Mani ceļojumi

Ieceļošanas noteikumi - TENERIFE

Uzmanību!
Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.  Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

PIRMS DOŠANĀS UZ TENERIFI
Negatīvs Covid-19 PCR tests, kas veikts ne ātrāk par 72 stundām pirms ieceļošanas, vai negatīvs RAT antigēna testa rezultāts, kas veikts ne ātrāk par 24 stundām pirms ieceļošanas (angļu valodā + QR kods, elektroniskā vai papīra formātā).   Bērniem līdz 12 gadu vecumam tests nav jāveic.

Personām, kuras ir izslimojušas ar Covid-19, medicīnisks dokuments, kas apliecina, ka persona pēdējo 12 līdz 180 dienu laikā ir izslimojusi ar Covid-19 un var to apliecināt ar digitālo sertifikātu   www.covid19sertifikats.lv  persona ir atbrīvota no prasības uzrādīt negatīva Covid-19 testa rezultātu
Ja ceļotājs ir saņēmis pilnu vakcinācijas kursu (2 devas Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinopharma, vai ar vienu devu Johnson & Johnson) pret Covid-19 un kopš pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas ir pagājušas vismaz 15 dienas, tad uzrādot vakcināciju apstiprinošu dokumentu (digitālais sertifikāts   www.covid19sertifikats.lv   persona ir atbrīvota no prasības uzrādīt negatīva Covid-19 testa rezultātu.
• Vakcinācijas sertifikātam ceļojuma laikā jābūt derīgam.
https://www.mfa.gov.lv/lv/informacija-par-dosanos-uz-arvalstim-un-iecelosanulatvija-covid-19-ierobezojumu-laika
• Medicīniskās e-veidlapas (FCS)   (tikai nevakcinētajiem)  aizpilda katra persona un QR koda saņemšana pirms atlidošanas uz galamērķi,iekap̄šanā lidmašīnā bez QR koda apstiprinajuma tiks atteikta ̄ .
  https://www.spth.gob.es
*Vakcinētajiem/pārslimojušajiem ir jāpārbauda, vai viņu sertifikāts ir derīgs ieceļošanai:  
https://www.spth.gob.es/spain-validator

APDROŠINĀŠANA
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurās iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

Atjaunots 08.04.2022

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!