Mani ceļojumi

Dodoties uz Madeiru

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.  Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.


DODOTIES UZ MADEIRU

Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Madeiras lidostā vai (RAT) antigēnu tests, kurš veikts ne ātrāk kā 48 stundas līdz ieceļošanai Madeirā.

Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi! Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas   https://covid19sertifikats.lv

COVID-19 tesam jābūt digitālā vai papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. 

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC:

 • Bērniem līdz 12 gadu vecumam
 • Personām kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu balstoties uz oficiālu ES vakcinācijas kārtību, ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Madeirā.  
  SVARĪGI!Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra formātā (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā.
 • PCR testi nav jāveic personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā) par to, ka pasažieris ir izslimojis ar COVID-19 pēdējo 180 dienu laikā, pirms ierašanās Madeirā. 
  SVARĪGI!  Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra formātā (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā. Kā arī, sertifikātā jābūt norādītam pozitīvā PCR testa rezultāta datumam.

PASAŽIERU LOKĀCIJAS KARTE (FCS)
Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecumam pirms došanās uz Madeiru, ir jāaizpilda FCS veidlapa.  Veidlapu nepieciešams aizpildīt vismaz 12h līdz 48h laikā pirms ierašanās Portugālē! Elektroniskā veidlapa ir jāaizpilda vietnē   https://madeirasafe.com/#/login, kur būs jāaugšupielādē pierādījums par negatīvu testu vai izslimošanas/vakcinācijas sertifikāts. Pēc veidlapas aizpildišanās katram tūristam tiks ģenerēts QR kods, kurš ir jāsaglabā viedtālrunī un būs jāuzrāda lidostā! 

Ceļotāji ir personīgi atbildīgi par korektas informācijas sniegšanu veidlapā. 

APDROŠINĀŠANA
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā un noformēt Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK) un ņemt to līdzi ceļojumā!

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ IERODOTIES PORTUGĀLĒ

 • Ceļotājiem, kas ierodas Madeiras lidostā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests.
 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

INFORMĀCIJA PAR IEROBEŽOJUMIEM

 • Restorāni un kafejnīcas ir atvērtas līdz pulksten 01:00.
 • Kultūras pakalpojumi var darboties līdz pulksten 01:00, nodrošinot 50% noslogojumu.
 • Golfa laukumi darbojas, ievērojot noteiktus Golfa federācijas ierobežojumus.

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
Portugāles valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesegs viņu izmitināšanas izdevumus.

Atgriešanās izdevumi tūrista mītnes zemē būtu jāsedz apdrošināšanas firmai, ja klients ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. 

COVID-19 TESTS ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ
Madeiras valdība pirms atgriešanās Latvijā piedāvā tūristiem, kuriem tas nepieciešams, segt RAT vai PCR testa izdevumus, jāizpilda šādi nosacījumi:

• Tūrists reģistrējas mājas lapā madeirasafe.com (reģistrācija jāveic vismaz 4 dienas (96 stundas) pirms izlidošanas);
• Tūrists iesniedz veikto PCR testu ar negatīvu rezultātu;
• Veselības iestādes Madeirā un Porto Santo apstiprina iesniegto testu.

COVID-19 TESTS ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ
Madeiras valdība pirms atgriešanās Latvijā piedāvā tūristiem, kuriem tas nepieciešams, segt RAT vai PCR testa izdevumus, jāizpilda šādi nosacījumi:

• Tūrists reģistrējas mājas lapā www.madeirasafe.com (reģistrācija jāveic vismaz 4 dienas (96 stundas) pirms izlidošanas);
• Tūrists iesniedz veikto PCR testu ar negatīvu rezultātu;
• Veselības iestādes Madeirā un Porto Santo apstiprina iesniegto testu.

Atjaunots 05.11.10.2021 16:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!