Mani ceļojumi

Ieceļošanas noteikumi - FRANCIJA

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.  Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

PIRMS DOŠANĀS UZ ŽENĒVU
COVID-19 TESTS
Visiem pasažieriem (arī vakcinētiem un ar COVID-19 izslimojušiem) jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Ženēvā.

COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC: Bērniem līdz 16 gadu vecumam

TIEŠSAITES REĢISTRĀCIJAS VEIDLAPA
Pasažieriem, kas lido no Lavijas uz Ženevu, 48 stundu laikā pirms izlidošanas jāaizpilda tiešsaistes reģistrācijas veidlapa. Veidlapu iespējams atrast   ŠEIT

SVARĪGI!  Šie noteikumi attiecas arī uz atgriešanos Latvijā, iebraucot Šveicē no Francijas!

DODOTIES UZ FRANCIJU
Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR vai antigēnu (RAT) tests ne ātrāk kā 24h pirms ierašanās Francijas lidostā. Negatīvam testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi! Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas   https://covid19sertifikats.lv

COVID-19 tesam jābūt digitālā vai papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā.

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC:

 • Bērniem līdz 12 gadu vecumam
 • Personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikušas pilnu vakcinācijas kursu, balstoties uz oficiālu ES vakcinācijas kārtību, ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Francijā ( Johnsons&Johnson vakcīnai ne mazāk kā 28 dienas) .
  SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra formātā (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā.
 • PCR testi nav jāveic personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā) par to, ka pasažieris ir izslimojis ar COVID-19 pēdējo 180  dienu laikā, bet ne mazāk kā 11 dienas pirms ierašanās Francijā.
  SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra formātā (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā. Kā arī, sertifikātā jābūt norādītam pozitīvā PCR testa rezultāta datumam.

APDROŠINĀŠANA
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā un noformēt Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK) un ņemt to līdzi ceļojumā!

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ IERODOTIES FRANCIJĀ

 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

IEROBEŽOJUMI FRANCIJĀ
Sadarbīgspējīgs sertifikāts vai negatīvs PCR tests jāuzrāda dodoties uz:

 • Kafejnīcām;
 • Restorāniem;
 • Tirdzniecības centriem;
 • Medicīnas - Sociālās iestādēs;
 • Lidostās;
 • Vilcienos;
 • Autobusos;
 • Kopumā visās sabiedriskās vietās

Par drošību slēpošanas kūrortos:

 • Nevakcinētiem tūristiem būs nepieciešams veikt testu uzreiz pēc ierašanās (izmaksas sedz tūrists). Tests derīgs 48h.
 • Katrā kūrortā ir norādes, kur iespējams veikt testus.
 • Nokļūšana uz testēšanas vietām ir klienta atbildība.
 • Testa aptuvenās izmaksas no 40 līdz 80 EUR – atkarībā no testa veida.

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
Francijas valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesegs viņu izmitināšanas izdevumus.

Atgriešanās izdevumi tūrista mītnes zemē būtu jāsedz apdrošināšanas firmai, ja klients ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam.

Atjaunots 10.12.2021 11:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!