Mani ceļojumi

Krāšņā Sanktpēterburga un majestātiskās imperatoru pilis

Kad braucam

Izbraukšana 24.10.2019
Atgriešanās 27.10.2019
  • 24.10.2019 - 27.10.2019
  • 15.11.2019 - 18.11.2019

Ilgums

4 dienas

Cena

no 180.00
Drukāt!

1. diena
Plkst. 06.00 izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Brauciens uz   Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Brauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena
Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija:  svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņā Marmora un Menšikova pils, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Pētera un Pāvela cietokšņa apmeklējums. Cietoksnis, kas ir vēsturisks bastionu sistēmas celtniecības piemērs, tika pabeigts 1703. gadā.
Meņšikova pils apmeklējums. Pils atrodas uz Vasiļjeva salas un ir pirmā akmens celtne, kura tika uzbūvēta Sanktpēterburgā kā dzīvojamā māja. Tās interjers ir veidots tradicionālā krievu stilā, bet ar daudziem jauniem elementiem, kas aizgūti no Rietumeiropas.
Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Puškinu un Pavlovsku.
Puškina, vēsturiski - Carskoje Selo. Carskoje Selo divus gadsimtus ir bijusi imperatoru oficiālā vasaras rezidence, kuras celtniecība bija valsts mēroga jautājums. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums - grezns baroka stila piemērs. Apmeklēsim pils parku, kur var apskatīt brīnišķīgos paviljonus, dīķus un strūklakas. Neliela pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi.
Brauciens uz Pavlovsku – Krievijas imperatora Pāvila I un viņa ģimenes vasaras rezidenci. Pavlovskas pils apmeklējums – tā ir viena no spilgtākajām Pēterburgas piepilsētas rotām. Neliela pastaiga Pavlovskas parkā – vienā no lielākajiem ainavu parkiem Eiropā. Dažādi tilti, kas ir dekorēti ar elegantiem režģiem, dekoratīvām vāzēm un skulptūrām. Pilij blakus esošās ēkas ir rotātas ar antīkām marmora un bronzas statujām.
Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās var  izbraukt ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem. Vakarā - brīvais laiks pilsētā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Jusupovas pili - pils apskates ekskursija. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un noslēpumus. Brīvais laiks. Brauciens uz Gatčinu. Pilsētas centrs un Gatčinas pils ansamblis iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pils vairākkārt bijusi Krievijas imperatoru rezidence. Vairāk nekā 10 gadus šeit dzīvoja un uzturējās Pāvils I - viens no romantiskākajiem Krievijas imperatoriem. Gatčinas pils apmeklējums. Brīvais laiks. Izbraukšana uz Rīgu. Naktī - atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
• brauciens ar autobusu (kondicionieris, WC, video un audio);
• grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
• ekskursija Pleskavā, Pleskavas Kremļa apmeklējums;
• Sanktpēterburgas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā;
• nakšņošana un brokastis 3* viesnīcās, divvietīgos numuros ar ērtībām;
• ārvalstu pilsoņu reģistrācija viesnīcā.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 60 EUR;
• piemaksa par papildvietu autobusā - 80 EUR;

• veselības apdrošināšana - 1,50 EUR, no 65 g. v. - 3 EUR ;
Krievijas Federācijas vīza - 70 EUR (Latvijas pilsoņiem);
• Meņšikova pils: pieaugušajiem - 15 EUR, bērniem līdz 16 g. v. - 10 EUR;
• izbraukuma ekskursija uz Puškinu un Pavlovsku: pieaugušajiem - 45 EUR, bērniem līdz 16 g. v. - 40 EUR;
• Jusupovas pils: pieaugušajiem - 25 EUR, bērniem līdz 16 g. v. - 20 EUR;
• Gatčinas pils: pieaugušajiem - 15 EUR, bērniem līdz 16 g. v. - 10 EUR;
• ekskursija ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem - no 450 RUB;
• personīgie izdevumi.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma