Mani ceļojumi

Medusmēnesis Chiang Rai Taizemē

Kad braucam

Izbraukšana 16.02.2020- 31.10.2020
dažādi datumi

Cena

no 890.00
Drukāt!

Chiang Rai ir fantastiska pilsēta Taizemes ziemeļos, pašā Zelta Trijstūra – taizemiešu civilizācijas šūpuļa – sirdī. To ieskauj augsti kalni, kuru nogāzes apdzīvo senas kalnu cilšu apmetnes. Medusmēnesis šeit būs Taizemes kultūras un eksotiskas piesātināts – jūs apmeklēsiet senus tempļus, izbaudīsiet karaliskas masāžas, dosieties ekskursijās, iepazīstot Taizemes romantiskos ciematiņus un gleznainās ainavas, kā arī izmēģināsiet braucienu Taizemē populārajā taksometrā tuk tuk. Taizeme ir vieta, kura mīl un kurā iemīlas!

1. diena
Ierašanās Chiang Rai lidostā ar privātā transfēra sagaidīšanu. Transfērs līdz viesnīcai The Legend Chiang Rai Resort & Spa 4*.
Brauciens ar tricikliem uz Wat Phra Sing, kur tiek glabāta slavenā Phra Sing Budas kopija. Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā un atpūta. Vakariņās tajiešu virtuves ēdieni. 

2. diena
Brokastis. Aizraujošs brauciens ar laivu no Zelta Trijstūra līdz Chiang Saen, ar iespēju apmeklēt muzeju, kas glabā senas Budas statujas un attēlojumus. Iespēja apmeklēt tempļu kompleksu Wat Chedi Luang, Wat Pasak un Wat Phra Dhat Jom Kitti.
Atgriežoties viesnīcā, jūs sagaidīs relaksējoša Karaliskā taizemiešu masāža. Dienas noslēgumā romantiskas vakariņas sveču gaismā.

3. diena
Brokastis. Gleznaino Ziemeļtaizemes ciematiņu Baan Mae Ma un Baan Dai iepazīšana. Ceļš  līdz kalnaino apvidu Baan Lao Sib un Baan He Ko ciematiņiem, to apskate.
Vakarā (19:00)  2h brauciens ar tuk tuk, pa ceļam apskatot Chiang Rai nozīmīgākās vietas līdz slavenajam “nakts tirgum”, kur gozējas neskaitāmi restorāni ar eksotiskiem ēdieniem. Iespēja tos nobaudīt. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Transfērs no viesnīcas un Chiang Rai lidostu.

Cenā iekļauts:
• dzīvošana Grand Deluxe Studio numurā (63 m2) ar ēdienreizēm: 3 brokastis un 2 vakariņas;
• ierašanās dienā numurā augļu grozs, ziedi un dzirkstošais vīns;
• triciklu tūre uz Wat Prhra Singh un Wat Pra Kaew ar angliski runājošu pavadoni;
• privātais transfērs ar angliski runājošu šoferi;
• karaliskā taizemiešu masāža diviem.

Par papildu maksu:
• aviobiļetes;
• ceļojuma apdrošināšana;
• papildu  ekskursijas;
• pusdienas, dzērieni, dzeramnaudas;
• personīgie izdevumi.

amazing-thailand-smile-logo-200px.png (9,21 KB)

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  25717102 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!