Mani ceļojumi

Ieceļošanas noteikumi - TENERIFE

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.  Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

PIRMS DOŠANĀS UZ TENERIFI
Visiem pasažieriem no 12 gadu vecumam jāveic Covid-19 PCR testu ne ātrāk kā 72 stundas pirms ierašanās Tenerifes lidostā vai RAT tests ne ātrāk kā 48 stundas pirms ierašanās Tenerifes lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Tenerifes lidostā ir atlikušas vairāk nekā 48 vai 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas   https://covid19sertifikats.lv 

Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!
COVID-19 testa rezultātam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. 

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

Izņēmumi:
PCR testi nav jāveic personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā) par to, ka pasažieris ir izslimojis ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne mazāk kā 11 dienas, bet ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Tenerifē.  
SVARĪGI!
 Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra (drukātu) vai digitāla formātā jāņem līdzi dodoties ceļojumā. Kā arī, sertifikātā jābūt norādītam pozitīvā PCR testa rezultāta datumam.

Vai personas, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Tenerifē.  
SVARĪGI!  Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra (drukātu) vai digitāla formātā jāņem līdzi dodoties ceļojumā.

SVARĪGI!:  Personām, kuras nevarēs uzrādīt nepieciešamos dokumentus - negatīvu COVID-19 PCR testu vai IgG antivielu seroloģiskā testa rezultātu, tiks liegta iekāpšana lidmašīnā!

CEĻOTĀJA VESELĪBAS VEIDLAPA (FCS)
Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Tenerifi, ir obligāti ne vairāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas valstī jāaizpilda veselības veidlapa vietnē:   https://www.spth.gob.es/. Ceļotāji ir personīgi atbildīgi par korektas informācijas sniegšanu reģistrācijas formā.

Veiksmīgi aizpildot veselības veidlapu, ceļotājam tiek piešķirts QR kods, kas būs jāuzrāda drukātā vai digitālā veidā. Aizpildot vienu veidlapu vairākiem cilvēkiem, katram ceļotājam tiek ģenerēts QR kods.

Aizpildot veselības veidlapu, jānorāda tās viesnīcas adrese, kurā plānojat palikt. Visas viesnīcu adreses Tenerifē variet atrast pie sava ceļojuma aģenta.

APDROŠINĀŠANA
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurās iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ  IERODOTIES TENERIFĒ
!!! Tūristiem ierodoties Tenerifē pēc nejaušības principa var likt nākamo 48 stundu laikā veikt PCR testu. Testa rezultāts būs jāiesniedz atbildīgajām varasiestādēm. Par testu tūristam būs jāmaksā par saviem līdzekļiem. Tūristam kuram tiek likts veikt PCR testu tiks sniegta rakstiska informācija par drošības prasību ievērošanu.

Visu tūristu drošībai visās Tenerifes viesnīcās būs nepieciešams uzrādīt ES Covid sertifikātu, lai izmantotu viesnīcas, restorānus, SPA centrus, sporta zāles un citas publiskas vietas.

• Mobilajā tālrunī ir obligāti jāinstalē lietotne   Radar COVID, kas atkarībā no jūsu atrašanās vietas informē jūs, ja ir bijusi iespējama saskarsme ar COVID-19 inficētu personu.
• Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
• Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
• Ierodoties viesnīcā, čemodāni tiek dezinficēti.

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
Kanāriju salu valdība uzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19 un sedz viņiem ārstēšanas izmaksas un izmitināšanu gan inficētajai personai, gan līdzi ceļojošiem radiniekiem. Palīdzība ir spēkā personām, kuras Tenerifē ieradušās tūrisma nolūkos, ne ilgāk kā 30 dienu periodā un ir uzturējušies oficiālā izmitināšanas vietā.

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Kanāriju salas nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšanas firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. 

SVARĪGI: Ja ceļojumu laikā prādās saslimšanas simptomi, ir jāpaliek savā numuriņā un jāzvana uz kādu no šiem numuriem.
Lai saņemtu informāciju un/vai padomus par Covid, turpmāk zvaniet:
Santakrusas de Tenerifes provincē: +34 922 842 279
Laspalmas provincei: +34 928 846 579
Kanāriju salu valdības tālruņa numuri Covid tūristu palīdzības sniegšanai.

Atjaunots 22.11.2021 11:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!