Mani ceļojumi

Ieceļošanas noteikumi - TURCIJA

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.    Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

PIRMS DOŠANĀS UZ TURCIJU
· Jauzrāda negatīvu PCR testu (kas veikts ne agrāk par 72 stundām pirms izlidošanas) vai antigēna ekspress-testu (PAT testu, kas veikts ne agrāk par 48 stundām pirms izlidošanas).
· No testa uzrādīšanas atbrīvotas pilnībā vakcinētas personas (ja pagājušas vismaz 14 dienas pēc vakcinācijas procesa noslēguma) uzrādot vakcināciju apstiprinošu dokumentu (informācijai jābūt angļu valodā) un personas, kuras pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojušas Covid-19 (jāuzrāda veidlapa 027/U, kurā ir apstiprinājums angļu valodā, ka persona nav infekcioza, un kurā norādīts slimošanas laiks un attiecīgās personas privātie dati).

Visiem ceļotājiem, kas dodas uz Turciju, ir jāaizpilda ceļotāja iebraukšanas veidlapa ( Traveler Entry Form). Veidlapu nepieciešams aizpildīt 72 stundu laikā pirms ierašanās Turcijā.

-> IEBRAUKŠANAS VEIDLAPA
-> ATVĒRT DETALIZĒTĀKUS NOTEIKUMUS CEĻOŠANAI UZ TURCIJU

Atjaunots 13.10.2021 11:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!