Mani ceļojumi

Ieceļošanas noteikumi - MAURĪCIJA

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.  Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

PIRMS DOŠANĀS UZ MAURĪCIJAS SALĀM

Visiem pasažieriem  jāveic Covid-19   PCR tests  ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Maurīcijas salas lidostā (t.i., ja līdz ierašanai ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam,   papīra formātā, angļu valodā.  Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!
COVID-19 rezultātam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. 

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

SVARĪGI!:  Maurīcijas salās tiks ielaistas un drīkst uzturēties TIKAI personas, kuras ir saņēmušas pilnu vakcināciju pret COVID-19! Izņēmums - bērni līdz 18 (17,99) gadu vecumam  (otrajai vakcīnas devai ir jābūt saņemtai vismaz 2 nedēļas pirms ierašanās Maurīciju salās, savukārt, Johnson & Johnson Janssen vakcīnas  devai ir jābūt saņemtai  vismaz 28 dienas pirms ierašanās Maurīciju salās). 

SVARĪGI!
 Izslimojušām personām jāiesniedz oficiāla izziņa, ka persona ir izslimojusi un atveseļojusies, kā arī apliecinājums par vakcināciju ar vienu Astra Zeneca, Covaxin, Moderna, Pfizer-Biontech, Sinovac, Sinopharm vai Sputnik V devu - vismaz 14 dienas pirms ierašanās Maurīcijas salās vai Janssen 1 vakcīnas deva – vismaz 28 dienas pirms ierašanās Maurīcijas salās.

SVARĪGI! PCR TESTS IR JĀVEIC VISIEM GAN ZĪDAIŅIEM, GAN BĒRNIEM, GAN VAKCINĒTAJIEM!

MAURĪCIJU SALAS ALL-IN-ONE CEĻOTĀJU VEIDLAPA
Visiem tūristiem, kas dodas uz Maurīcijas salām, ir jāaizpilda ceļotāju veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma. Veidlapu varat lejupielādēt ŠEIT

Aizpildot veidlapu, būs jāievada tās viesnīcas adrese, kurā tūrists uzturēsies. Pēc anketas aizpildīšanas tiks ģenerēts QR kods, kas jāizdrukā un jāuzrāda migrācijas dienestam.

Pēc veidlapas aizpildīšanas Jūs uz savu e-pastu saņemsiet PDF dokumentu, kuru nepieciešams ņemt līdzi ceļojumā! 

APDROŠINĀŠANA
Katram tūristam, dodoties uz Maurīcijas salām, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā!

IERODOTIES MAURĪCIJAS SALĀS
Ierodoties viesnīcā visiem tūristiem ir nepieciešams veikt bezmaksas viesnīcas nodrošinātu (RAT) antigēnu tests:

  • Ja tas ir negatīvs, tūristi var turpināt savu atpūtu.
  • Ja tas ir pozitīvs, tūrists tiks izolēts kūrortā vai slimnīcā (atkarīgs no situācijas).

Ceļojuma piektajā dienā visiem tūristiem obligāti jāveic atkārtots viesnīcas nodrošināts bezmaksas (RAT) antigēnu tests!

CEĻOJUMA LAIKĀ

  • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
  • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
Maurīciju salu valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesedz viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties uz Maurīcijas salām ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

Atjaunots 12.11.2021 15:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!