Mani ceļojumi

Cena diviemBrīnumainais ceļojums ziemā, Baltic Beach Hotel & SPA (LV)

Kad braucam

Izbraukšana 01.12.2020- 28.02.2021
katru dienu

Cena

no 189.00
Drukāt!

Piepildi savu vēlēšanos par pasakainu ceļojumu šajos svētkos!

CENĀ IEKĻAUTS:
Nakšņošana Classic numurā  (1 nakts, 2 personām);
• Bagātīga brokastu bufete ar  Prosecco;
Ūdens relaksācijas centra "Sea Welness" apmeklējums (120 min) vienu reizi uzturēšanas laikā  (izņemot izbraukuma dienā): 25 m baseins ar siltu jūras ūdeni, romiešu tvaika pirts, Himalaju sāls pirts ar ciedru koka sauna, bērnu baseins, kaskādes, zemūdens masāžas strūklakas.
• Sporta kluba Powerlab fitness apmeklējums (sakarā ar ārkārtas stāvokli valstī, pakalpojums īslaicīgi nav pieejams);
• Apsargājama autostāvvieta.

SPA programma, pēc izvēles:
Dienvidjūras dārgumi: ķermeņa aroma-masāža ar dabīgo pērļu ekstraktu (60 min);
Austrumu pasakas: ūdens relaksācijas centra "The Garden" aomeklējums (120 min), iekļaujot 2 apkalpošanas procedūras (austrumu garšvielu maska-austrumu apartamentos Rasul un ziepju putas-turku pirtī), divu ēdienu vakariņas;
Ziemļblāzma: pirts kompleksta "The Banja" apmeklējums (90 min), kontrastpēršana ar ozolu pirtsslotām (15 min); ierīvēšana ar ledu. atpūta aroma apartamentos "Siena šķūnis" (15 min), cienasts lauku stilā (kartupeļu pankūkas ar lasi vai mājas pelmeņi ar krējumu un zaļumiem).

Svarīgi!
• Iebraukšana no plkst. 15:00, izbraukšana līdz plkst. 12:00 (ātrāka ierašanās un vēlāka izbraukšana iespējama, iepriekš vienojoties, un par papildu maksu).
• Viesnīcā nav atļauts uzturēties ar mājdzīvniekiem.

Covid-19:
•  Ja vēlaties apmeklēt baseinu, sporta klubu vai kādu no ārstnieciskajām procedūrām, iepriekšēja rezervācija – obligāta, lai būtu iespējams kontrolēt klientu plūsmu, nepārsniedzot vienlaicīgi atļauto personu skaitu ikvienā no pakalpojumu sniegšanas vietām.
• Ēdināšanas pakalpojumi: viesiem, kuri nakšņo viesnīcā, pieejams viss restorānu piedāvātais sortiments, nodrošinot apkalpošanu numurā bez papildus maksas vai citā atsevišķi nodalītā telpā pēc viesu izvēles;
viesiem, kuri nenakšņo viesnīcā, restorāni piedāvā īpašu ēdienkarti ēdienu līdzņemšanai vai to piegādi Jūrmalas teritorijā.
Viesiem, kuri ierodas „Baltic Beach Hotel & SPA” visās publiskajās zonās ir jālieto sejas maskas, kā arī jāievēro 2 metru distance. Viesiem, kuri nelieto sejas maskas, pakalpojumu sniegšana tiks atteikta.

Piedāvājums spēkā no 2020.gada 1.decembra  līdz 2021. gada 28.februārim.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  25717102 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma