Mani ceļojumi

Dodoties uz Zanzibāru

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.        Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

PIRMS DOŠANĀS UZ ZANZIBĀRU
SVARĪGI!  Visiem tūristiem pirms ceļošanas uz Zanzibāru jāsaņem vīza. Lai pieteiktos vīzai, sekojiet informācijai  ŠEIT

COVID-19 TESTS
Visiem pasažieriem no 5 gadu vecumam jāveic Covid-19 PCR testu ne ātrāk kā 96 stundas pirms ierašanās Zanzibāras lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Zanzibāras lidostā ir atlikušas vairāk nekā 96 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas   https://covid19sertifikats.lv

SVARĪGI!  Informējam, ka visiem tūristiem (arī vakcinētajiem un ar COVID-19 izslimojušiem) ir nepieciešams negatīvs COVID-19 tests, kas veikts veikts ne ātrāk kā 96h   pirms ierašanās Zanzibāras lidostā.

COVID-19 rezultātam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

  • Personas vārds un uzvārds
  • Dzimšanas dati
  • Pases numurs/Personas kods
  • Testa datums un laiks
  • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
  • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

SVARĪGI!  Ceļotāji kuri apmeklējuši tādas valstis kā Afganistānu, Brazīliju, Kongo, Ēģipti, Franciju, Indiju, Indonēziju, Filipīnas, ASV vai Angliju pēdējos 14 dienu laikā pirms ierašanās Zanzibārā, var tikt veikts RAT tests (izmaksas jāsedz pašam ceļotājam).

CEĻOTĀJU UZRAUDZĪBAS VEIDLAPA (Traveller Surveillance Form)
Visiem tūristiem, kas dodas uz Zanzibāru, ir jāaizpilda ceļotāju uzraudzības veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma. Veidlapu varat aizpildīt   ŠEIT

APDROŠINĀŠANA
Katram tūristam, dodoties uz Zanzibāru, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā!

IERODOTIES ZANZIBĀRĀ

  • Ceļotājiem, kas ierodas Zanzibāras lidostā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests.
  • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
  • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
Zanzibāras valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesedz viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties Zanzibārā ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Zanzibāra nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

Atjaunots 26.11.2021 11:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!