Kāzas un medusmēnesis - divi vienā! Ieteikumi kāzām ārzemēs

Kāzas ir divu cilvēku dzīves svarīgākais notikums, ko nereti aizēno rūpes par garajiem galdiem, ceremonijām un galvas lauzīšana, kurus radus un draugus uz tām aicināt. Ko sakāt par ideju – aizbēgt no tā visa, lai šī diena ir tikai jūsējā, turklāt īsts piedzīvojums? Kāzas ārpus Latvijas būs gan īpašs notikums, gan vienlaikus arī medusmēnesis, bet ar radiem un draugiem pēc tam varēsiet sarīkot foto atmiņu vakaru.

Vai jūs labprātāk kāzas svinētu brīvā dabā pie jūras, okeāna vai augstu kalnos? Tur, kur kāzu maršu fonā papildina viļņu šalkoņa un eksotisku putnu vīterošana, bet neērtās augstpapēžu kurpes un cietos apavus nomaina zīdainas smiltis? Vai jūs tomēr labprātāk dotu priekšroku ziemīgām svinībām kalnos un medusmēnesim omulīgā slēpošanas kūrortā? Jā! Bet tas šķiet pārāk dārgi…?

 

Jā, pastāv mīts, ka kāzas ārzemēs ir ārkārtīgi dārgas… Taču patiesībā bieži vien ceremonijas izmaksas eksotiskā vietā ir tādas pašas vai pat mazākas nekā pašmāju tradicionālās svinības divu dienu garumā ar simt draugiem, radiem un kolēģiem. Kāpēc?

Jūs varat apvienot kāzas ar medusmēnesi. Ja medusmēnesī plānojat doties ceļojumā, tad izmaksas par lidojumu, nakšņošanu viesnīcā un ēdināšanu varat apvienot. Ja jūs vēlaties šo īpašo dienu tikai sev, tad kāzas ārzemēs ir labs attaisnojums, lai izvairītos no lielām svinībām. Jums nebūs jāmaksā par viesu izklaidēšanu, ēdināšanu un izguldināšanu. Šī diena būs tikai un vienīgi jums, bez rūpēm, vai viesiem viss patīk un pietiek. Reizi dzīvē jūs taču varat būt egoisti, vai ne?

Jums nebūs jārūpējas par kāzu plānošanu. Kāzu ceremoniju organizēs profesionāls kāzu konsultants, kas parūpēsies par laulību vietas dekorēšanu, mūziku, torti, fotografēšanu vai līgavas un līgavaiņa sapošanu, protams, tas atkarīgs no izvēlētā kūrorta piedāvājuma.

Izvēloties eksotiskas vietas ar siltu klimatu, jums nebūs jāuztraucas par laikapstākļiem – tur vienmēr ir lielisks laiks! Turklāt eksotiskie augi, ziedi vai košs saulriets okeāna krastā būs ideālas bezmaksas dekorācijas vai fons neaizmirstamai fotosesijai, kas paliks atmiņā uz mūžu.

 

Laulību veidi

Simboliskās tiek organizētas kā skaists rituāls, bet bez juridiska spēka. Šī ir lieliska alternatīva arī tiem, kas laulību jau reģistrējuši Latvijā, taču ceremoniju vēlas iemūžināt kādā eksotiskākā vietā. Turklāt šī izvēle aiztaupīs ne pārāk vienkāršo nepieciešamo dokumentu sagatavošanu.

Civilās notiek pilnvarotas personas vadībā kādā no kūrortiem. Laulības ir saistošas un legālas.

Reliģiskās notiek attiecīgās konfesijas ēkā vai priestera vadībā kādā no kūrortiem. Laulības ir saistošas un legālas.

 

Laulību vietas

 

Pludmalē

Ja neesat tradicionālu kāzu piekritēji, kāpēc gan neatstāt pēdu nospiedumus smiltīs, salaulājoties kādā pasakaini skaistā pludmalē?

Piemēram, Benagilas alas Algarvē – alu plašie izliekumi veido kupolveidīgu telpu, padarot to par unikālu, nomaļu un sapņaini romantisku kāzu ceremonijas vietu. Sarunājiet laulības reģistratoru, paņemiet nomā zvejas laivu un izsakiet zvērestus dabas veidotā kapelā!

Iesakām izvēlēties arī viesnīcas skaistākajos pasaules kūrortos ar interesantu laulību norises programmu. Tādas ir pieejamas Maurīcijā, Šrilankā, Taizemē, Indonēzijā, Seišelu salās, Maldīvu salās, Grieķijā, Itālijā, Karību jūras salās – Bahamās, Jamaikā, Grenādā, Barbadosā, Antigvā, Sentlūsijā.