs un galdi ar pilnu bāra un restorāna servisu. Apakšējā stāvā atrodas neliela skatuve, restorāns un bārs. Augšējā daļa ietver teātra tipa izvietojumu ar sēdvietām un galdiņiem, no kuriem var vērot priekšnesumus un klausīties mūziku.
El Palacio Andaluz  par saviem priekšnesumiem, kas aptver plaša spektra flamenko stilus, ir ieguvis neskaitāmas nacionālās un starptautiskās balvas.
Pamatstāvā atrodas Vīna pagraba muzejs ar tajā iekļauto izstādi „Andalūziešu flamenko muzejs un māksla”. Tajā var apskatīt flamenko priekšnesumos izmantotos priekšmetus un tērpus, kā arī solistu fotogrāfijas. Te atrodami arī citi eksponāti, kas ir būtiski andalūziešu kultūras identitātei, piemēram, keramika, vīns un jāšanas sporta atribūti.
Tie, kuri apmeklē flamenko priekšnesumus, izstādi var apmeklēt bez maksas.
Cenā iekļauts: transports, flamenko priekšnesums, viens dzēriens.

3. diena
Ekskursija uz Granadu (100 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 08.00, ilgums: ~11-12 stundas.
Pilnas dienas ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. Vispirms vietējā gida pavadībā apskatīsim Granadas pilsētas ievērojamākās vietas, bet pēc pusdienām viesosimies 14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksā Alhambrā.
Atgriešanās viesnīcā plkst. ~19.30.
Cenā iekļauts: transports, pavadošā angliski runājošā gida, Granadas pilsētas angliski runājošā gida un oficiālā Alhambras angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Alhambrā un pusdienas (t. sk. glāze ūdens un vīna).

4. diena 
Ekskursija uz Rondu (70 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00, ilgums: ~9 stundas.
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de toros de Ronda, kā arī vecpilsētu. Pēc pusdienām tiks dots brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā plkst. ~18.00.
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida un Rondas pilsētas angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Plaza de toros de Ronda un pusdienas (t. sk. glāze ūdens un vīna).

5. diena
Lidojums Seviļa-Rīga plkst. 21.25-02.45.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga-Seviļa-Rīga;
• lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg nododamā bagāža;
• transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
• nakšņošana un broka
stis viesnīcā  M. A. Hotel Sevilla Congresos 4*;
• Jaungada svinības viesnīcā.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā   M. A. Hotel Sevilla Congresos 4* - 125 EUR;
• ekskursijas;
• vieta pie avārijas izejas lidmašīnā jeb „garo kāju rinda” - 15 EUR;
• vieta lidmašīnā pie ejas (garantēta tikai turpceļā) - 5 EUR;
• vieta lidmašīnā pie loga (garantēta tikai turpceļā) - 5 EUR;
• veselības apdrošināšana.

Iegādājoties tikai lidojumu Rīga-Seviļa-Rīga, ceļojuma cena 1 personai - 369 EUR.


Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma