Mani ceļojumi

Ieceļošanas noteikumi - BERGAMO (Itālija)

Uzmanību!

Šajā lapā apkopotā informācija par ceļošanas noteikumiem nav oficiāls avots. Noteikumi jebkurā brīdī var mainīties.    Tūrisma aģentūras neuzņemas atbildību par robežu un migrācijas dienestu pieņemtajiem lēmumiem kā arī gadījumā, ja tiek atteikts lidojums paaugstinātas temperatūras vai pozitīva Covid-19 testa gadījumā.

Svarīgi! Mēs lūdzam pasažierus īsi pirms ceļojuma iepazīties ar tajā brīdī spēkā esošajiem noteikumiem.

DODOTIES UZ BERGAMO
Visiem pasažieriem no 6 gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR vai IgG antivielu seroloģiskais tests ne ātrāk kā 48h pirms ierašanās Bergamo lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Bergamo lidostā ir atlikušas vairāk nekā 48 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

COVID-19 negatīvam testam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. 

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

Izņēmumi:
PCR testi nav jāveic personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā) par to, ka pasažieris ir izslimojis ar COVID-19 pēdējo 180 dienu laikā (kopš pirmās pozitīvā rezultāta) pirms ierašanās Bergamo.
SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra formātā (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā. Kā arī, sertifikātā jābūt norādītam pozitīvā testa rezultāta datumam. Vai personas kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Bergamo.
SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra formātā (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā.

Vai personas, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu  (Moderna, Pfizer, Janssen-Johnson&Johnson, Astra-Zeneca vakcīnām)  ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Bergamo .  
SVARĪGI!  Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā   https://covid19sertifikats.lv  un sertifikātu papīra (drukātu) vai digitāla formātā jāņem līdzi dodoties ceļojumā.

SVARĪGI!: Personām, kuras nevarēs uzrādīt nepieciešamos dokumentus - negatīvu COVID-19 PCR testu vai IgG antivielu seroloģiskā testa rezultātu, tiks liegta iekāpšana lidmašīnā!

CEĻOTĀJA TIEŠSAISTES REĢISTRĀCIJAS FORMA
Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Bergamo, ir jāaizpilda tiešsaistes reģistrācija. Ceļotāji ir personīgi atbildīgi par korektas informācijas sniegšanu reģistrācijas formā. Veidlapu varat atrast ŠEIT.

APDROŠINĀŠANA
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurās iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ IERODOTIES BERGAMO

 • Ceļotājiem, kas ierodas Bergamo lidostā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests.
 • SVARĪGI! Jaunie noteikumi laika periodam 16.12.2021. - 31.01.2022. 
  • Personām, kam nav oficiālā vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, pēc ierašanās Itālijā ir jāievēro 5 dienu karantīna. Pēc 5 dienām jāveic atkārtots RAT vai PCR tests, ko katrs tūrists sedz no saviem līdzekļiem.
 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
 • COVID sertifikācija ir obligāta visos kūrortos un pacēlāju izmantošanai.
 • Restorāni, viesnīcas, bāri (ja dodaties iekšā) pārbauda sertifikātu.
 • Negatīvs COVID tests ir derīgs tikai 48 stundas! Pēc 48 stundām būs jāveic jauns tests. To var iegādāties katrā aptiekā (aptuvenā cena 16 - 23 eiro).
 • SVARĪGI! No 06.12.2021 līdz 15.01.2022.,ceļotājiem, kuri Itālijas slēpošanas kūrortos uzturas ilgāk par 2 dienām, pakalpojumi un aktivitātes būs pieejamas TIKAI ar "Super Green Pass". Pakalpojumos ietilpst: viesnīcas, iekštelpu bāri, restorāni, kafejnīcas, klubi, kinoteātri, koncerti, stadioni, slēpošanas pacēlāji, sporta aktivitātes. "Super Green Pass" ir līdzvērtīgs ES vakcinācijas vai atveseļošanās sertifikātiem (no 12 gadu vecuma). Oficiālo sertifikātu derīguma termiņš ir 9 mēneši.
 • Cilvēkiem, kuri pilnu vakcināciju saņēmuši līdz 15.03.2021., no 15.12.2021. "Super Green Pass" nebūs derīga, tādā gadījumā ceļotājiem nepieciešama 3. vakcinācijas deva.
 • Cilvēkiem, kuri vakcinējušies pēc 15.03.2021., lai saņemtu "Super Green Pass", nepieciešama revakcinācija, ja kopš vakcinācijas pabeigšanas ir pagājuši 9 mēneši.
 • Tūristi ar negatīvu PCR/RAT testu nekvalificējas "Super Green Pass", bet tikai "Green Pass", kas nozīmē, ka viņi nevarēs izmantot viesnīcu pakalpojumus, slēpošanas pacēlājus utt.
 • Ieceļošana Bergamo ir atļauta tūristiem, kuri nav bijuši vai šķērsojuši kādu no šim valstīm pēdējo 14 dienu laikā: Dienvidāfrika, Lesoto, Botsvāna, Zimbabve, Malāvija, Mozambika, Namībija, Esvatīni.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS   ŠEIT 

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
Itālijas valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī segt viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Izņēmums: Valdība apmaksās ES pilsoņu ārstēšanos valsts slimnīcā.

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Itālijas valsts nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. 

Atjaunots 15.12.2021 17:00

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  67 085 001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!