Mani ceļojumi

Romantika pasaules skaistākajās vietās

Kad braucam

Izbraukšana 02.02.2020- 31.12.2020
dažādi datumi

Cena

no 561.00
Drukāt!

Kāzu plānā veicamie uzdevumi šķiet bezgalīgi un jūs vēl neesat domājuši, kur doties medusmēnesī?

Neuztraucieties, Club Med kūrortos viss jau būs izplānots – gan romantiska nakšņošana izcila dizaina numuros, bungalo vai kotedžās, gan gardēžu cienīgas maltītes un lieliska brīvā laika pavadīšana kūrortpilsētā, kopīgi baudot aktīvo atpūtu uz zemes, ūdenī vai gaisā. Nekas tā pāri nesatuvina, kā kopīgi hobiji vai jaunu prasmju apgūšana. Iedomājieties, jūs kopā iemācīsieties spēlēt golfu vai tenisu, pārvarēsiet bailes cirka trapecē vai gūsiet adrenalīnu, snorkelējot, kāpjot kalnos vai dodoties džungļos.

Savukārt, vakarus jūs varēsiet baudīt romantiskā divvientulībā vai apmeklējot kūrortā rīkotos koncertus, priekšnesumus un šovus. Un tas viss jau iekļauts cenā – pat aktīvās atpūtas aprīkojums un profesionālu instruktoru apmācības. Arī dzeramnaudas šeit izsniegt nav pieņemts.  

Ja svinēt mīlestības svētkus, tad pasaules skaistākajās vietās. Un Club Med kūrortiem ir, ko piedāvāt! Tuvu vai tālu, sniegotos kalnos vai krāšņās pludmalēs – tas ir jūsu medusmēnesis, jūsu izvēle! Par pārējo parūpēsies Club Med profesionāļi.

Maldivas un Maurīcija
Meklējat paradīzes stūrīti ar sniegbaltām pludmalēm, tirkīzzilu okeānu un eksotisku dabu? Tad Maurīcija un Maldivas ir domātas jums! Maldivas – lai baudītu rāmu un mīlas pilnu medusmēnesi vienā no skaistākajām pludmalēm pasaulē vai Maurīcijā – tropiskai un aktīvai atpūtai divatā.

Āzija
Vai vilina Rietumu pasaulei atšķirīga kultūra un vēlaties piedzīvot nelielu kultūršoku? Tad jūs gaida Āzija! Sākot no slaveniem tempļiem Bali līdz Bintanas senajām pludmalēm vai Malaizijas mežonīgajiem džungļiem un Indonēzijas vulkāniem. Sākot no Taizemes asajām garšām līdz Ķīnas šokējošajiem ēdieniem.

Amerikā
Vai jau gadiem ir sapņots par Karību jūras salām? Ir kāre sauļoties Floridas labākajās pludmalēs vai baudīt latīņamerikāņiem raksturīgo dzīvesprieku Meksikā vai Brazīlijā? Tad Amerikas reģions ir īstais!

Āzijas vai Alpu kalnos
Vēlaties netradicionālu medusmēnesi? Jūs vairāk vilina sniegs un kalni nekā siltās zemes? Tad kalnu slēpošanas kūrorti jums ir vispiemērotākie! Japāņu dzīvesveids un tradīcijas Hokkaido kalnu kūrortā vai Ķīnas iespaidīgo kalnu plašumi un varenums, kas paveras no Yabuli modernā slēpošanas kūrorta. Bet tepat netālu, Eiropā, varat baudīt mājīgas un romantiskas brīvdienas Alpu kalnos Francijā, Itālijā vai Šveicē. Karsti kūpošs kakao, jestri degošs kamīns un silts pleds mīļotā cilvēka apskāvienos. Mmm, vai medusmēnesis var būt vēl labāks?

Eiropā
Medusmēnesi vēlaties pavadīt tepat Eiropā? Valdzina Vidusjūras reģions un silts klimats? Tas nozīmē, ka Grieķijas, Itālijas, Turcijas, Portugāles, Francijas vai Sicīlijas kūrorti jums neliks vilties! Plaša izvēle un augsts apkalpošanas līmenis. Varbūt tieši medusmēneša laikā jūs baudīsiet viskaislīgāko franču skūpstu, iemācīsieties dejot sirtaki vai pagatavot īstu turku kafiju…

Āfrikā
Vilina pirmatnējais mežonīgums un savvaļa? Tuksneši, oāzes un austrumu tirdziņi? Izvēlieties Āfriku! Jūs apburs Marokas spilgti zilās ieliņas un aromātiskie tirdziņi, Tunisijas piekrastes ar dzidro ūdeni un smilšainajām pludmalēm, Senegālas eksotika un kontrasti.

Ceļojuma ilgums:   7 naktis.   Cena 1 personai divvietīgā numurā:
 

EIROPA  (Francija, Grieķija, Itālija, Sicīlija, Portugāle, Turcija)
ĀZIJA  (Taizeme, Indonēzija, Malaizija, Ķīna, Japāna)
MALDIVAS  un   MAURĪCIJA
AMERIKA  (ASV, Meksika, Brazīlija)
ĀFRIKA  (Maroka, Senegāla, Tunisija)
SLĒPOŠANA ĀZIJAS  vai  ALPU KALNOS  (Japāna, Ķīna, Francija, Šveice, Itālija)
no   581 €
no   644 €
no   1173 €
no   561 €
no   683 €
no   924 € 1321 €


Medusmēneša piedāvājumam dāvinām Club Med atlaidi:  -10%!
Atlaidi piemērojam visiem romantiskajiem pāriem –
gan jaunlaulātajiem, gan arī tiem, kas svin savu kāzu gadadienu.
Norādītā cena ir bez atlaides.

Kas iekļauts Club Med all inclusive piedāvājumā?   Uzzini ŠEIT

Papildus! Īpašais piedāvājums jaunlaulātajiem*:

 • Romantiski dekorēts numurs
 • Vīna pudele
 • Club Med T krekls pāriem
 • Prioritārā reģistrācija un vēlā izrakstīšanās atkarībā no pieejamības
 • Prioritārā rezervācija restorānā
 • 1 pāra portrets


* Piedāvājums pieejams, uzrādot laulības apliecību (ne vairāk par 12 mēnešiem kopš laulības noslēgšanas)

Cenā iekļauts:

 • All Inclusive dzīvošana kūrortā;
 • Četrreizēja  ēdināšana un  alkoholiskie dzērieni;
 • Bērnu klubs bērniem 2-3 gadiem, 4-10 gadiem un 11-17 gadiem. Izglītojošas un izklaidējošas nodarbības bērniem;
 • Aktīvā atpūta - loka šaušana, fitness, golfs, teniss, taju bokss, basketbols, pludmales futbols, pludmales volejbols, futbols, snorkelēšana, skvošs, volejbols, joga, ūdens aerobika, mini futbols, telpa kardio un svara treniņiem, slēpošana - viss ir iekļauts cenā, pat aprīkojums;
 • Plaša izklaides programma - šovi, koncertprogrammas, tematiskie vakari.   


Papildus izmaksas:

 • aviobiļete turp/atpakaļ lidojumam;
 • transfērs;
 • vīzas (ja nepieciešams).

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!