Mani ceļojumi

Ieceļošanas noteikumi - ĒĢIPTE

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.    Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

PIRMS DOŠANĀS UZ ĒĢIPTI  

  • Ieceļojot Ēģiptē jāuzrāda Covid-19 PCR  vai   Antigēnu testa  negatīvu rezultātu drukātā veidā:
    • PCR testa rezultāts nedrīkst būt vecāks par 72h  pirms izlidošanas uz Ēģipti,
    • Antigēnu tests nedrīkst būt vecāks par 24h  pirms izlidošanas uz Ēģipti,
    • Prasība neattiecas uz bērniem, kas jaunāki par 11,99 gadiem.
  • Testēšanas sertifikātam ir jābūt angļu valodā, printētā veidā ar QR kodu vai laboratorijas zīmogu (digitālā veidā netiek pieņemti). 
  • No testa veikšanas atbrīvoti ir TIKAI  pilnu vakcinācijas kursu pabeiguši ceļotāji (pilns ES vakcinācijas sertifikāts ar QR kodu). Jābūt saņemtām divām  vakcīnas devām un pēc otrās vakcīnas devas jābūt pagājušām vismaz 14 dienām. Šobrīd ar Johnson & Johnson 1 vakcīnas devu bez testa ieceļot Ēģiptē nav atļauts. 
  • ​Tiem ceļotājiem, kuri ir izslimojuši Covid-19, saņēmuši tikai 1 vakcīnu ( Johnson & Johnson vai 1 vakcīnu pēc Covid-19 pārslimošanas) tests   IR JĀVEIC!

Citi nepieciešamie dokumenti:
· Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Ēģipti, ir jāaizpilda deklerācijas veidlapa. Veidlapu nepieciešams drukātā veidā ņemt līdzi ceļojumā! Veidlapu varat atrast  šeit. Deklarācija ir jāiesniedz printētā veidā, digitālā formātā netiks pieņemta.
• Ieceļotājiem jāuzrāda arī derīga dzīvības un veselības apdrošināšanas polise.

LR Ārlietu Ministrijas aktuālā informācija saistībā ar koronavīrusa (Covid-19) ierobežojumiem un ceļošanas noteikumiem uz Ēģipti, skatīt šeit! 

APDROŠINĀŠANA
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurās iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

Visiem ceļotājiem - gan vakcinētajiem, gan pārslimojušajiem, gan citiem - pirms iebraukšanas Latvijā nepieciešams aizpildīt elektronisko apliecinājuma anketu vietnē www.covidpass.lv – obligāta QR koda saņemšana ne ātrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas Latvijā. Informāciju aizpildīta par katru personu, QR koda saņemšana obligāta katrai personai atsevišķi.

Atjaunots 23.12.2021 11:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!